Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Дуже знесилене кошеня. Потрібна фін.допомога терміново!!!!

 
 
Память о тех, кто уже не с нами

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Дуже знесилене кошеня. Потрібна фін.допомога терміново!!!!

Сообщение Marianka » 08 сен 2014, 18:43

Дуже терміново! Знайдено кошеня, йому дуже потрібна перетримка, йому просто нема куди дітись, без догляду воно помре. Кошеня було в ВетМеді, йому зробили аналіз крові, лікар казав, що це не вірусне, в нього низький гемоглобін і хрипи, також анемія, запалення, але воно має жити! Проблема ще в тому, що кошеня настільки знесилене, що не може їсти та його потрібно колоти і наводнювати. Щойно домовилась, випросила, щоб його взяли на стаціонар в приватну клініку. Через 1,5 год. маю туди під'їхати, але не маю коштів зовсім. Одна хороша дівчина одразу дала мені 200грн., які я витратила в клініці. Скільки коштує доба + лікування я ще точно не знаю. Будь ласка! Також нам потрібнізараз дуже терміново кошти!!!!Можливо в когось є ліки Гамавіт і амоксікель і консерва роял рекавері. Прошу врятуйте його!!!!
Реквізити для фін.допомоги гривневий рахунок Приватбанку - 6762 4683 1946 8439 Баранська Мар'яна 097-297-29-07
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Дуже знесилене кошеня. Потрібна фін.допомога терміново!!

Сообщение cay.pollard » 08 сен 2014, 19:20

на панча 5 тепер є стаціонар
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Дуже знесилене кошеня. Потрібна фін.допомога терміново!!

Сообщение Marianka » 08 сен 2014, 22:38

Яких туди беруть тварин і скільки коштує доба? Це кошеня зараз в клініці в О.Б. Точну вартість перебування з лікуванням буду знати завтра
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Дуже знесилене кошеня. Потрібна фін.допомога терміново!!

Сообщение cay.pollard » 09 сен 2014, 00:24

в ОБ раніше було 40, на Панча ніби 60
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Дуже знесилене кошеня. Потрібна фін.допомога терміново!!

Сообщение Marianka » 10 сен 2014, 21:06

Новини по білому знесиленому хворому кошеняті!
Нещодавньо провідала його у клініці. Поки про покращення його стану говорити важко, так як лікування по іншій, сильнішій схемі почалося лише вчора коло 5-ої вечора. Кошеня ще досі не їсть, тому що в нього настільки закладений носик, що він просто напросто не може, але прогнози ніби благополучні. Точніше ветеринар зможе сказати про його стан в кінці тижня. Перетримка на стаціонарі+лікуваня в добу коштує 40грн.+приблизно 10, тобто приблизна сума 50грн. за добу. Чекайте новин та тримайте кулачки за це малятко!!!
Изображение
Изображение
Изображение
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Дуже знесилене кошеня. Потрібна фін.допомога терміново!!

Сообщение moresai » 10 сен 2014, 21:33

Думаю, что пора в "Лікування".
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: Дуже знесилене кошеня. Потрібна фін.допомога терміново!!

Сообщение Marianka » 15 сен 2014, 08:56

Кошеня померло( Знаю, що воно мало жити.. Мені не сказали, ні коли йому стало гірше, ні коли він помер.. Я хотіла його забрати та завезти на Панча, та коли я приїхала, сказали, що кошеня пішли ховати...
Почуваю себе винною, що залишила його там...
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32


Вернуться в Мемориал

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.