Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Ветеринарные клиники во Львове

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Манула » 26 июл 2010, 20:22

Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста, где во Львове можно сдать анализы (биохимия крови, общий анализ крови, моча, узи)?
И посоветуйте хороших ветеринаров.
:dh:
ИзображениеИзображение
Кошки оставляют следы на коврах,на мебели,на одежде, но самые замечательные в нашем сердце!
Аватара пользователя
Манула
Старожил
 
Сообщения: 5006
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 21:18

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение vivi » 27 июл 2010, 08:36

Особисто я би радив Айболить на вул. Пекарській (276-73-47). Загальний і біохімія щодня з 9-00 до 12-00 здають в Діагностичний, сечу роблять самі, є УЗД. Цей тиждень ще працює Тарас (з понеділка він у відпустці) - як на мене - одни з кращих у Львові терапевтів.
Хоча, звісно, це не єдиний варіант. Клінік хороших у Львові зараз не бракує...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Одрі » 08 мар 2011, 10:15

Прошу поради.Наскільки я розумію зараз ще стерелізують тварин.Так от,де можна надійно простерелізувати дом.собаку???
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение lorana » 08 мар 2011, 21:33

Манула писал(а):Подскажите пожалуйста, где во Львове можно сдать анализы (биохимия крови, общий анализ крови, моча, узи)

можно так же в вет. академии, все анализы тоже делают
Одрі писал(а):Прошу поради.Наскільки я розумію зараз ще стерелізують тварин.Так от,де можна надійно простерелізувати дом.собаку???

Ира, пишу в личку
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение sanechka » 09 мар 2011, 17:42

Лора, можно мне тоже в личку?
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение sola » 10 мар 2011, 13:08

Діну мені постерилізував Стаєнний, з астистентом. Його кабінет недалеко від Арсена на Чорновола.
Результатом дуже задоволені.
Ціна - 450 гр. за 20 кг собаку.

Телефон даю з дозволу
Олександр Стаєнний 067 324 20 53
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Одрі » 11 мар 2011, 09:41

Дякую,Оля
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение lorana » 07 май 2011, 21:21

По-моему была когда-то тема, но не могу понять где она, что-то вроде списка, скажем так, не очень хороших ветеринаров. В клинике на В. Великого женщине с района сказали, что у собаки больные почки, ну или печень. Это и так странно или то, или то, но беда в том, что у собаки оказалась чума...
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение nebesna » 29 июл 2011, 18:33

Доброго дня!
Наважилась зареєструватися, щоб написати в тему про ветлікарів, адже потрібно знати не лише хороших ветеринарів, але й тих, хто не дуже...
Маю дуже неприємний досвід, пов"язаний з Промисловою,9 (хоча читала тут багато позитивних відгуків, та все ж...)
Не знаю, чи варто розміщувати весь текст, який я колись написала в своєму блозі, тому дам тільки посилання на нього http://sunbears.livejournal.com/41200.html

До речі, після цього запису я спілкувалась ще з одним лікарем, який безпомилково, сам, назвав ім"я нашого попереднього ветеринара, що і наробив біди. Там же я бачила собаку з такими ж наслідками "лікування", як і у моєї, і, звичайно, лікували її теж на Промисловій, по тій самій схемі і той самий ветеринар.

P.S. Через 2 місяці після мого запису у блозі, лінк на який я тут розмістила, у Мірзи загострився панкретатит і знову стало погано з печінкою. Через три місяці після цього запису - виявлено серцеве-легеневу недостатність, яка ускладнилась запаленням легенів, через ослаблений організм. Поки лікували - знову стало погано з печінкою, виявили асцит. Майже через чотири місяці після цього запису, 8-го січня Мірзи не стало. У квітні їй мало виповнитися 7 років.

Якщо раптом цей мій запис суперечить правилам форуму - видаліть, будь ласка, або перенесіть у відповідну тему.
Дякую!
nebesna
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 29 июл 2011, 18:04

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Kary » 29 июл 2011, 20:23

Добрый день!
Я хотела обратиться к Вам по имени, как обращаюсь ко всем здесь - но не имею такой возможности, Вы не оставили записи в профайле.
Не думаю, что такая информация противоречит правилам форума - это Ваша позиция, Ваша история, грустная. Собака у Вас была замечательная, красавица и я представляю, как Вам больно. Просто, насколько я знаю, у людей, которые работают в приюте и всегда обращаются к этому врачу за помощью, нет оснований нарекать на отсутствие его квалификации. А этим людям в этом плане я доверяю.
Я обращалась к этому врачу всего один раз и впечатления позитивные.
Не могу высказываться, у меня мало информации. Пусть напишут те, кто имеет с этим дело чаще и больше, чем я.
У меня только вопрос - почему Вы пишете об этом только сейчас, если прошло уже столько времени?
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение nebesna » 29 июл 2011, 21:26

Kary, я цей форум читаю всього кілька тижнів, а у себе я писала про цю ситуацію уже давно...
Якщо ви читали мій запис у блозі - то я там писала, що я теж довгий час зверталась до цього лікаря, і нарікань не було. Але й зверталася, по суті, з дрібницями - то лапу заб"є, то вуха простудить. А в складній ситуації лікар почав чудити: діагнози "на око", морочив голову, а потім - "доведеться усипити". І якби це був одинокий випадок - ще куди не йшло, але я бачила ще одну таку собаку, яку лікували там само і по тому самому принципу, і уже, до речі, після нас.
Знову ж-таки, я не наполягаю на тому, щоб мій запис тут залишався, якщо модератори вирішать, що він тут недоречний - це їх право. Але сюди також заходять люди, які шукають різні відгуки про ветлікарів. Це цінна інформація, на мій погляд.
nebesna
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 29 июл 2011, 18:04

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение vivi » 29 июл 2011, 22:17

Відразу зауважу - тему в журналі я полінувався прочитати - з часом вільним зараз не дуже... Але в загальних рисах уявляю, що там може бути. Про будь-якого лікаря (чи то мед, чи вет) існують абсолютно полярні відгуки. І це закономірно, в принципі, оскільки, як не прикро, лікар без власного кладовища - не лікар... Можу лише сказати, що своїх котів, при всій повазі до головного лікаря обласної ветеринарки, я б туди не поніс. Що, все-таки, ніяк не означає, що він (або його штат) погані лікарі як такі. Ви мене знаєте, коновалів я назву поіменно, не боячись відповісти за свої слова. Просто, на жаль, реалії такі, що будь--якому власнику тварини треба бути трішечки ветеринаром, і елементарно орієнтуватися з якою проблемою до якого вета краще звернутися. Звісно, це не завжди можливо, але саме в цьому випадку має сенс звернутися до нас - з нашим досвідом ми зможемо порадити куди іти з тією чи іншою бідою...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение sola » 29 июл 2011, 23:02

У кожного свій досвід, і якраз сенсом такого от форуму, як наш, є обмін досвідом.
Вважаю критику в такій формі, як її виклала "небесна", цілком легітимною - не голе звинувачення, а детальний опис перебігу хвороби, усіх призначень, тощо.
Приєднуюся до Максима в тому сенсі, що в нашій країні власник тварини змушений бути сам трішки ветеринаром (так само, як батьки в нас мусять ставати трішки педіатрами).
Я маю звичку на прийомі у ветеринара про все розпитувати: що призначають, навщо, на основі чого поставлено діагноз. Інколи відкрито кажу, що маю сумніви і буду перепровіряти в іншого лікаря. Звичайно, декому така моя "діставучість" не подобається - з такими лікарями довелося розпрощатись.
А з тими, хто розуміє, що я не з "вредності", а намагаюсь діяти максимально в інтересах тварини, виходить непогано співпрацювати. Тоді є повага і довіра, але не сліпа і беззастережна.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение vivi » 29 июл 2011, 23:16

Прочитав тему. Початок лікування виглядає цілком адекватно ситуації. Починаючи з квітня я не згоден зі схемою, але я ж не ветлікар... Але запросто можу назвати ще одного шальоного любителя декси. Олю, знаєш, про кого? :)
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Kary » 30 июл 2011, 18:59

Люди,вот не думала,что сама буду писать в этой теме и просить совета,если кто-то сталкивался с подобной проблемой,советуйте,плиз. Была сегодня с Васькой в Ветмед, у врача Димы. Поставили диагноз "мастопатия", практически под каждым сосочком маленький узелок,на одном уплотнение. Почему-то вспомнился предыдущий пост,где девушка пишет о побочном действии депопромона-неужели правда?
Но спросить хочу не об этом. Доктор Дима категорично заявил,что консервативных методов лечения мастопатии не существует,только операция. Про узелочки вообще ничего не сказал.посоветуйте,кто имел с этим дело-неужели только резать?
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Одрі » 30 июл 2011, 19:32

Два раза колола цей препарат своїй Альмі.В результаті при стерелізації пришлось все вирізати(лікар сказав,що з маткою були проблеми,сказав, що вчасно звернулися і що це результат дії цього препарату)
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение lorana » 30 июл 2011, 21:37

Kary писал(а):что консервативных методов лечения мастопатии не существует,только операция.

Не совсем поняла , что значит "консервативные методы лечения", но свою Дину я оперировала, когда появились уплотнения. Я конечно не врач, но мое личное мнение - лучше операция один раз, чем лечение препаратами, которые помогут - не помогут неизвестно, а побочные действия скорее всего будут.
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Kary » 31 июл 2011, 10:22

Консервативные методы лечения - антоним к словосочетанию "радикальные методы лечения". Терапия или оперативное вмешательство.
Оба термина. в принципе, достаточно известны.
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение moresai » 31 июл 2011, 12:23

У моей собачка Маси (размеров с небольшую кошку) наметился небольшой узелочек на одном соске. Вначале он был чуть меньше спичечной головки, но за пол года увеличелся до размеров чуть больше спичечной головки. Я решила идти к врачу. Врач ((кстати тот самый, которого тут, мягко говоря, обругали, я к нему предпочитаю ходить, ничего плохого сказать про него не могу, только хорошие отзывы) Так вот, совет был таков - оперировать, иначе никаких гарантий, что опухоль не начнёт разростаться. Масю прооперировали, заодно простерелизовали. Она у меня ни разу не рожала и не была с мужчинами (старая дева :ap: ) ей 10 лет. Всё прошло замечательно, это было ровно год назад. После операции она повеселела, летает, как молодая. Недавно загоняла одного 6-ти месячного щенка - у него язык на бороду и ноги не бегают, а Мася хочет продолжения :ap: тьфутьфутьфу на неё

А вот ещё история старенькой собачки. У собачки образовалась "груша" на груди. Хозяйка мазала эту опухоль настойкой прополися и она....рассосалась! (прада хозяйка набожная женщина и она первое на что подумала, на то, что она молилась)Но не смотря ни на что, не долго собачка была без опухоли. Вот уже начала образовываться новая. Но оперировать беднягу нельзя - она слабенькая и старенькая. :ac:
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Kary » 31 июл 2011, 20:23

да, я тоже ночь и день сегодня думала, пришла к выводу - буду удалять вместе со стерилизацией, собаку не хочу лишний раз мучить. Хотя в интернете на других форумах прочитала многое о мастопатии - даже схему медикаментозного лечения. Но сама в это лезть не хочу, не дай бог что с Василисой от моего лечения...
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Kary » 06 авг 2011, 14:01

Люди, просто хочу поделиться радостью - наконец-то я нашла СВОЕГО ветеринара! Попала, наконец, в тот же "Ветмед", но к Тарасу! Соглашаюсь
"Тарас - як на мене - одни з кращих у Львові терапевтів" - это Максим писал.
Настолько внимательного отношения к собаке уже давно не встречала. У Васьки плюс ко всем радостям жизни вагинит - "доктор Дима" из того же ветмеда после десятиминутного осмотра прописал хлоргексадин, от которого собаке стало хуже. Так что, благодаря Диме, потеряли неделю лечения. :ak:
День лечения по схеме Тараса- вижу улучшение реально! :bp:
Никого не агитирую - у всех, у кого есть собаки, есть и СВОИ врачи. Просто у меня не было.
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Льолька » 11 авг 2011, 18:48

sola писал(а):Приєднуюся до Максима в тому сенсі, що в нашій країні власник тварини змушений бути сам трішки ветеринаром (так само, як батьки в нас мусять ставати трішки педіатрами).
Я маю звичку на прийомі у ветеринара про все розпитувати: що призначають, навщо, на основі чого поставлено діагноз. Інколи відкрито кажу, що маю сумніви і буду перепровіряти в іншого лікаря. Звичайно, декому така моя "діставучість" не подобається - з такими лікарями довелося розпрощатись.

Я цілком, на 10000% підтримаю слова Соли, особливо виділені. На ПРЕВЕЛИКИЙ жаль, треба бути "не трішки" ветеринаром. Не бійтеся питати, збирати думки, "діставати" лікарів. Якщо є сумніви у діагнозі - тварину в оберемок і до іншого лікаря. Що це за діагноз такий - "на око".
Ніхто, крім вас, не несе відповідальність за вашу тварину!!! Жоден вет, навіть "найзірковіший".
Сола, той ветеринар, у кабінеті якого ми з вами зіткнулися (ви приносили панлейкопенійне кошеня на капельницю) - він і справді хороший, виходячи із львівських реалій (бо інші - просто "не до описання"). Але, скажімо, він помилково розшифрував аналізи крові кота - добре що я зануда у тому плані, то знайшла норми в інтернеті і розшифрувала, плюс, на щастя, маю багатьох знайомих, яких можу штурмувати на предмет "проконсультуватися". І принаймні він мав сміливість сказати - "я не можу поставити точний діагноз, пропоную ось таку схему, але якщо маєте де ще пошукати інших думок, то зробіть це".
Я до чого так багато букв пишу. До того, що, на жаль, у наших реаліях не можна сліпо довіряти, треба ще й перевіряти.
Небесна, мої співчуття щодо собаки. Вважаю що ваш відгук теж має тут бути - але, ще раз - слова "Лікар без аналізів поставив діагноз" - для мене вже достатня підстава для того, щоб тікати від такого лікаря подалі.
Domani un altro giorno arrivera...
Аватара пользователя
Льолька
 
Сообщения: 399
Зарегистрирован: 02 сен 2010, 18:58
Откуда: Львів

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Льолька » 15 авг 2011, 21:51

Скажіть, будь ласка, чи робить якась клініка (крім ВетМед) аналізи крови "у себе"? Наскільки я зрозуміла після обдзвону, більшість кабінетів кудись носять (питання - куди і чи можна довіряти результатам тієї лабораторії)?
Domani un altro giorno arrivera...
Аватара пользователя
Льолька
 
Сообщения: 399
Зарегистрирован: 02 сен 2010, 18:58
Откуда: Львів

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение vivi » 15 авг 2011, 22:08

"Айболить" носить у діагностичний. Аналізам довіряти можна, розшифровці - не завжди. За інших - точно не знаю, хто і де. Костя на Ярослава Мудрого, здається, також має в клініці аналізатори...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Ветеринарные клиники во Львове

Сообщение Льолька » 15 авг 2011, 23:46

vivi, щиро вдячна за відповідь! :ax:
Domani un altro giorno arrivera...
Аватара пользователя
Льолька
 
Сообщения: 399
Зарегистрирован: 02 сен 2010, 18:58
Откуда: Львів

След.

Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 23

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.