Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Ветеринарные клиники во Львове

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Дарина79 » 05 окт 2015, 11:53

Спасибо!
Дарина79
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 29 сен 2015, 17:38

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Roid » 27 окт 2015, 14:17

Roid
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2014, 17:11

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение cay.pollard » 27 окт 2015, 19:38

Roid писал(а):Хто що може сказати? https://vk.com/club.vet.tim.lviv http://lvov.lv.olx.ua/uk/obyavlenie/vet ... 9QXLn.html



молода зовсім ветеринарка, на скільки нам стало відомо - не закінчила освіту у академії. я би не ризикнула і вам не раджу
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Roid » 29 окт 2015, 17:53

зрозумів,цей ветеренарний кабінет видно недавно появився,бачу що вона там працює https://vk.com/club.vet.tim.lviv
Roid
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2014, 17:11

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Vira7 » 30 ноя 2015, 15:59

Доброго дня)
Мій йорк хромав на задню лапу і йому поставили діагноз хвороба Пертеса
Хто стикався з такою проблемою? Порадьте, що робити
Порадьте будь ласка хорошого ветеринара
Vira7
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 30 ноя 2015, 15:50

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение yuliya.koshkina91 » 04 дек 2015, 23:30

cay.pollard писал(а):
Roid писал(а):Хто що може сказати? https://vk.com/club.vet.tim.lviv http://lvov.lv.olx.ua/uk/obyavlenie/vet ... 9QXLn.html



молода зовсім ветеринарка, на скільки нам стало відомо - не закінчила освіту у академії. я би не ризикнула і вам не раджу



За мої майже 6 років практики жодного разу не бачила Вас в себе на прийомі.Свої 7 років у ЛНУВМта БТ ім. С.З. Гжицького закінчила. Повна вища освіта. Магістр ветеринарної медицини.
Які у Вас обгрунтування до того, щоб робити про мене висновки і розповсюджувати їх іншим ? тим більше по форумах ?!
Ще з дитинства займалася лікуванням тварин. Скільки себе пам'ятаю - в мене завжди була якась живність. В молодних класах тримала різних гризунів, в старших хижих і декоративних птахів. При тому хижі були підібрані з серйозними травмами і повернутися до життя в дику природу не могли.
Ветеринарію обрала свідомо. В університеті я не просто рахувалася, а вчилася. Я здавала сама там, де вся група платила.
В клініку вперше прийшла в жовтні на 2-му курсі.
Вже в 2012 році оперувала самостійно. Літо, коли проводили Євро 2012 сиділа з капельницями і відкапувала тварин. За свій рахунок.
Простерилізувала кішок під будинком, де жила. Сама. За свій рахунок. При потребі лікувала.
Не раз бралася за утримання і лікування смертників з клініки. При позитивному результаті їх прилаштовувала. Одного такого смертника - чистопородний голуб, який самостійно не міг харчуватися протягнула пів року. Годувала, випоювала 2-4 рази на день як пташеня в дзьоб. Постійно колола підтримуючі препарати.
Маю 2 котів, собаку, папугу. Всі взяті з вулиці. Кішка - від волонтерів в 4-5 місячному віці, кіт - колишній пацієнт ( безпритульний, кочував по кіосках), якого забрала до себе на зйомну квартиру під страхом опинитися на вулиці.В нього нирки були розміром з куряче яйце кожна, температура понижена, майже місяць нічого не їв, анемія. Витягнула. За всій рахунок, своїми силами. Лишила собі.
Собаку підібрала на вулиці ( самка, 6-7 міс.). По оголошеннях не знайшла попередніх власників. Лишила собі. Простерилізувала.
Папугу рятували від кота. Вилікувала. Попереднього власника не знайшли.Залишила.
________________________________________________________________
За свої послуги не ставлю високу ціну. Я добре розумію, що зараз виділити 650-700 грн на стерилізацію кішки (як в деяких клініках) тяжко. Тому беру менше. На відміну від багатьох недобросовісних ветеринарів оперую не на самому ксилазині (міорелаксант, не має знеболюючої дії), а на нормальному наркозі. Обійдемся без назв, це все таки інтернет.
_________________________________________________________________
Якщо у Вас до мене є якісь претензії, то висловіть мені їх наживо, а не обсирайте по форумах. Майте сміливість і гідність.
yuliya.koshkina91
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 04 дек 2015, 23:03

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Ksy_Don » 08 дек 2015, 23:11

Добрый день. Вот и мы живем во Львове.
Сегодня нашла котишку, недолго держалась я)))
Большой живот, котейка еще зубы не сменила, возможно глисты, ушки скорее с клещем. Рядом клиника на упа 57, чего то она мне неочень, может какие еще есть варианты? Или отзыв о данной клинике...
Если можно также в лс по стерилизации хороших врачей с ценами. Заранее спасибо.
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение tanyayatskiv » 02 сен 2016, 22:14

Доможіть! Я у відчаї, мій улюбленець, мій рідненький котик Басік в поганому стані. Вірніше, погано мені. Бо у суботу призначено т.з. лабораторне дослідження... Йому мають розрізати живіт і дивитись. Якщо пухлина (новоутвір як кажуть лікарі) може бути видалена, то може бути видалена. Якщо вона зрослась із іншими органами і не може це зробити хірург, ми будемо перед двома варіантами - або зашивають і ми забираємо додому. Знову ж таки, вказується лікарями, що були випадки, що кіт не їв і потім власники із слізьми просили усипити. Або одразу у нас є варіант 2 - одразу усипити. Ми три тижні одразу як він не захотів їсти, а в нього апетит був завжди і хоч йому 12 ще бігав за шнутрочком, звернулись у Ветмед. Там сказали, що коліт. Призначили ліки, дуфалак, давали, йому гіршало. Потім поїхали у цілодобову на Пильникальську. Там видалили зуб - дійсно хитався і випадав, думали, що це те. Полегшало йому, але потім знову не їв. Аналізи, поїздки.
І спочатку остерехондроз, вимивання кальцію. А тепер на Левицького по УЗД пухлина. Та де і як невідомо. Одні казали, що треба щось барієм напувати і ще дивитись.
Також не знаю що щодо хірурга. Кажуть - відкриємо побачимо, фото зробимо, ви повинні бути щоб прийняти рішення. Яке рішення? Хоч ми його годуємо примусово, а молочко він п'є, він в туалет ходить, і в дощещку чистить кіхтики, і шнурівками із вітровки чоловіка бавиться, коли нахиляється.
З іншого боку, можливо його болить, і ще після розрізу йому ще буде заживати і буде боляче, якщо пухлину неможливо видалити, і це нічого не змінить.

Зі свого боку я також вивчила багато уроків і якщо у мене за 12 років мого життя котика була можливість змінити щось, я б підійшла більш відповідально. Я думала,що так відповідальна. Я дбала про харчування, сказали, що не так. Чистили у клініці вушка і зубки, думала що проблемне. За нирки я врятувала, в нас був пісочок, пили кот ервін, а от узі зробити не додумалась хоч з певною періодичністю. З чоловіком проходимо регулярно, про Басіка не подумали. Я просто не занала, що за 100 грн. це зробити просто і легко для тварити.

Прошу Вас, хто стикався із діагностикою та хірургією пухлин у тварин, надати інформацію і контакти у Львові. У нас є тиждень. Щось хтось говорив про барію напування і рентген. Якщо у Вас є контакти і інформація, ми будемо дуже вдячні. Тетяна 0974434233
tanyayatskiv
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 02 сен 2016, 21:42

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение tanyayatskiv » 02 сен 2016, 22:14

Доможіть! Я у відчаї, мій улюбленець, мій рідненький котик Басік в поганому стані. Вірніше, погано мені. Бо у суботу призначено т.з. лабораторне дослідження... Йому мають розрізати живіт і дивитись. Якщо пухлина (новоутвір як кажуть лікарі) може бути видалена, то може бути видалена. Якщо вона зрослась із іншими органами і не може це зробити хірург, ми будемо перед двома варіантами - або зашивають і ми забираємо додому. Знову ж таки, вказується лікарями, що були випадки, що кіт не їв і потім власники із слізьми просили усипити. Або одразу у нас є варіант 2 - одразу усипити. Ми три тижні одразу як він не захотів їсти, а в нього апетит був завжди і хоч йому 12 ще бігав за шнутрочком, звернулись у Ветмед. Там сказали, що коліт. Призначили ліки, дуфалак, давали, йому гіршало. Потім поїхали у цілодобову на Пильникальську. Там видалили зуб - дійсно хитався і випадав, думали, що це те. Полегшало йому, але потім знову не їв. Аналізи, поїздки.
І спочатку остерехондроз, вимивання кальцію. А тепер на Левицького по УЗД пухлина. Та де і як невідомо. Одні казали, що треба щось барієм напувати і ще дивитись.
Також не знаю що щодо хірурга. Кажуть - відкриємо побачимо, фото зробимо, ви повинні бути щоб прийняти рішення. Яке рішення? Хоч ми його годуємо примусово, а молочко він п'є, він в туалет ходить, і в дощещку чистить кіхтики, і шнурівками із вітровки чоловіка бавиться, коли нахиляється.
З іншого боку, можливо його болить, і ще після розрізу йому ще буде заживати і буде боляче, якщо пухлину неможливо видалити, і це нічого не змінить.

Зі свого боку я також вивчила багато уроків і якщо у мене за 12 років мого життя котика була можливість змінити щось, я б підійшла більш відповідально. Я думала,що так відповідальна. Я дбала про харчування, сказали, що не так. Чистили у клініці вушка і зубки, думала що проблемне. За нирки я врятувала, в нас був пісочок, пили кот ервін, а от узі зробити не додумалась хоч з певною періодичністю. З чоловіком проходимо регулярно, про Басіка не подумали. Я просто не занала, що за 100 грн. це зробити просто і легко для тварити.

Прошу Вас, хто стикався із діагностикою та хірургією пухлин у тварин, надати інформацію і контакти у Львові. У нас є тиждень. Щось хтось говорив про барію напування і рентген. Якщо у Вас є контакти і інформація, ми будемо дуже вдячні. Тетяна 0974434233
tanyayatskiv
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 02 сен 2016, 21:42

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Велена » 05 сен 2016, 04:29

Рентген з барієм роблять, наприклад, у Ветмеді. Робила в них кільком тваринам. Нескладна процедура, якщо підійти з розумом.
Сам рентген, після того як тварині задали барій, роблять і в ветакадемії (перевага - рентген цифровий), але довіряти процес вливання препарата у тварину тому рентгенологу, не раджу. З рештою він і сам не горить бажанням. В нас був прецедент з потраплянням барію у легені і аспіраційної пневмонії, як наслідка, після його прямих рук. Барій заливається повільно, щоб не пішов, куди не треба.
Якщо стоїть вибір між рентгеном з барієм та діагностичною лапаротомією, звісно варто почати з рентгену.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение rita-lviv » 25 окт 2016, 17:42

Открылся новый ветеринарный госпиталь на Заводской 8, работает круглосуточно ( от ВЕТ-МЕД) в отдельных помещениях идёт ещё ремонт ,будет рентген и лаборатория, помоему 2раза в неделю оперирует и принимает Тарас Гудыма (!) Есть отличный невропотолог (реально профи !!!) К волонтёрам отношение -- больше чем отличное ! Второй день под впечетлением от пофессионализма и внимания . Большой выбор кормов, правда цены не смотрела. Можно смело сказать , что Шевченковский район обеспечен на 24 часа отличной вет-пощью. тел клиники 243-81-44 и 0948438144
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение evazlata » 26 окт 2016, 00:33

Можно смело сказать , что Шевченковский район обеспечен на 24 часа отличной вет-пощью

Да, клиника новая, но вет.помощь это не здание, а врачи. К А. Куйбиде, например, я бы не хотела попасть еще раз.
А Тарас Гудима и Роман Середа мне отлично прооперировали котенка с выпадающей кишкой.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Kitten_22 » 31 окт 2016, 20:52

Здравствуйте. Недавно на животе у кота нащупала небольшой твердый шарик, с размером в горошину. Не знаю что делать, какой хороший врач во Львове чтобы проконсультироваться????коту 9 лет, еще не такой стар но читала что для котов 9 лет переломный период, когда начинают вылазить болячки((( Очень буду благодарна о хорошем совете!
Kitten_22
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 31 окт 2016, 20:46

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Elza » 25 ноя 2016, 01:53

Усім привіт. Чи є тут власники котиків, яким робили операцію по видаленню корнеального секвестру? Це відбувалось у Львові? Які наслідки? Поділіться, будь-ласка, своїм досвідом.
Elza
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 25 ноя 2016, 01:32

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение MartaHarley » 06 дек 2016, 18:15

Всім привіт!
Вирішила поділитися негативним досвідом у виборі ветеринара та лікування собаки.
В мене чарівна собака мопс, котрому на сьогодні 9 місяців.
Місяць тому ми почали лікувати його як нам сказав ветеринар від отруєння таблетками ізоніазид (тубазид). В перший день собака була в жахливому стані, кінцівки відмовили, був епілептичний напад, ні на що не реагував, постійно йшла піна з роту та було важке дихання! В той же день відвезли до ветеринара нам прокапали дві крапельниці та дали декілька уколів. На вечір забрали додому, цілу ніч спостерігали чи собака дотягне до ранку. Зранку поїхали знову на крапельниці і так тривало 5 днів(ціна крапельниці коливалася від 400 до 600грн.). Після чого нам прописали курс лікування. Собака по троху почала відходити, самостійно ходити, гратися з іграшками. Кололи церебролізин 0,2мл, ношта 0,4 мл і давали таблетки пірецетам 1/2 і гідазепам 1/4.(5днів). Побачивши що результатів від даного лікування не має і собака з кожним днем все гірше і гірше починає виглядати, дали на сполох. Видзвонювали до нашого на той час лікуючого ветеринара, розказали про стан собаки на що вона відповіла що потрібно спостерігати, не типовий випадок. Лікувалися ми в клініці Zaga Vet по вул. Київській, в Тані Личко. Як до людини то претензій в мене не має, вона чуйна і уважна, але от як професіонал, як ветеринар зовсім не компетентний в своїй справі. Довели собаки до критичного стану.
Звернутися до іншого ветеринара Олександр Кружель(приймає на Промислові ,9 або Барвінських, 9), який нам відразу поставив діагноз чума(нервова форма). Шансів ніяких не давали, але спробували. Перший курс лікування був тиждень, давали собаці велику кількість таблетків та уколів. Зараз стан здоров*я стабільний, собака вже нормально ходить, самостійно їсть апетит хороший, але не реагує на команди, не є активний і досить сонливий.
Поки нам шансів ніяких не дають, бо по закінченню лікування може статися рецидив.
Якби спочатку був правильно поставлений діагноз і правильне назначене лікування можна було б вже давно забути про той жахливий період, можна було б уникнути будь яких наслідків дя собаки.

Бережіть своїх улюбленців і ніколи не покладайтеся на одного ветеринара, звертаєтеся до декількох фахівців.
MartaHarley
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 06 дек 2016, 17:15

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Олена1608 » 25 июл 2017, 11:05

Звернулися в "Eurovet", на Лінкольній, в невідкладній ситуації під кінець робочого дня. Котик випав з вікна на асфальт. На огляд його привезли з травмами та кровотечею. Черговий лікар Роман Середа провів огляд і призначив 2 уколи та крапельницю вартістю в 700!!! гривень (рахунок нам не показали, все було оплачено тільки зі слів ветеринара, до того ж сума за процедури змінювалася декілька разів). На рахунок кровотечі сказав не хвилюватися, бо "саме заживе" і відпустив тварину додому з відкритою раною. Оскільки за добу стан кота не покращився, а рана продовжувала кровоточити, було вирішено звернутися в іншу клініку, комунальну на Промисловій,9. Ветеринар висміяв попередній діагноз і направив котика на термінову операцію, рану довелося зашивати. Загальна вартість операції та післяопераційного догляду (включно з препаратами) становила таку ж суму, в яку обійшовся 1 візит до вищезгаданого пана Романа. Під час спроби поскаржитися в "EuroVet" в телефонному режимі нам практично зразу дали зрозуміти що це нікого не хвилює і взагалі "нема чеку-нема доказів".
Ніколи більше не звернуся в цю клініку ні за яких умов .
Олена1608
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 25 июл 2017, 10:58

Пред.

Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron