Страница 1 из 1

Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 15 июн 2009, 14:11
Kuskus
Добрый день!
Я несколько дней тому взяла котёнка 2,5 месяца, но с котами раньше не "общалась", поэтому возникло множество вопросов и хотелось бы показать котю хорошему ветеринару, подскажите, пожалуйста, контакты во Львове.

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 15 июн 2009, 18:06
sola
Вітаю з придбанням котячого друга! :D
Дуже похвально, що цікавитесь ветеринаром заздалегідь, а не коли щось сталося. Це справді дуже важливо - мати під руками номер телефону ветеринара, бо в малих кошенят хвороби протікають дуже швидко. Тому, якщо тільки щось не так, треба негайно бігти до лікаря. Найтривожніший симптом - відмова від їжі. Здорове кошеня має мати добрий апетит! Якщо ж воно починає капризувати - можна починати хвилюватися.

Інше питання - здорового котика я б зайвий раз в клініку не тягнула. Можна просто обробити котика від бліх і кліщів, дати препарат від глистів і, почитавши тут на форумі поради про годування, правильно годувати натуральною їжею або добрими кормами. (Поради http://www.forum.ua-vet.com/viewforum.php?f=23)
В ветеринарній клініці здорове кошеня може підхопити якусь заразу, так що зайвий раз туди нести я не стала би.
(Якщо вирішите так зробити, напишу детальніше, чим і як обробляти від бліх і глистів, перевірити вушка на наявність кліща).

Але ось все-таки координати "перевірених" ветеринарів:

За останній рік у мене дуже добрий досвід лікування котів і кошенят у клініці "Айболить", вул. Пекарська 57. Тел. 276 73 47
Зокрема там я люблю звертатися до Андрія Греська (8 097 304 3510). Він має терпіння відповідати на телефонні дзвінки і вирішує багато проблем по телефону.
Але і інші лікарі там теж нормальні.
Крім того, кожному котогосподарю треба мати під руками номер телефону найкращого хірурга-травматолога Кості Луценка - 097 76 22 910. Він працює в іншій клініці, але найкраще вміє скласти докупи поламані кості. Не дай Бог,звісно, але з котами таке трапляється, на жаль, дуже часто! (див. http://www.forum.ua-vet.com/viewtopic.p ... 1%96#p5235)

Удачі Вам і Вашому котику!

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 15 июн 2009, 20:37
Kuskus
Спасибо огромное за телефоны, я их уже записала! :)
Пока у нас с Лисой идёт привыкае друг к другу и освоение в новых условиях, мы обшарили и облазили все возможные и невзможные углы, лазейки, проверили везде ли порядок! :D

Что касается вопросов, которые меня сейчас больше всего волнуют, так это:
1. как определить есть ли у котёнка глисты и какие средства от них использовать?
Про препараты от глистов читала про Дронтал, а ещё для котят рекомендуют жидкость, которую надо на холку капать, что лучше и какие имеено препараты использовать?
2. нужно ли делать котёнку прививки, если да, то какие? и в каком возрасте? (котёнок до этого жил в доме с мамой)
Про прививки вычитала, что для котят хорошо подойдёт Трикат, так ли это?
3. если он домашний, нужно ли ему ошейник от блох и нужно ли использовать какие-то средства от блох?
4. в каком возрасте лучше делать стерилизацию?

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 15 июн 2009, 21:18
sola
1. как определить есть ли у котёнка глисты и какие средства от них использовать?

Теоретично можна, мабуть, здавати аналізи, але ми ніколи цим не заморочуємося, а "по умолчанію" проганяємо глистів регулярно. А найголовніше - перед вакцинацією.
Дронтал, цестал-кет, каніквантел, прател - це все добрі препарати, в таблетках. Таблетку треба розрахувати по вазі (з тенденцією: краще трохи більше, ніж недодати). Обов"язково повторити через 10-14 днів (справа в тому, що на личинок препарат не діє, томі їх треба "добити", коли вилупляться).
Віднедавна в нас є ще і геніальний препарат - ПРОФЕНДЕР німецької фірми "Баєр". Він справді капається на холку, діє на всіх глистів, і на личинок теж, повторювати не треба! І в крові залишається деякий час і діє профілактично.
Різниця в ціні: таблетки - 5-10 гр., Профендер - 35-40. Вибирайте самі!

2. нужно ли делать котёнку прививки, если да, то какие?

Вакцианція однозначно потрібна! Я завжди беру найдешевшу російську вакцину "Мультифел-4" і задоволена. Але знаю, що дехто надає перевагу дорожчим імпортним вакцинам.
Найголовніше тут - зробити все за правилами:
1) Обробити від бліх
2) Переконатися, що нема вушного кліща, якщо є - вилікувати.
3) прогнати глистів (якщо таблетками - то 2 рази)
4) вичекати тиждень після останньої глистогонки
5) безпосередньо перед вакцинацією пересвідчитись, що тварина клінічно здорова (нема поносу, рвоти, нормальна температура, гарний апетит)
6) вакцинувати
7) через 3 тижні - ревакцинація
8) через 2 тижні після ревакцианції можна вважати, що в кішки виробився імунітет і вона повністю вакцинована

3. если он домашний, нужно ли ему ошейник от блох?

Ні! нашийник від бліх взагалі - досить недобра річ: від них часто буває алергія, втрата апетитутощо.
Але в принципі протиблдишина обробка потрібна (бо блохи можуть принестися в квартиру з нашими ногами, від сусідів і.т.п.) Просто треба обробити від бліх якимось хорошим засобом.
Хороші засоби від бліх - Фронтлайн, Адвантеж, Больфо.

Ага! Ще є така можливість: існує такий чудо-засіб "СТРОНГХОЛД". Він капається на холку і діє одночасно проти бліх, кліщів, глистів (тільки круглих! але саме вони найчастіше трапляються в кішок). Ціна - бл. 60 гр.

4. в каком возрасте лучше делать стерилизацию?
Дівчинку - 6-7-8 місяців.
Хтось пише після першої тічки. А хтось наводить статистику, що якщо встигнути ДО першої тічки, то різко (в 50 разів!)зменшується імовірність онкозахворювань молочних залоз.
Щодо стерилізації - порекомендуємо Вам ще інших лікарів - стерилізують геніально! БЕз перебільшення!

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 15 июн 2009, 21:32
Kuskus
Ой, голова, кругом сколько всего надо...
Тут надобно всё аккуратненько записать и по пунктам выполнять! :) :?
А как убедиться, что у неё нет ушного клеща? Я пыталась посмотреть ушки, но она вертиться постоянно и вообще не любит, когда её тискают или берут на руки против её воли... Но если гладить её, то ушки нормально можно погладить.
По-моему, раньше была вет. аптека на углу Пекарской напротив Ветеринарной академии, она там ещё есть? Смогу ли я там сразу всё необходимое купить?

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 15 июн 2009, 23:23
sola
По-моему, раньше была вет. аптека на углу Пекарской напротив Ветеринарной академии, она там ещё есть? Смогу ли я там сразу всё необходимое купить?

Ні, тої ветаптеки вже нема. Є на Пекарській 5.
А ще на початку Руставелі (номер 10, здається)
Мені подобається ветаптека біля Скрині - Городоцька 175 - найкращий вибір і найнижчі ціни.
А ще - на Джерельній (здається, 8)
і на вул. Лікувальній (бічна Кульпарківської)
Вибирайте, де Вам найближче!


А как убедиться, что у неё нет ушного клеща?

Якщо в вушках є бруд, що нагадує мелену каву (інші пишуть - землю), його треба вичистити ватними паличками (з перекисом водну, або звичайною олією). Дуже ретельно, щоб нічого не залишилось. І от, якщо ви на наступний же день подивитесь, а у вухах не менше бруду, ніж перед чисткою- значить це кліщ, і його треба лікувати. Дешево і довго, або дорого і коротко (див. Стронгхолд).
Ось так виглядає вушко з кліщем
Изображение

Ой, голова, кругом сколько всего надо...

Ні, це тільки на початку, а потім, коли система "відладнається", можна буде експлуатувати без особливої профілактики. Хіба глисти час до часу гнати і ревакцинацію раз на рік робити. :D

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 16 июн 2009, 08:51
Kuskus
Большое спасибо за советы! :oops: ;)

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 08 ноя 2009, 23:00
Одрі
Андрій Гресько вже не займається практикою-сьогодні телефонувала.Так що пишіть,хто має перевіреного хорошого ветеринара по котикам.:))
Котенята 2 місяці почало пчихати зрідка,причому очі не сльозяться,з носика не тече,вагаюся,не знаю,чи варто тягнути до лікаря.Поводиться як і завжди-грайливе і апетит шалений

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 08 ноя 2009, 23:31
vivi
Можна там же, в Айболиті, до Тараса, наприклад, або до Діми.

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 29 ноя 2009, 15:08
Одрі
Щоб не створювати зайвиз тем,рішила поцікавитися тут.
так от,який наповнювач для туалетів ви використовуєте для свої котиків.Я купляю Барс або Санімакс.Але приходиться міняти що два дня.тому що він робиться твердим і кошенята зразу же на нього не хочуть ходити,і як результат "подарунки" по кімнаті.З таким розходом получається досить дорого..:((
можливо є більш якісний наповнювач ?

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 30 ноя 2009, 18:09
larik
в том же вет магазине, в котором покупали санимакс или барс - покупаете совочек - он с продольными дырявыми полосами, как сито получается. и, соответственно, когда Ваши котята сделали свои дела в песочке и он затвердел, просто этим совочком это все вытаскиваете, а чистый песок просеивается. или Вы так уже делаете, а они все равно не хотят ходить?

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 30 ноя 2009, 18:47
Одрі
у мене є такий совочок,але я так не роблю.і туалет не з сіточкою,а наскільки я розумію має бути з сіткою..

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 02 дек 2009, 10:16
chucho
З власного двотижневого досвіду: в лоток насипаю невелику кількість наповнювача (3-4 жменьки), тоді менший розхід виходить. Коли насипати багато, котяші, зробивши свою "справу" весь наповнювач згрібають на одну купу і , таким чином "переводять продукт". Стараюсь забирати з лотка всі "сюрпризи" по мірі виникнення і досипати по трохи наповнювача. Звичайно, коли залишаєте котиків на довше, потрібно насипати більше наповнювача. Питала у ветаптеці про лотки з решітками - вони використовуються без наповнювача, тобто котик пісяє і все стікає через решітку в лоток. А ось з какашками тут складніше...по-перше вони бувають різної консистенції, а по-друге, котики ж люблять "вирити яму і закопати"... :ca:

Re: Ветеринар для котёнка

СообщениеДобавлено: 18 дек 2009, 12:07
larik
обычный тазик. большой, круглый, в котором белье стирают. 3-4 см. наполнителя на дно, никаких сеточек. тазик - с высокими бортами, поэтому песок не разбрасывается - вечером надо убрать совочком и чуть свежего песочка насыпать.