Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Лесик - кошеня з травмованою лапкою

 
 
Память о тех, кто уже не с нами

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение chucho » 06 ноя 2013, 15:34

Маю на "балансі" ось такого парубка :

ИзображениеИзображение

Вік - 3 місяці, травма ноги - передня ліва лапка неробоча...Поки не відомо, чи можна буде її вилікувати. Завтра несу його повторно на рентген, бо вчора умудрилась зробити не надто інформативний знімок :ah:
Котик дуже активний - бігає, бавиться, добре їсть, правда ходить підгинаючи хвору лапку під себе і спирається на "лікоть". На фото трохи видно як це приблизно виглядає.

За неймовірну схожість з моїм Лєшеком названий Лесиком - от би ще й доля в нього склалась, принаймні, не гірше...

Лесик-Телесик

ИзображениеИзображение
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение chucho » 08 ноя 2013, 12:05

Була вчора з малим в Костянтина Луценка - травма виглядає як наслідок падіння з висоти.
Переломів немає, є обрив нерва, і тут нічого вдіяти не можна...принаймні поки що.

Місяці за два можна буде спробувати прооперувати суглоб таким чином, щоб лапка не загиналась всередину, а була рівненькою, тоді він зможе краще пересуватись, опираючись на неї.

Так що Лесик поки від"їдається, освоюється в новому котячому товаристві і продовжує "висіти" в розділі "Лікування".
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение rita-lviv » 19 ноя 2013, 21:48

Сегодня малыш уехал в свой дом (квартира) Все у кого свободные руки, держим из всех сил кулаки ! Надеюсь, что Лесик не упустит свой единственный шанс.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение nickie » 28 ноя 2013, 10:43

коментарий на ФБ
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... comments=4
Обрив нерва лікується!Моїй киці Луценко сказав готуватись до ампутації через деякий час!!!!Я була вся в сльозах...Проте добрі люди дали номер тел. ветеринара - п.Лариси(лікує тварин нашого Львівського цирку). За три тижні моя Ксеночка бігала на 4 лапаках!!!Хоча не відчувала праву повністю.А вилікувала я її людським препаратом Прозерін(він пророщує у м'язову тканину нерв) - по 0,1 мл кожен день підшкірно. Не болючий. І ще колола внутрімязево 3 дні по 0,5 нервіплекс(вітаміни групи В)

Ви почали курс лікування????Забула вам написати:ампула Прозеріну може бути відкрита 3 дні, лише закрийте ваткою і ставте в холодильник.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение vivi » 28 ноя 2013, 11:56

Категорично не раджу таке робити без лікарського нагляду.
Щоб там не казали "добрі люди", ОБРИВ нерва доступними нам засобами НЕ ЛІКУЄТЬСЯ. Якщо десь когось вилікували і без всяких там експериментальних методик зі стовбуровими клітинами абощо, значить обриву не було, було часткове пошкодження, компресія, ще щось. Прозерин нічого не пророщує, а лише покращує нервову провідність (вістимо, при ОБРИВІ покращувати нічого). Діагностувати достеменно є там обрив чи компресія, насткільки мені відомо (принаймні, доступними засобами) не можливо. На наявність обриву може вказати лише неефективність лікування по типу зазначеного вище, або подібних схем. Лікування має призначити спеціаліст (може, наприклад, Гудима розрахувати схему), прозерин мав би даватись не рівними долями а з наростаючою і спадом, або й за складнішою схемою. Лікування таке марудне, затратне, але, головне, НЕБЕЗПЕЧНЕ! Прозерин ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНИЙ препарат з високими ризиками непереносимості, індивідуальної реакції, анафілактичних шоків і, частенько, летальних наслідків.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение sola » 28 ноя 2013, 12:31

Прозерин ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНИЙ препарат з високими ризиками непереносимості, індивідуальної реакції, анафілактичних шоків і, частенько, летальних наслідків.

Підписуюсь. Це якраз ми з Максимом і Танею чучо дуже добре пам"ятаємо: минулого літа в квартирі на Івасюка вкололи кицю з переломом хребта (за призначенням лікаря, правильне дозування) - і все, загинула на місці, навіть нічим допомогти не встигли.
Інший випадок - чорна киця Чарлі: їй прозеріном чутливість в кінцівках таки добре відновили, зате "в голові" щось пошкодили, неврологічні проблеми були такі, що довелось приспати.
Так що я б прозерін колола тільки, якщо "життя і смерті", а якщо і так скаче, то хай скаче на трьох, але живий і не хворий на голову.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение Галина Михайловна » 30 ноя 2013, 18:37

Хотілось би взнати,як там Лесик? Всі ми дуже раділи, що він попав в такі добрі ,відповідальні ручки,відчуваю, що його там люблять і не дадуть скривдити, так що цю травму, я думаю, він подолає.Які молодці ці люди,взяли це кошенятко,обігріли його,зробили його щасливим,я думаю, що він їх полюбив своїм маленьким сердечком, і вони його полюбили.Так може, вже пора його з лікування перенести в щасливі?
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение chucho » 02 дек 2013, 14:20

Нажаль, чуда не сталось...
Основна причина - проблема з туалетом.

Маємо "дед-лайн" - наступна середа, тото після завтра. Це останній день, коли потрібно буде прийняти рішення, що буде з Лесиком далі.
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение rita-lviv » 02 дек 2013, 16:14

Не ожидала такого поворота.... Жаль... За две недели прибывания Лесика у меня, он ходил только в лоток, правда сидя в лотке он не всегда попадал в него, но это моя вина , просто надо ставить с более высокими бортами. Жаль ....
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение chucho » 02 дек 2013, 17:08

rita-lviv писал(а):За две недели прибывания Лесика у меня, он ходил только в лоток, правда сидя в лотке он не всегда попадал в него, но это моя вина , просто надо ставить с более высокими бортами

Та і в мене коли був, то не було проблем з туалетом. Можливо має місце несумісність з тамтешньою кішкою...Не знаю....Весь цей час люди, які взяли котика, терпіли, спостерігали, в надії, що все налагодиться...
Не зважаючи ні на що, дуже дякую Олі і її сім"ї, що намагались допомогти малому.
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение Галина Михайловна » 02 дек 2013, 17:24

Так , может ему просто надо купить другой лоток? Коты ведь очень чистоплотные и они сами не хотят ходить где попало, он просто не знает, он, наверное переживает, куда сходить,, я думаю, что это все поправимо, у меня сколько такого было и все нормализовалось.Может, надо еще попробовать?
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение cay.pollard » 02 дек 2013, 19:55

дед-лайн аби вирішувати - це забирати чи залишати там чи щось гірше?
можливо, там у нього з кішкою спільний лоток і йому треба свій власний?
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение evazlata » 02 дек 2013, 20:15

могу дать домик-туалет. У меня все новенькие боялись ходить в общий лоток, а в домике безопаснее. Когда осваивались, я домик забирала.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение Галина Михайловна » 03 дек 2013, 10:22

Я думаю, надо купить ему новый лоток или взять у Ксюши, положить туда или на тряпочку, где он сходил, он будет знать, что это его, сходит в лоток, погладить, похвалить.Все будет хорошо, он ведь еще маленький котенок.
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение Галина Михайловна » 03 дек 2013, 10:30

Вот прочитала есть тема ЛОТОК, как приучить котика к лотку, очень помогает.
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение chucho » 03 дек 2013, 11:26

Пропоную на тему туалету більше не дискутувати - котик прожив у сім"ї більше двох тижнів, і очевидно, люди спробували все що було в їхніх силах, щоб вирішти цю проблему. Завтра Лесика забираю.
Куди - поки не знаю
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение rita-lviv » 03 дек 2013, 12:43

Сейчас Лесику нужно только -- передержка, а если она будет, тогда будет следующая фаза --- операция. А так пока, даже деть некуда, за две недели отсутствия Лесика, место заняли другие бедоси.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение а-лиса » 11 фев 2014, 00:30

?
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение rita-lviv » 11 фев 2014, 00:45

Куратора Тани(chucho), сейчас нет в городе, котейка насколько знаю временно у Иры(одри).
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение а-лиса » 11 фев 2014, 00:51

Тему оставлять в лечении,или в отдам переносить? :bw:
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение rita-lviv » 11 фев 2014, 00:57

Пожалуй оставить, проблема не решена, операция не состоялась, он по прежнему инвалид. Возможно придёться собирать средства , но это уже Таня отпишется.
Последний раз редактировалось rita-lviv 11 фев 2014, 01:00, всего редактировалось 1 раз.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение а-лиса » 11 фев 2014, 00:59

Понятно,тема актуальна!
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение chucho » 04 апр 2014, 13:50

Лесик зараз в Іри, мова про операцію наразі не йде. Котик почувається добре, і навіть є невеличка надія, що чутливість в лапці починає потрохи відновлюватись.

Було б добре знайти для нього постійну домівку, де його полюблять з цією незначною вадою, яка в принципі, зовсім його не обтяжує.

Прошу допомогти з піаром і перенести тему у "віддам", можливо хтось допоможе скласти оголошення для цього особливого котика - буду дуже вдячна!
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение Одрі » 25 апр 2014, 16:18

Лесик почуває себе добре.Травмована лапка не мішає йому радуватися життю.Він цілком нормально навіть на шафу застрибує.Лесик любить гратися,а ще дуже любить гладитися та муркотіти.Ще більше любить поїсти :ab: Причому смакує йому абослютно все.Ідеально ходить в лоток.
Стає великим і розкішним котом.
Кому потрібне коточудов дім? :ab:
Изображение
Изображение
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Лесик - кошеня з травмованою лапкою

Сообщение chucho » 08 май 2014, 12:06

Друзі, дуже-дуже-дуже прошу!!!!!!!!!!!!!!!!

Потримайте за Лесика кулачки!

Ріта зробила майже неможливе - знайшла хорошу людину, яка вчора забрала Лесика до себе!!!!!
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов


Вернуться в Мемориал

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.