Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Ветеринарные клиники во Львове

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Svetuliana » 05 апр 2013, 12:56

Kary писал(а):ну на самом деле клиника называется Ветмед, Тарас хороший врач, компетентный.
Люди, подсказывайте, кто с таким имел дело. Лишай, я так понимаю, это разновидность грибка? Тарас прописал Ваське фунгин - такого нет в аптеках, купила нитрофунгин, потом ламикон - улучшения нет. Есть какие-то "народные средства"? В теме про котов говорили, что йод помогает...Правда, нам на повторную вакцинацию через пару дней, так что может уже у Тараса и еще раз спрошу.

От лишая есть безотказно помогающее средство , о котором я прочла еще в каком то из советских журналов "Радянська жінка" или "Работница" , уже не помню точно.У нашего кота был лишай , мазали всякими мазями , не помогало ничего , а в журнале прочла , что нужно разломать изюм пополам и серединкой мазать по очагу , клейковиной изюма собирая чешуйки лишая ,делать это каждый день , хотя бы раза два в день .После изюма остается липкая пленка на лишае , которая не дает ему распространяться и убивает его , я не поверила , что поможет , но проверено не однократно ,помогает, но не молниеносно , нужно мазать недели две.А теперь еще появилась такая мазь "Ям " , если после изюма еще через часик помазать ею , то еще быстрее помогает.
Svetuliana
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 05 апр 2013, 12:32

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение sola » 05 апр 2013, 20:06

Народ, припиніть, будь ласка, радити мазь "Ям" для котів. Себе можете мазати хоч соляною кислотою.
А для котів мазь "Ям" ТОКСИЧНА.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Keira » 29 апр 2013, 17:07

Здравствуйте,
прошу совета по клиникам/врачам:

нужен хороший врач, клиника, желательно в районе Замарстынивська, Чорновола...
В общем в том регионе, а то везти из деревни на автобусе, чтобы не возить по всему Львову.

Обращались в клинику (кажется Рекс) на Пыльникарской, но у котика рецидив.
Не ел, пить не хотел только лежал. В Рексе сказали - простуда, покололи, стало лучше, стал опять гулять, но теперь опять - лежит, слабенький, облизывается, ничего не хочет.. (

Может, есть частные контакты врачей, а то праздники идут, не знаю, как там все - будут ли работать?
И где посоветуете сделать анализы?
Keira
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 04 фев 2011, 22:37

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение sola » 29 апр 2013, 19:15

Є клініка на Панча, біля "Арсену". Там дуже добрий ортопед-травматолог. З вірусними захворюваннями котів (а це скоріш за все якийсь вірус, бо "простуди" в котів не буває) - я особисто саме в цю клініку кота не понесла б. Телефон

Щоб так з аналізом і справді серйозно, то мені подобається клініка ВетМед, це в центрі - вул. Нечуя-Левицького, 10.
Там маю добрий досвід з такими лікарями: Тарас (приймає по вівтороках і п"ятницях), Дмитро (неділя - середа - четвер) і Захар (щодня, але часто буває не викликах). В них власна лабораторія, так що аналізи (включно з біохімією) роблять на місці, голоне не прийти занадто пізно ввечері.
Щойно розмовляла з адміністратором - графік на свята: в суботу до 15.00, неділя-понеділок вихідний. Всі решта дні - як завжди (9.00 - 19.30) Тел. 238 68 18

Як варіант - на Ярослава Мудрого клніка "Ветдопомога", це з боку Чорновола теж непогано добиратися.
Там теж як до кого попадеш, але загалом клініка серйозна (цілодобова, а вночі власне часто чергують не дуже досвідчені лікарі). Аналізи вони здають в людський діагностичний центр, тому беруть аналізи, наскільки я знаю, тільки вранці до 12.00 . Телефон 233 80 12

Виздоровлюйте!ї
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Велена » 29 апр 2013, 21:38

И еще обязательно возьмите с собой назначения с Пильникарской, к кому бы Вы не обратились. Врач должен знать, какое лечение уже было проведено, какой антибиотик назначался.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Keira » 29 апр 2013, 21:50

Спасибо за ответы!
Нечуя-Левицького уже были на заметке. Нашла еще ВК какие-то рекомендации, телефоны
http://vk.com/topic-24876231_26334425
- вот тут, кстати, возможно кому-то тоже пригодятся

Возможно, они (на Пыльникарской) и имели в виду вирус: ведь что-то кололи.
Не я лично носила (я в Киеве). Они уже занесли туда же. Что-то еще вкололи - даже кусался.

Постараемся поскорее выздороветь! )
Keira
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 04 фев 2011, 22:37

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Marianka » 05 май 2013, 10:56

Хочу поділитися сумним досвідом, халатністю та байдужістю до своїх пацієнтів. Моя тваринка згасла в мене на очах буквально меньше ніж за 12 годин. Клініка на Володимира Великого 22, ветлікар Ян дуже байдуже до нас поставився, не провів належний огляд , в результаті поки ми доїхали додому Білка не могла навіть на лапки піднятись, я задзвонила, на що мені відповіли, що нічого страшного полежить та відійде. Бачачи, що їй стає все гірше ми поїхали ще в одну клініку на Князя Святослава, там сказали, що в неї в животі є нетипове болюче ущільнення і потрібно зробити ультразвук, якого на жаль в них немає, потрібно було їхати на Кубанську завтра. А завтра вже не настало..... :ak:
Також хочу написати про клініку на Тургенєва (Героїв УПА)-жахливий стан приміщення, працює жінка та мужчина. Про жінку:"коли я попросила обробити мою кицьку від бліх, на що мені сказали, що цього робити не будуть, тому що вона не збирається тим дихати і запропонувала купити в них препарат та самій обробити вдома". Також, коли мені від болю під час маніпуляцій кішка прокусила наскрізь руку, мені навіть не дали протерти рану спиртом, так я скапаючи кров'ю і поїхала додому. Про мужчину теж не можу нічого хорошого написати, саме найпростіше він звичайно знає, але на рахунок дрібніших тварин ніж собаки та кішки думаю не варто звертатись. Також декілька років тому, я тоді ще була зелена та недосвідчена в таких справах, ми привезли кошеня, яке збила машина і яке не ставало на задні лапи, він не вколов ні знеболюючого ні нічого, просто сказав, що якщо доживе до завтра ,тоді можна буде щось робити. Кошеня дуже мучилось і далі можна здогадатись чим все закіньчилось. Не знаю права я чи ні, але мені вже дуже все наболіло... :ak:
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение aniaf » 05 май 2013, 13:29

Мар'янка, щиро співчуваю втраті кролика Білочки... Дуже шкода.( Тримайся...

УЗД апарат є у Н.Кулая, лікар їздить на виклики... хіба що його нема у Львові...
Добре було б, щоб лікарі, які мають можливісь нетипового обстеження, залишали інформацію про це в клініках, які не мають ще такої можливості, а ті , у свою чергу, в критичних і термінових випадках, давали координати.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение larik » 06 май 2013, 19:56

Співчуваю...
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Anca » 11 июн 2013, 12:34

Доброго дня!Пiдкажiть,будь ласка,може хтось з лiкарiв iздить на виклики з портативним переносним рентгенапаратом?
Anca
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 11 авг 2012, 14:41

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Велена » 11 июн 2013, 15:07

В нас в місті і з не портативними негусто.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Gela » 11 июн 2013, 21:08

Для животных такого аппарата нет, но возможно, есть у кого-то из человеческих врачей рентгенологов, в чем очень сомневаюсь.
Человечность определяется не по тому, как мы общаемся с людьми, а по тому, как ведем себя с животными.
Аватара пользователя
Gela
 
Сообщения: 759
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 09:28

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Allison » 11 июл 2013, 08:27

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, вет лікаря/лікарню десь на Сихові.
Сьогодні вранці знайшла невеличкого котика, який тягне задні лапки. Він не міг втекти від собак. Поки занесла його своїй бабусі на тимчасову перетримку.
Дякую!
Allison
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 10 авг 2012, 19:44
Откуда: Lviv

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение larik » 11 июл 2013, 11:33

я би порадила все ж таки звертатися до фахового лікаря, а не за найближчою адресою. якщо це травма, то у Ветдопомогу - вул. кн. Святослава, 5 тел. клініки 233-80-12; моб. клініки 097 389 56 21. лікар Луценко Костянтин Володимирович. ще там же можна звернутися до Андрія Юрійовича. або викликати лікаря додому - але фахового. бо звертатися до нефахових лікарів - знищать тварину в страшних муках. уже проходили.
Последний раз редактировалось larik 21 апр 2014, 14:36, всего редактировалось 1 раз.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Allison » 11 июл 2013, 14:01

Дякую за відповідь! Мабуть так тоді і зроблю, але в такому випадку треба шукати когось, хто нас міг би завезти. Нехочу мучати малечу в маршрутках.
Allison
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 10 авг 2012, 19:44
Откуда: Lviv

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение hal4ok » 29 окт 2013, 11:05

:bc: :bc: :bc: доброго дня всім :bh: звертаюсь до вас з надією отримати допомогу. В моєї киці рак :( пухлина біля верхнього соска поширення на інші молочні залози немає. На разі була в Рексі, бо живу неподалік, один лікар сказав що рухати її змісту немає (подивившись здалека), а інший, який спеціалізується на пухлинах, що пухлина операбельна, що оперували і гірші і тд. Пухлина розміром з невеликий горіх, весь час прориває... Моя Цяпка має 15 років, стерилізована. Я у відчаї, так як виросла з нею і дуже тяжко дивитись, як вона майже весь час лежить, оскільки це в неї майже під переньою лапкою і заважає повноцінно пересуватись. Порадьте, будь ласка, лікаря - онколога з адекватними цінами. Буду дуже вдячна
hal4ok
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 29 окт 2013, 10:41

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение sola » 29 окт 2013, 18:31

Пишу Вам у Лс
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение cay.pollard » 29 окт 2013, 18:52

мене доречі цікавить інформація, до кого з ветеринарів можна показати стерилізовану кицю з крихітною пухлиною біля молочної залози. якщо можна - мені теж у лічку, чи вконтакт. дякую!
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение hal4ok » 30 окт 2013, 12:37

записалась на огляд на Панча сьогодні.Послухаю що скажуть
hal4ok
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 29 окт 2013, 10:41

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение cay.pollard » 05 фев 2014, 23:18

прошу мені порадити гарну ветеринарну клініку на Левандівці (Широка), бажано зразу з іменем (в ідеалі - мобільним) конкретного ветеринара, яким ви задоволені. дякую!
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Marianka » 22 фев 2014, 10:33

Порадьте будь-ласка хорошого ветлікаря по гризунах(кролику).Графік,номер,адрес.БУДУ ВДЯЧНА
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Ліда » 16 апр 2014, 22:42

Десь колись чула про рентгенкабінет в р-ні церкви Юра. Підкажіть координати, хто знає. Дякую!
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение drakonych » 26 апр 2014, 22:32

Самий класний ветеринар Львова - Тарас Гудима, у нас кокер спаніель, англічанин, веде нас вже 6 років, працює зараз , якщо не помиляюся в http://vetmed.com.ua.
drakonych
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 26 апр 2014, 22:25

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Khrystia » 21 май 2014, 18:49

Привіт!

Щиро прошу читачів цієї вітки форуму помогти у наповненні карти ветлікарень та аптек Львова - http://hvist.org/ :ax:
В Інтернеті на різноманітних ресурсах дуже багато неперевіреної, застарілої інформації. Ми (команда "Хвостика") натикались не раз при пошуку лікарень на неробочі номери телефонів та невірні адреси. Дуже хочеться мати актуальну карту. Сподіваємось, що наші сили та бажання користувачів допоможуть триматиму карту весь час актуальною :dk:

Будь ласка, зголосіться через форму зворотнього звязку на сайті http://hvist.org/, або ж напишіть нам у Facebook: https://www.facebook.com/hvist.org. Будемо вдячні за "лайки" сторінки, так як кожен новий "лайк" це нове коло людей, яким може стати в пригоді цей сервіс.

Дуже дякую! Сподіваюсь, цей допис не суперечитиме правилам форуму.
Аватара пользователя
Khrystia
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 06 апр 2014, 16:52
Откуда: Дрогобич

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Наталия Малик » 23 май 2014, 19:04

Стережіться клініки на Промисловій! Без результатів аналізів поставили діагноз-набряк легенів.Терміну дали- тиждень до смерті. Призначили антибіотики в якихось неймовірних дозах. Поки лікувалися (3 місяці) змініли 5 лікарів, поки не попали до Назара (вул.Чмоли,бувша Динимівська).Після операціі і лікування мій японський хін різко пішов на поправку і живий і здоровий до тепер. Проблема була в кишківнику, а зовсім не в легенях!!! Після" лікування" антибіотиками на Промисловій-місяць лікували дизбактеріоз та інші наслідки такого "лікування". До речі, у лікаря "Діми" були також. За весь мій стаж утримання собак-кращих лікарів аніж Назар та Юля я не зустрічала. Це стосується і відношення та уваги до тварин та іхніх господарів, і чистоти та комфорту в кабінеті. Дуже ім вдячна та всім рекомендую.
Наталия Малик
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 17 окт 2010, 12:57

Пред.След.

Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.