Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

 
 
Память о тех, кто уже не с нами

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение Пэрис » 06 янв 2012, 23:48

Таблетку кладете на корень языка и из шприца вливаете воду сразу. Кот боится захлебнуться и все глотает.
Если не выйдет таким образом дать таблетку, то есть капли на холку противоглистные: стронгхолд, працизид-комплекс, барс спот . Они действуют эффективно.
Сметану лучше не давайте и творог базарный тоже. Они очень жирные для котов. Из кисломолочных продуктов самое лучшее- Яготинская закваска. Прекрасно восстанавливает флору кишечника...и мясо лучше резать...фарши не усваиваются. Сырая нарезанная, перемороженная говядина- самое лучшее питание для котов.
А вообще спасибо Вам огромное что взялись за этого несчастного котика!!! Пусть он поскорее восстанавливается!
Аватара пользователя
Пэрис
Старожил
 
Сообщения: 7530
Зарегистрирован: 10 апр 2009, 21:41
Откуда: Киев

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение rys » 07 янв 2012, 15:50

Так в тому то і справа, що я на корінь попасти не можу - зразу плювок. А шпріц з водою, то третю руку треба мати. Я вже вирішила - будемо з сусідкою вдвох кормити дронталом - я тримаю, вона таблетку закидає... А суспензії (мені в ветаптеці пропонували) - "нє катят"?
На рахунок сметани - малий не їсть, тільки великий. Ну і це сеоріше як делікатес. Або як палочка-виручалочка, коли треба дати щось сію мінуту, бо ноги пообкусує, а м"ясо ще замерзле. Творог вони їсти не хочуть. Кефір теж, а Яготинську закваску навряд чи я знайду в нас - я ж не з Києва, а з західної України... І за котиками спецом поїздом їздила... :ab: Попробую сметанеу з кефіром змішувати, змінюючи пропорцію - може перевчиться на кисломолочку. А малому цк все - хіба що силою заливати - не хоче навить пробувати...
Про фарш - це я спрактикувала з своїм першим котом. Саме м"ясо для кота - теж не оптимальна їжа. В природі вони їдять мишей і птахів разом з тим, що в жертви в шлунку. А там що - перетравлене зерно. Тому м"ясо треба змішувати з кашею. Я це колись в книжці якогось американського автора вичитала. Пробувала змішувати кусочки - так він, засранець, м"ясо повибирав, а кашу лишав. Прийшлось вдатися до фаршу. Фарш не базарний - я кожен ранок розморожую свіжу порцію м"яска і мелю його. Тому коли коти чують, що загуділа м"ясорубка - з піднятими хвостиками летять на кухню... :ca: Я свого першого кота так кормила ( так він в мене 5 кг важив завжди)- він здоровим прожив 13,5 років і єдиний недолік такого харчування був - пришвидшене відкладення зубного каменю. Так що цим котикам обов"язково курячі шийки подаються...
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение Пэрис » 07 янв 2012, 20:04

Вы вообще герой!! на поезде за чудом приехали :ax: Вы планируете привести в порядок и искать хозяев?
По поводу суспензии- выплюнет, еще и рвать может начать. Мои так делают. Самый идеальный вариант- капли на холку..хотя дороговато. Но очень эффективно. Заодно и ушной клещ лечит и пр. проблемы.
На счет питания мясом- это рекомендации ветеринарного врача мои котам( они с улицы ). Хотя Ваш личный опыт очень важен и Вы вправе решать какое питание более подходит Вашим питомцам.
Скорейшего полного выздоровления котику! И ждем фоток красивого здорового перса!
Аватара пользователя
Пэрис
Старожил
 
Сообщения: 7530
Зарегистрирован: 10 апр 2009, 21:41
Откуда: Киев

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение rys » 08 янв 2012, 16:41

А ось це - стронгхолд, працизид-комплекс, барс спот - можна для первинної обробки, ну коли я не знаю, ганяли йому глистів, чи ні, і чи э ці глисти в принципі в нього є?... Тобто не профілактично, а щоб поганяти?

На рах пристройства - не думала. В принципі я їхала собі за котяками. І то мав бути інший персиковий перс. Але за кілька годин до поїзда прийшло СМС від дівчини, яка тут давала об"яву, що мама не віддає кота (чи донька мамі не повідомила про свою ініціативу, чи мама злякалася, що не в Києві новий хазяїн)... Ну от я вирішила іншого подивитися... Ну а далі - я вже писала.... Шкода мені його стало... Хоча я від екстремалів ніколи в екстаз не впадала... Але ніколи не кажи "ніколи".... :ca: Так що поки що лікуємось, від"їдаємось, адаптуємось... Ну хіба хтось з племінників ну дуууууже попросить в кавртиру... Ну і під мій контроль звичайно... Але так мені виглядає - в мене залишиться. :ab: Бо котиків я дуже люблю. Просто після мого Мурчика були певні обставини, які не дозволяли взяти іншого... А зараз - двохкімнатна квартира і одна хазяйка - тут і два і три котовичі спокійно помістяться.... Лишень би між собою дружили.
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение Пэрис » 08 янв 2012, 17:04

Ну по поводу глистов в идеале надо делать анализ кала и то у проверенного специалиста. Я делала своим котам у нашего форумского врача Русланы Владимировны. Делается анализ в три этапа. лишь тогда можно понять есть ли глисты и какие у наших питомцев. Мои оказались без глистов. :ab:
Капли на холку очень эффективны именно как избавление от глистов . А что такое профилактика? Это избавление от глистов "на всякий случай", без анализов. Дронтал препарат эффективный, но довольно жесткий. Для ослабленных животных его не очень рекомендуют.
У нас есть очень хороший раздел "Ветеринарная консультация" Там Вы можете задать свои вопросы по здоровью. глистогонке и пр. В разделе отвечают только врачи( одни из лучших в Киеве) Руслана и Елена. Мы к ним все в реале ездим.
Главное что Вы забрали котика и дали ему шанс на счастливую жизнь в любви и заботе!
Аватара пользователя
Пэрис
Старожил
 
Сообщения: 7530
Зарегистрирован: 10 апр 2009, 21:41
Откуда: Киев

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение rys » 10 янв 2012, 21:09

"У нас есть очень хороший раздел "Ветеринарная консультация" "

Щось мені там не вдалося тему створити. :ac:
Сьогодні вет підтвердив отіт і вушний кліщ. Обрізав кігті, деякі два оберти спіраллю зробили... Як побачив - сказав ой-йой-йой і побіг за якимось уколом. Там вроді пушку пальця перерізало кігтем... Далі - завернуте третє повіко (здається так?) на обидвох очах - як розберемося з вухами і пальцями - будемо оперувати. За один наркоз знімемо камінь з зубів і (а це прикол!!!! :) ) він не стерильний а крипторх! Так що ще і чікатися будемо в той же наркоз... А я то думаю, чого він то тут то там пристроїтися мітити пробує!!!!! :ca: Ну а по ходу - ще і з нирками розбиратися.... До речі взнавала - найближча вменяєма лабораторія аналізів (крові і т п) - аж в сусідньому обласному центрі..... Є в місті одна... Але ніби як маніпулює результатами.... :bh: Так що у ветконсультації я частим гостем буду....

А звідси нас мабудь в Щасливі. Хоча лікуватися нам довго і нудно ще. Але то вже мої хазяйські турботи. :ad:
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение Пэрис » 11 янв 2012, 20:54

Да уж у котика полный комплект болячек :ac:
Но при такой заботе и уходе он обязательно станет самым здоровым и красивым в мире котом!Пишите обязательно как у него дела.
Еще раз большое Вам спасибо что взяли его к себе!! :ax:
Аватара пользователя
Пэрис
Старожил
 
Сообщения: 7530
Зарегистрирован: 10 апр 2009, 21:41
Откуда: Киев

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение X-T!NK@ » 25 янв 2012, 13:31

rys , сей4ас про4ту все ваши сообщения.какая помощь вам сей4ас актуальна,финансы?
Волонтерский сайт ---> http://urodliviykot.at.ua/
Изображение
Кубок Барбоса 2016 ---> http://vk.com/kubok_barbosa_2016
Помогите советом в теме : viewtopic.php?f=8&t=60252
Аватара пользователя
X-T!NK@
 
Сообщения: 594
Зарегистрирован: 20 авг 2010, 19:27
Откуда: Киев,Воскресенка

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение rys » 25 янв 2012, 14:21

Боже упаси! Навіщо фінанси хазяйському коту!!!???? Тільки поради!
З кігтями ми справились, вуха мажемо орідермілом - там 21 день мазати треба. Але він вушка вже не чеше, тримає їх не паралельно підлозі, а сторчком і головою не трясе. А більше нічого поки що не робили - кіт дуже худий, хоча ніби як в час годівлі сидить коло миски і чекає. І одразу починаї хом"ячити, але їсть маленьку порцію тільки. Глистів лікар сказав поки не ганяти, прививок теж ніяких не робили - кіт занадто мало важить. Вчора закінчили колоти курс фоспреніл, катазал і ще третє щось, в мене є записано. Я сама колю - маю легку руку. Змін я ніяких не побачила. Як важив 3.3 кг, коли я його привезла - так і позавчора.... Пропоную м"ясний фарш з кашею і РоялКаніна для привиредливих. Інше він їсти не хоче... Сухий корм їсть з більшим апетитом, ніж м"ясо... Але ж зубний камінь.... Лікар сказав спочатку відкормити.....
Стілець в нього регулярний і більш-меньш нормальний. Моча без крові, достатня кількість, хоча бігає як на мене частіше, ніж мав би. Але по нирках лікар особливого нічого не назначав. Може його Котервіном попоїти? І може глисти все таки? Може якоюсь суспензією поганяти хоч легенькою....? Не можу зрозуміти, чому він вагу не набирає......

Я навить не знаю, як бути. Думаю домазати той курс проти вушного кліща і може попроситися в Львівську якусь клініку на аналізи.... Лабораторії в нас нема!!!

А так він вже звик, навить пробує гратися, перестав проявляти "мужність" - вже не робить спроб помітити... :ab: Нормально сприймає другого кота. Бігають один до одного в лотки і навить сушку жеруть з однієї миски..... Спить на кріслі коло ліжка на моєму халаті. Над ранком любить приповзти до мене і торкати легенько лапкою - "хазяйко, гладь мене!!!!" :ab:

От тільки худоба його..... Сьогодні зранку він не поїв при мені взагалі.... :dy:
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение X-T!NK@ » 26 янв 2012, 14:26

rys написала вам в ли4ку :ax:
Волонтерский сайт ---> http://urodliviykot.at.ua/
Изображение
Кубок Барбоса 2016 ---> http://vk.com/kubok_barbosa_2016
Помогите советом в теме : viewtopic.php?f=8&t=60252
Аватара пользователя
X-T!NK@
 
Сообщения: 594
Зарегистрирован: 20 авг 2010, 19:27
Откуда: Киев,Воскресенка

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение rys » 26 янв 2012, 20:07

Я відповіла Вам в ЛС, але, здається, воно не відправилось - зараз новачкам обмежили право відправляти повідомлення. Якщо Ви в ЛС або на мейл в профілі надішлете свою е-мейл адресу - поспілкуємось
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение X-T!NK@ » 27 янв 2012, 00:18

rys писал(а):Я відповіла Вам в ЛС, але, здається, воно не відправилось - зараз новачкам обмежили право відправляти повідомлення. Якщо Ви в ЛС або на мейл в профілі надішлете свою е-мейл адресу - поспілкуємось

все пришло,я вам уже ответила :ax:
Волонтерский сайт ---> http://urodliviykot.at.ua/
Изображение
Кубок Барбоса 2016 ---> http://vk.com/kubok_barbosa_2016
Помогите советом в теме : viewtopic.php?f=8&t=60252
Аватара пользователя
X-T!NK@
 
Сообщения: 594
Зарегистрирован: 20 авг 2010, 19:27
Откуда: Киев,Воскресенка

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение rys » 15 фев 2014, 12:55

В меморіал.

Прощай, ласкавий голубоокий котик, який, як собачка, прибігав на власне ім"я, який так любив купатися і сушитися феном, а більше за все на світі йому потрібно було тепло хазяйських рук і колін.....

ХПН. Наслідок дешевих кормів (Мяу-Мікс) вже на момет віддачі... Плюс наша провінційна ветеринарна діагностика.... Кілька раз вдавалося відкапувати, але не цього разу...

Біжи, котик....
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение LN » 15 фев 2014, 15:07

ой, :ac: как жаль :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:
очень сочувствую. Держитесь.
LN
Старожил
 
Сообщения: 9369
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 10:45

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение Манула » 16 фев 2014, 11:12

Беги Кот...
очень сочувствую((
:ak:
ИзображениеИзображение
Кошки оставляют следы на коврах,на мебели,на одежде, но самые замечательные в нашем сердце!
Аватара пользователя
Манула
Старожил
 
Сообщения: 5006
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 21:18

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение Nivea » 16 фев 2014, 14:25

rys , знаете... это просто чудо, что Вы его заметили и захотели забрать. Я думала с неспроможностью автора темы он так и сдохнет зачуханным никому не нужным непонятно кем.
Спасибо, что Котик получил у Вас все что ему не давали всю его жизнь.
Спасибо Вам за него!
Пусть будет счастлив!
Аватара пользователя
Nivea
 
Сообщения: 236
Зарегистрирован: 27 окт 2012, 12:35

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение Zoja » 17 фев 2014, 12:41

Nivea писал(а):rys , знаете... это просто чудо, что Вы его заметили и захотели забрать. Я думала с неспроможностью автора темы он так и сдохнет зачуханным никому не нужным непонятно кем.
Спасибо, что Котик получил у Вас все что ему не давали всю его жизнь.
Спасибо Вам за него!
Пусть будет счастлив!

Спасибо,rys, что боролись за жизнь котика.
В доме 8 котов! Хотя бы рыже-белому Санни и черной Ночке найти хорошие ручки! 067 708 93 95
Аватара пользователя
Zoja
Старожил
 
Сообщения: 7418
Зарегистрирован: 10 мар 2010, 16:33

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение Oo » 09 мар 2014, 00:47

Ви йому подарували цілих два роки прекрасного життя, це дуже-дуже немало!
Тепер він там - згадує Вас та ваші спільні часи...
Аватара пользователя
Oo
Старожил
 
Сообщения: 4465
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 13:08
Откуда: Киев, Город Ярослава

Re: Персиковый кот Маркиз. ДР 12.2006

Сообщение X-T!NK@ » 24 июн 2014, 02:02

Nivea,я не куратор, не опекун и никто этому коту не была.трезво оценивала свои силы.все 4то я могла, это разместить фото (какое мне дали) и подробности уже рассказывала в ли4ке+пиарила как могла вконтакте,так 4то попрошу,не будем обсуждать вашу "неспроможность" или еще 4ью-либо :ax:
rys Спасибо Вам за все.
Радуги.
Волонтерский сайт ---> http://urodliviykot.at.ua/
Изображение
Кубок Барбоса 2016 ---> http://vk.com/kubok_barbosa_2016
Помогите советом в теме : viewtopic.php?f=8&t=60252
Аватара пользователя
X-T!NK@
 
Сообщения: 594
Зарегистрирован: 20 авг 2010, 19:27
Откуда: Киев,Воскресенка

Пред.

Вернуться в Мемориал

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.