Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

!!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

temp

Сообщение koshmam15 » 15 июл 2009, 20:40

А вот это вы читали?

На масову стерилізацію тварин не вистачає коштів



Високий Замок 25.06-01.07.2009, №109
Собачому роду нема переводу?..
Фото Мирона МАСЛЮКА
Сюзанна БОБКОВА
На масову стерилізацію тварин не вистачає коштів





У редакцію газети “Леополіс” телефонують обурені жителі: “У Львові розвелося безліч бродячих собак, вони зграями бігають по місту… І ніхто на це не звертає уваги!”. “Я щодня вигулюю свого пса у парку ім. І. Франка, біля університету. Днями там бігало десять здоровенних безпритульних собак (десь приблизно до пояса). Серед них одна сучка, - казав львівський художник Петро Сипняк. – Добрі бабусі їх підгодовують”…

Багато розвелося бродячих псів і на Левандівці. Страшнувато стає, коли мохнате непередбачуване чудовисько наближається до тебе впритул. Найбільше таких собак біля ринків. Наприклад, біля “Добробуту” їх безліч: причому центрові пси виглядають доволі вгодованими. Іноді чоловіки напідпитку беруться їх розганяти. Нещодавно у Львові стався прикрий інцидент, коли в районі автовокзалу, на Стрийській, на чоловіка напали три безпритульні пси… Постраждалого з рваними ранами доправили до лікарні. А у селі Кременчуки на Хмельниччині двоє дітей їхали велосипедами, а один біг ззаду. Раптом вискочив величезний бродячий пес і накинувся на п’ятирічного малюка…

Мешканці, які вигулюють домашніх улюбленців, викликають агресію “у приблуд”. Останні, як правило, кидаються на них… Про проблеми безпритульних тварин кореспондент “Леополіса” розпитувала у директора ЛКП “Лев” Олександра Стаєнного.

За підрахунками міського ветеринарного відділу у Львові приблизно 12 тисяч бездомних псів. На жаль, у нас не діє програма, за допомогою якої можна було б обраховувати популяцію тварин у місті. Для цього необхідно закласти кошти у міському бюджеті. А їх бракує!

За словами Олександра Стаєнного, у бюджеті розвитку заплановано 400 тисяч грн. на реконструкцію приміщень для утримання тварин в ЛКП. Але сталася помилка: замість того, аби зазначити, що гроші передбачаються на ремонт приміщень, записали “на реконструкцію системи опалення”. “На опалення цих грошей явно забагато, - каже пан Олександр. – Наші пропозиції з виправленнями Андрій Садовий підтримав. Але ця ухвала до цього часу не затверджена. Вона на якихось погодженнях. Це питання мали винести на минулу сесію. Але перенесли його розгляд на 2 липня”.

Нині в ЛКП “Лев” на утриманні двадцять п’ять собак та шість котів. Умови, в яких перебувають ті бідолахи, жахливі… Тут не вистачає вольєрів, а ті, що є, необхідно ремонтувати. “Люди до нас дзвонять і кажуть: “У мене діти, а тут на вулиці зграя безпритульних собак. Приїдьте і позабирайте їх. Нікого не цікавить, куди вони подінуться”, - каже пан Олександр…

Аби стерилізувати вуличних тварин, потрібно мати відповідне приміщення. Але міська рада і досі не спромоглася облаштувати для цього повноцінну операційну. “Нам заборонили займатися стерилізацією домашніх тварин, - каже О.Стаєнний. – У нас виникли проблеми із затвердженням тарифів на цю послугу та встановленням касового апарата. Безпритульних собак ми стерилізуємо, але технологічно це робити стає дедалі складніше”. (Стерилізація – позбавлення можливості розмноження. В ЛКП “Лев” бродячих тварин стерилізують і відпускають. За весь час тут простерилізували близько 180 тварин. У приватних кабінетах така послуга обійдеться вам від 230 до 400 грн. (залежно від ваги пса. – Авт.).

ЛКП “Лев” може бути пунктом стерилізації, але для комплексного вирішення проблеми необхідно збудувати притулок, - упевнений пан Олександр. – Хоча б на чотириста тварин. Грошей на це не заплановано. Росту популяції у Львові немає. Але, щоб прослідкувати, зменшується чи збільшується кількість безпритульних тварин, потрібно використовувати спеціальну методику. Ми ж усі розрахунки проводимо “на око”.


Як себе поводити, якщо напоролися на зграю собак?

Якщо ви натрапили на зграю собак, фахівці радять не панікувати. Старатися відійти від цих псів. Краще не дивитися собаці в очі (але не відпускати з поля зору) та не бігти. У зграї собаки збираються тоді, коли у них виникає статевий потяг. Тварини йдуть на запах текучої суки. Є випадки, коли тварини у зграях боронять власну територію від собак-чужинців.

На людей, як правило, нападає поодинока тварина – годуюча самка. Вона захищає своє “гніздо” з цуценятами (це так звана материнська агресія). Є хижацька агресія: тварина може напасти на супротивника, якщо вона бачить, що він слабший (як правило, це діти). Якщо дитина проходить біля смітника, де годується одна собака або декілька, вони можуть покусати. Якщо пес одного разу напав на людину, він зробить це знову. Олександр Стаєнний каже, що, коли гуляє зі своїм собакою, а сусідський пес сторожить його, щоб вкусити, він імітує, що щось піднімає з землі і кидає...


А тим часом…

Гуляти з собаками центром Черкас заборонено!

Виконавчий комітет Черкаської міськради заборонив вигул собак на території навчальних закладів, медичних установ, на пляжах й у зонах відпочинку, у парках і скверах, а також на центральних вулицях і площах міста. На цих територіях чиновники встановлять відповідні попереджувальні таблички. Крім того, міськвиконком має намір до 1 вересня облаштувати спеціальні загальноміські майданчики для вигулу собак, а до 15 жовтня - прибудинкові майданчики для вигулу собак, де будуть установлені спеціальні ємності з пакетами для збору випорожнень тварин.
Изображение
Кошачья Мама
Аватара пользователя
koshmam15
 
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 05 май 2009, 19:29
Откуда: Львов

Re: "Селенині дітки" дві двомісячні сріблясті дівчинки.

Сообщение sola » 16 июл 2009, 00:16

Чи то я вже перепрацювалася, чи перегрілася, але чогось не доганяю: об"ясніть товаріщу по-бистрому, яким чином ця стаття пов"язана з долею Селениних діток ???
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: "Селенині дітки" дві двомісячні сріблясті дівчинки.

Сообщение koshmam15 » 17 июл 2009, 08:52

Я, может, просто не в ту тему дала, но хотела обратить внимание на долю кошек в ЛКП Лев. Есть подозрение, что тех шесть кошей умертвили. Вы как-то за этим следите?
Изображение
Кошачья Мама
Аватара пользователя
koshmam15
 
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 05 май 2009, 19:29
Откуда: Львов

Re: "Селенині дітки" дві двомісячні сріблясті дівчинки.

Сообщение vivi » 17 июл 2009, 09:32

Еммо, Стаєнний, якщо мені пам"ять не зраджує, прийнятий Курачем до ЗУТЗТ... Чого за ним я маю стежити?!!! Мені що, зайнятися більше нічим?! У нас є домовленість - коли йому здають кішок - він мені дзвонить, я (по можливості) забираю. По Селені і діткам він подзвонив, по трьом попереднім ні, я випадково їх сам у нього надибав. Буде ще "забувати" звонити - буде битий...
Ті шість кішок, про яких іде мова це, наскільки я розумію, з Пісочної (тоді їх постерилізували і повернули опікунші). Взагалі, чи так вони роблять, чи присипляють - я не в стані проконтролювати. НЕХАЙ ЗА ЧЛЕНОМ СВОГО ТОВАРИСТВА СТЕЖИТЬ КУРАЧ. До мене з цим питанням прошу навіть не звертатися, бо буду дужжжжже злий...

Пи. Си. Офф-топи попереношу (як матиму вільну хвилину). Еммо, вам попередження. Як модератор Вашого форуму, могли б і здогадатись, що тема для цього обговорення непідходяща і, якщо не знайшли підходящу, завести нову...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

ЛКП "Лев"

Сообщение vivi » 17 июл 2009, 12:13

Була колись така тема, але, оскільки вона тиждень провисіла пустою, я її видалив. Аж тут оффтопно почалося обговорення "Лева" в іншій темі, тож я відкриваю цю і переношу ті дискусії сюди...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 05 авг 2009, 19:21

Накінець-то я вирішила описати свою "єпопею" з намаганням простерелізувати трьох собак-дівчаток з району Кульпарківська-Наукова, яких підгодовують добрі люди, а ті, з свого боку, регулярно ощасливлюють мешканців нашого району цуценятами, весіллями і т.п. Після того, як довелося приспати одне з тих збитих машиною цуценят,думка про стерилізацію цього "сімейства" засіла у моїй голові.Не просто було переконати псевдо-опікунів у необхідності цієї "жахливої" процедури, але як тільки я знайшла підтримку серед авторитетних собачників району, я без затримки зателефонувала в ЛКП, зіславшись на Львівське т-во захисту тварин.Директор ЛКП пан Стаєнний не відмовив у цій справі і відразу назначив час приїзду бригади відлову -четвер,30 липня, 10 год.У назначений час, коли ініціатори, недовірливі опікуни,самі собаки були у певному місці, я зателефонувала пану Стаєнному,і була прикро вражена, що певні обставини завадили здійсненню нашої справи.А ще прикріше було з'ясувати, що наші собаки вже з початку місяця офіційно зареєстровані в черзі на безкоштовну стерилізацію в ЛКП однією з опікунів п.Ханас О.!? Наступного дня, за порадою п. Емми, я зателефонувала до п.Гарматія, заступника директора, посилаючись на пані Емму,члена ЗУТЗТ ,почула у відповідь на своє прохання простерилізувати собак, що це можна буде зробити колись,, можливо,у майбутньому...Тай грошей не завжди вистарчає на бензин...Хоча біля 30-ти тварин в місяць, в основному котиків,за кошт міста ЛКП справненько стерилізує, хоча не всім тваринам везе повернутися живими назад - інфекції там, невиліковні хвороби, виявлені при операції.Оптимізму це не добавило!....А от чому наші собачки протягом місяця не потрапили в список тих 30-ти "щасливців"? Ні те що ви є простими громадянами ,ні членами усіх можливих громадських тваринозахисних організацій,чи навіть будучи злим твариноненависником, вам не вдасться змусити виконати свою роботу БЕЗКОШТОВНО ТА ЯКІСНО львівських комунальників!!! Хотілось би виявитись не правою, бо завтра -друга спроба відлову.Тож продовження буде...
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 06 авг 2009, 14:30

А от вам друга серія моєї "епопеї".Сьогодні працівниками ЛКП було відловлено двох наших собачок, третя втекла.Справа зроблена не до кінця, тепер будемо переживати за їхнє здоров'я, та й з третьою щось треба робити, але камінь зрушено, то може не все так безнадійно в нашому місті? Час покаже.Не буду описувати скільки часу і нервів потрачено мною на цю справу, але "дорогу осилит идущий". Далі буде...
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение vivi » 06 авг 2009, 15:21

Не те, щоб я їх виправдовував, але в ЛКП зараз сезон відпусток, рук бракує, коштів бракує, усього бракує...
Стаєнний сам газелею їздить, бо водій у відпустці а другого найняти місто не дозволяє...
Не знаю, як собак, але котів (кішок) вони зараз стерилізують цілком пристойно, от тільки умови перетримки жахливі.
Котів ще й того більше, аніж собак роблять, що а) котів люди самі приносять - їздити на відлови не треба; б) котів переважно люди в себе перетримують, а не на ЛКП...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 06 авг 2009, 20:53

Згідна з вами , Максим,але думаю, що і ви погодитеся, що собаки нестерилізовані становлять надто серйозну загрозу для громадян (ніколи не чула, щоб зграя котиків в період тічки чи захищаючи потомство когось погризла),щоб це не було вагомим аргументом на користь їх масової стерилізації!..
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение sanechka » 06 авг 2009, 21:20

Абсолютно справедливо підмічено, Галя. Зграї собак у "весільний" період є дуже небезпечними і цей аргумент мав би стати найвагомішим у роботі комунальних служб. Розумію, що котів стерилізувати трохи легше і дешевше. Але по місту зараз ходять просто страшенні зграї собак і кобелі великого розміру просто жахають громадян міста. Шкода, як все це закінчиться отруєнням або відстрілом. А ще, не дай Боже, вони когось покусають. Тоді всі ми, тваринозахистники попадемо під роздачу, вже будьте впевнені. :naughty:
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 10 авг 2009, 17:31

Сьогодні простерилізували однуіз наших собак в ЛКП"Лев", завтра - другу.Потім по запрошенню п.Стаенного ми з товаришкою їдемо їх провідувати!
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 13 авг 2009, 16:36

А сьогодні відловили нашу третю собачку- втікачку, приїхав на відлов сам п. Гарматій, видно хотів подивитися на ту скандальну бабу(себто мене), що вже місяць їм спокою не дає, та щей на ЛТЗТ зсилається.Поговорили ми з ним про проблеми безпритульних тварин, подивувався він мені, що я така дивачка, роблю безкоштовно те, що дехто і за гроші не хоче :bw: Добре що хоч тут на форумі нас таких диваків багато, ато б я засумнівалася, щось зі мною не те :ca:
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение sanechka » 13 авг 2009, 18:51

Галя, я вже звикла, що про мене говорять, що я трішки того... Вже не звертаю уваги. А ти - молодець!
Скажи, а тих двох перших сучок вже повернули?
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 13 авг 2009, 21:43

Оскільки їх ловили минулого четверга,першу стерилізували у понеділок, другу - у вівторок, ще 10 днів реабілітації ,тож, сподіваємося, у наступний четвер нам їх привезуть (перших двох).
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 27 авг 2009, 08:47

Моя "епопея" завершилася успішно: вчора усіх трьох моїх підопічних собак було випущено на місці їхнього попереднього проживання - стерилізованих!Закликаю усіх ,хто підгодовує бездомних тварин у своїх районах, не просто сприяти їх розмноженню, а взяти на себе відповідальність за їх стерилізацію!!! З ЛКП "Лев" можна і ТРЕБА співпрацювати!
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение sanechka » 27 авг 2009, 13:04

Галя! Ти - молодець! :bp:
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение vivi » 27 авг 2009, 15:29

В ЛКП знову троє кошенят. :( наскільки я зрозумів - підлітків (не менше, аніж 3-4-місячних).
Наразі, доля їх неясна...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение nickie » 27 авг 2009, 16:18

В ЛКП знову троє кошенят.

Ужас! :ac:
Даже если малышам удастся выжить, то им как минимум может понадобится лечение после пребывания там. Может это у меня просто плохой опыт, но мои трое малышей, которых оттуда забрали год назад, долго лечились от ушного клеща. А еще когда я их домой принесла - они стали есть наполнитель для кошачьего туалета :ai: Я такого никогда раньше не видела.
Повторюсь, это мой субьективный опыт, не хочу ничего плохого говорить.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение nickie » 03 сен 2009, 14:13

vivi писал(а):В ЛКП знову троє кошенят. :( наскільки я зрозумів - підлітків (не менше, аніж 3-4-місячних).
Наразі, доля їх неясна...


Що вирішилося з кошенятами? Переживаю за них. Можу хіба що запропонувати допомогти фінансово (грн 200-250) на оплату платної перетримки (якщо є така). Більше нажаль не маю змоги... :ac: Цілком розумію що це краплина в морі і надовго того не вистачить. Ну і плюс з мене допомога розклейкою оголошень - як і завжди.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение vivi » 03 сен 2009, 23:57

nickie писал(а):Ну і плюс з мене допомога розклейкою оголошень - як і завжди.

наші актуальні оголошення усі тут: viewtopic.php?f=32&t=2276
Допомога з поклейкою дуже актуальна.

Про долю кошенят уточнюватиму завтра.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение vivi » 04 сен 2009, 22:38

nickie писал(а):Що вирішилося з кошенятами? Переживаю за них.

Завтра везу на "смотріни" - тримаю кулаки, щоб хоча б одного взяли (мрію про двох, жаднічаю на всіх ;) ). Тих, кого не візьмуть, буду перевлаштовувати через перекупницю. Клянеться, що не викине... Рекомендують, як чесну і відповідальну. Познайомлюся особисто - розповім більше. Окремо наголошу, що у разі невдачі при перевлаштуванні кошенят заберу назад, але грошей забирати не буду - може то додатково їх захистить від потрапляння до Олі (Sola). В любому випадку, гірше їм навряд чи буде. Їх, звісно, не присплять, але "випустять" де попало, що для мальків навряд чи краще за евтаназію...

Нагадую, чорний і сірий хлопці, чорна дівчина. Отакі (даруйте за голіму якість фото):
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение vivi » 05 сен 2009, 16:59

"Смотріни" не вдалися. Взагалі, особа, що вибирала, мені не сподобалась у достатній мірі, щоб самому тричі подумати - чи віддавати. Але думати не довелося, кошенята для неї завеликі. Хоч я й озвучував вік. Наразі усі троє в мене. За годинку спробую запропонувати їх перекупниці, але маю деякі сумніви на предмет чи вдасться таке "втюхування" - чи не будуть кошенята завеликі і для перекупниці, чи не надто для неї хворий сірий (а його вартувало б підлікувати - очі течуть, третє повіко...), чи не надто дикою видасться дівчинка...
Але поки що ще в мене - отримали глистогонне, фронтлайн і чистку вух.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 08 сен 2009, 11:13

Ой рано я почала співати похвальні оди працівникам львівської гицлярні :naughty: Цього четверга п.Гарматій ,отримавши сигнал від невдоволених мешканців нашого району приїхав на відлов собак на вул. Симоненка, а вони. собаки, бачте, його не дочекались!(невдоволені то ж не будуть, як я з товаришами, собак тих пильнувати і рахувати).Тож п. Гарматій ,зловивши якогось нещасного пса, вирішив щоб виїзд не був марним, поїхав(!) на другий кінець вулиці і зловив там , де він знав ,живуть куровані нами стерилізовані собаки, п'ятимісячне цуценя!!!Стерилізувати її ще рано, годувати дорого, яка доля її чекає??? Чому ЛКП не хоче співпрацювати з кураторами?Чому мене не поставили до відома що забрали собаку з "моєї" зграї? Чому моя знайома кілька місяців не може допроситися, щоб відловили агресивних собак на Сихові, а п'ятимісячне цуценя становить загрозу суспільству?
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 09 сен 2009, 10:14

В результаті "тривалих переговорів" собаку вирішено незабаром стерилізувати (їй вже є 6 місяців). Сподіваємося з нею все буде гаразд.
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Grey » 21 сен 2009, 18:12

Изображение
Дівчинка до року, дуже лагідна, до коліна.
Изображение
Изображение
[url=http://www.radikal.ru]Изображение[/url
Дві руді дівчата до року
Изображение
Изображение
Изображение
Чорнапідпалі - два молодих невеликих кобелька
Изображение
Изображение
Зі стоячими вухами - дорослий великий кобель-лайкоїд
Изображение
ИзображениеНашу собаку вже привезли простерилізовану на місце проживання.
Сьогодні була в ЛКП по проханню Наталі та Олі(їхнього вета).Сфоткала кількох молодих собачок, просимо допомоги по їх прилаштуванню.Фотки викладу.Собачки невеликі і ласкаві, довірливі.Але там ще є інші собаки, дорослі, великі.Що їх чекає? Не могла дивитися в їхні очі, не могла слухати їхнього загального безперервного вою, від якого волосся дибом на голові :bc: :cf:
Последний раз редактировалось Grey 22 сен 2009, 12:20, всего редактировалось 1 раз.
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

След.

Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.