Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Чорна киця Фрея (4 місяці)

 
 
Память о тех, кто уже не с нами

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Чорна киця Фрея (4 місяці)

Сообщение alba » 03 окт 2014, 09:37

Сьогодні вночі моєї Фреї нестало. Найдобріша киця з усіх що у мене були, так і не дочекалась на свій дім :ac: Вона боролась за життя з усіх сил, але ... Пробач кицюня, що так і не змогла добі допомогти, я люблю тебе і пам"ятатиму про тебе.
Тему перенесіть будь ласка в неактуальні.
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Фрея

Сообщение alba » 03 окт 2014, 09:49

viewtopic.php?f=91&t=55178
Плачу. Пробач, що мене не було поряд коли ти йшла на райдугу
Там де ти зараз є, уже нічого не болить, але від цього чомусь не легше...
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: Чорно-білий котик Фелікс і чорна киця Фрея (4 місяці)

Сообщение Велена » 03 окт 2014, 11:39

Наталя, дуже-дуже співчуваю! Так боляче їх ховати!
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Чорно-білий котик Фелікс і чорна киця Фрея (4 місяці)

Сообщение cay.pollard » 03 окт 2014, 14:20

Наталю, дуже вам співчуваю... ніколи не звикнути до цього(
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Чорно-білий котик Фелікс і чорна киця Фрея (4 місяці)

Сообщение Ліда » 03 окт 2014, 14:47

Шкода. :cry:
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Фрея

Сообщение aniaf » 03 окт 2014, 15:17

Изображение
Изображение
бідненька..........
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Чорно-білий котик Фелікс і чорна киця Фрея (4 місяці)

Сообщение aniaf » 03 окт 2014, 15:20

Наталя, тримайся..........
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Фрея

Сообщение flerka » 06 окт 2014, 14:20

Співчуваю Вам! Майже рік тому теж втратили улюбленого кота. Ось наша історія.

Велька загинув під колесами автомобіля. Жінка, що його знайшла, зателефонувала мені (у Велі була ампула з нашими даними на нашийнику). Коли таке стається, повірити відразу неможливо. А коли приходить усвідомлення, що цей жах стався насправді, необхідно мати щось, за що можна вчепитися, щоб не збожеволіти від горя. Коли повертаєшся в пустий дім, коли йдеш по вулиці, де раніше весело скакав твій улюблений масік, а тепер то - просто пуста ворожа вулиця, коли виглядаєш його у вікно, хоч його там і не буде вже ніколи – треба триматися за щось. Коли Веля помер, я шукала у всесвітній мережі історії тих, хто зтикнувся з цим неймовірним горем, сподівалася знайти розраду. І от натрапила на кілька розповідей про те, як померлі тварини поверталися до своїх людей в нових тілах. Я і так в реінкарнацію вірю, тож вчепилася в думку, що наше сонечко повернеться до нас. І от, власне, історія.
Наш котик Велес прийшов до нас із притулку. І ми завжди були з людьми, які там працюють, на зв’язку. Коли Вельки не стало, я сказала собі, що він повернеться, треба лише перетерпіти цей жахливий час. І тримати очі відкритими. Майже щодня переглядала сайт притулку, розділ з котиками в пошуках домівки. Говорила з Велькою, просила наснитися чи подати хоч якийсь знак. Але даремно. Аж допоки однієї ночі місяця за два після трагедії не наснився сон. Ніби-то Велес чи то грався, чи то бився із полосатим пухнастим котиком, і переміг. Того ж ранку, як зазвичай, переглядала я сторінку притулка і натрапила на котеня, що його фото додали напередодні. Так-так, те котеня було точно такої масті, як кіт з мого сну. До того ж, котодитя народилося з місяць після Веліної смерті, тут теж було попадання. Поїхали в притулок знайомитися, але маля не виказало до нас особливого інтересу. Кілька днів ми повагалися, але не відпускало відчуття, що не просто так наснився мені Велька той єдиний раз. Рішення таки було прийняте і полосатик Локі отримав свій дім і своїх людей – тобто нас. Коли відкрилися вдома дверцята переноски – котеня впевнено вийшло і пішло оглядати володіння, точно так само як Велька свого часу. В той день я працювала, а Локі додому привіз мій чоловік. Коли прийшла і побачила новоприбульця, нерви не витримали – розридалася прямо перед ним, гладячи його і вітаючи вдома. Знала, що це був Велес, у новому тілі. Поки я ридала, він ТАК дивився уважно в очі, я майже певна, що він все знав, все розумів. І от тепер ми весь час спостерігаємо в Локі Веліні риси. Він так само любть потоптатися лапками в волоссі, так само куштує необачено залишену на столі каву чи йогурт, так само любить лазити по деревах, драбинах, даху і всюди, де можна, так само грається з сусідським котом, що був найкращим Веліним другом. І спостерігає за людьми в душі. І перевертає горщики з квітами. І паперові пакети. В нього навіть голос і інтонація як у Вельки. І ще багато-багато такого, що примушує нас з чоловіком перезиратися і говорити ту саму фразу десятки раз: «Як Велька!»
Я просто хочу сказати, що надія є. Тримайтеся.
flerka
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 22 дек 2011, 22:18


Вернуться в Мемориал

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.