Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Отруєння собак і факти жорстокості - ч.1 (2009-2010 рр.)

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Розстрілюють кішок

Сообщение vivi » 12 ноя 2010, 22:38

Тема має дещо несподіване продовження. Завтра зідзвонюся з Олександром, уточню у якому районі він знайшов кішку і спробую вмовити таки вдатися до процесуальних кроків, оскільки сам до таких вдаватимуся обов"язково.
Річ у тім, що до мене сьогодні звернулася людина з приводу збитої машиною кішки. При огляді тваринки виявилося те саме - кульове поранення з "воздушки". Район, здається, той самий... "Моїй" кішечці близько 4 міс., прогнози на одуження дуже добрі, але стан зараз доволі важкий (паралізована задня частина тіла).
Кішечку назвали Шанель. Ось ті фото, що є в наявності зараз:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Питання: у кого є ветеринар, який мав би і право і бажання за результатами огляду і рентгенівського знімку написати заключення, яке можна було б долучити до заяви? Бо в Курачевській клініці мені товкли що "не мають права" і що "рентгену вистачить" - біг ме, не бачу, як би я мав до заяви в міліцію рентгенівський знімок долучати... Ну і ще в порядку поскаржитися - злупили 60 грн за огляд і два уколи (0,15 синулокса і 0,5 вітамін). Жадоби.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Розстрілюють кішок

Сообщение vivi » 15 ноя 2010, 16:14

Наташа, а що у Вас за інформація по Стороженка?

З Сашком зідзвонився - "його" кішечка зовсім не звідти - коло Кульпарківська-В.В.-Виговського. Завтра везу бідосю і знімок до Михайла Богдановича - чєловєчіще все таки, напише все що треба. Ну а тоді заяву і почнеться... прокуратури, вищі інстанції... Нічого не знайдем і не доведем, але ж не сидіти склавши руки... Иоже і правда поклеїта поночі по району оголошення в дусі "Будтье обережні, в вашому районі завівся покидьок! Бережіть своїх тварин і дітей"?..
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Розстрілюють кішок

Сообщение а-лиса » 16 ноя 2010, 01:59

Звонок,о этой кошечке был на телефон общества,тетка очень истерила и ничего не хотела делать,я ей сказала что оплатим все расходы по ветеринару ( только забери животное и хоть что то сделай!),но она не захотела даже кошку в руки взять.... В этот момент мы ехали на суд ( по нашему обществу),поэтому все что на ум пришло,дала твой телефон ( ну а чей же еще :bn: ) Но когда прочитала твое сообщение,поняла о чем и о ком речь,4 года назад на Стороженко мы с Женей снимали офис,в общем эта история не сегодня началась. Было пару покалеченных собак и точно знаю одна кошка,я даже с участковым этого района общалась, опорный пункт напротив по моему Стороженко,32.
Завтра везу бідосю і знімок до Михайла Богдановича - чєловєчіще все таки, напише все що треба.

А кто бы сомневался :ad:
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Розстрілюють кішок

Сообщение vivi » 17 ноя 2010, 10:26

а-лиса писал(а):
Завтра везу бідосю і знімок до Михайла Богдановича - чєловєчіще все таки, напише все що треба.

А кто бы сомневался :ad:

Написав. Тільки далеко не все, що треба. Майже нічого, якщо бути чесним. :(
Хіба ще спробую на Лисенка попросити - може напишуть типу розшифровку знімку...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Пред.

Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.