Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Хорошие новости с гадкой изнанкой

 
 
Законодательство, СМИ, события, о нас и т.д.

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Хорошие новости с гадкой изнанкой

Сообщение ArtVlad » 03 мар 2013, 16:53

Куклачев осудил "накопителей" животных. ОДНАКО: оказалось, что сам он при этом - "разведенец" и против стерилизации-кастрации, поскольку, по его мнению, кошки должны рожать "ради здоровья" .
Експрес 14-21.02.2013, №17
"30 котів у квартирі? Це не любов!"
Знаменитий дресирувальник Юрій Куклачов не їсть м'яса, відпускає своїх "артисток" у декрет за графіком і радить з котами... розмовляти
Для одних він - герой анекдотів та пародій, для інших — легендар¬ний артист, який створив єдиний у світі "хвостатий" театр. Нині у "кицьчиному домі" мешкає 120 артистів. Юрій Куклачов пам'ятає клички кожного із них і знає про звички та манери своїх підопічних, мабуть, усе...
— Юрію Дмитровичу, ви стільки років працюєте з кицьками. А що вас са¬мого досі дивує у цих тва¬ринах?
— У кицьках? Неза¬лежність та індивідуаль¬ність. Правду кажуть: кіт гуляє сам по собі. (Усмі¬хається). Однак правда і те, що кожен має свою індивідуальність. І тут не можна сказати, що пер¬си — такі от, а сфінкси — такі. Ні. Кицьок треба розрізняти не за порода¬ми, а за характерами...
— Кажуть, собаки люб¬лять господаря, а коти до¬зволяють себе любити. Ви згодні з таким тверджен¬ням?
— Загалом це так і є. Проте тут дуже багато залежить від господаря. Знаєте, коти дуже розбір¬ливі й прекрасно вміють відчувати ставлення до себе. Якщо людина дарує їм свою любов, то й тва¬рини віддають її в по¬двійному об'ємі. Це від¬бувається на рівні обмі¬ну енергією!
З песиком, звичайно, простіше: вигуляв двічі на день, дав їсти — і все. А з котами треба спілку¬ватись, як з маленькими дітьми. їм замало, щоб ви, прийшовши з робо¬ти, двічі погладили їх по спинці. Це ж не іграшка! З кицькою треба не тіль¬ки бавитись, але й роз¬мовляти. Так, так, вони розуміють людську мову. Науковці це давно дове¬ли.
— Я десь читав, що ко¬ти, як і люди, мають влас¬тивість часто обража¬тись...
— Так. І з цим немож¬ливо боротись. Якщо кіт образився на тебе — все, ти пропав, друже. (Смі¬ється). Найстрашніше тут, знаєте, в чому: обра¬жений кіт не вміє проща¬ти. Ось немає у них та¬кого "інструмента". То¬му, якщо ви раз зірва¬лись, накричали: "Ах ти собако!", а ще, не дай Боже, зачепили рукою — все, ви ворог назавжди. Уявляєте, що це таке? Кіт почне вам паскудити скрізь — у черевики, на одяг, в ліжко — на знак помсти. Люди ж не заду¬муються, коли таке від¬бувається, а насправді все має свою причину.
От іноді кажуть: "Коти не люблять людей". Мож¬ливо, але тут треба зро¬бити маленьку попра¬вочку — вони не люб¬лять поганих людей. Кіт — це барометр добрих людей! Запам'ятайте ці прості слова... "Хвос¬таті" можуть жити поруч із вами, їсти, спати, але не поважати. їхню друж¬бу ще треба заслужити. Хто-хто, а я це можу підтвердити.
— А як ви ставитесь до тих, хто тримає у міських квартирах по ЗО — 40 ко¬тів?
— Негативно. Такі речі скрізь у світі заборонені. Інше питання, якщо ти маєш свій дім, де є умови для утримання тварин. Тоді — будь ласка. А як¬що ці бідні котики, штук сорок, сидять у кімнатці на 15 метрів, то це зну¬щання, а не любов! Люди через свій егоїзм роблять тюрму для тваринок. Я вже не кажу про те, що стільком котам немож¬ливо приділити достат¬ньо уваги, тож і з цього погляду це неправильно. Заведи собі одного коти¬ка і віддавай йому свою ніжність, а він — тобі. Коли ж 30 - 40 - 50 у міській квартирі — це уже не любов, а насиль¬ство над тваринами.
— Свого часу дівчата, яких Костянтин Меладзе набирав у групу "ВІА Гра", письмово зобов'язувалися не народжувати дітей. З вашими "артистками", напевно, все складніше?
— Ой, це дійсно проб¬лема. (Усміхається). Од¬нак проти природи, як мовиться, не попреш. Ко¬лись я не знав, але після кількох таких випадків ве¬теринари підказали: вияв¬ляється, кицька обов'яз¬ково має окотитись, інак¬ше вона захворіє на... рак матки. Тож я давно став пускати своїх кицьок у "розхід". І навіть склав певний розклад — щоб "декретна відпустка" не позначилась на гастроль¬ному графіку.
Проте одного разу в нашому театрі сталося велике нещастя: кіт Бориско пробрався на жі¬ночу територію і пору¬шив увесь графік. Він за ніч встиг поспілкуватись ледь не з усіма кицьками. Ну дуже вже активний кіт виявився. (Сміється). Ос¬кільки хвостаті "артист¬ки" завагітніли, через два місяці довелось за¬крити театр. Не було ко¬му виступати! А коли з'явилось на світ майже 40 кошенят, Треба було швиденько їх роздарува¬ти. Адже ми державний заклад, і за перевищення штатного розкладу нас могли оштрафувати. (Ус¬міхається).
— Скажіть, у вас ніколи не було бажання взятись за більших представників родини кошачих? Напри¬клад, тигрів чи левів?
— Ні. Кожен повинен займатись своєю спра¬вою. Моє — це кицьки, а леви і тигри — зовсім інша "парафія". Зреш¬тою, у них надто великі зуби. (Сміється).
— Юрію Дмитровичу, скажіть, як у 63 роки залишатись таким актив¬ним, життєрадісним і ба¬дьорим, як ви?
— Рецепт простий: я давно не вживаю спирт¬ного, а ще — не їм м'яса. Тільки як виняток, коли приїжджаю в Україну, не можу собі відмовити скуш¬тувати хорошого сала. (Усміхається). А якщо серйозно: людина скла¬дається із ЗО трильйонів клітин. І кожній із них наш мозок дає якусь ко¬манду. Якщо такої ко¬манди немає, клітина перестає працювати. Ро¬зумієте? Тому людина повинна завжди ставити перед собою мету. Рух без мети не дає результату. Це як гойдалка: вперед, назад, вперед, назад. Ні¬би й рух, а насправді стоїш на місці... А ще — навчіться тішитись жит¬тям. Так, як це вміють брати наші менші. (Усмі¬хається).
Богдан БОНДАРЕНКО

В Ужгороде построят приют. ОДНАКО: по типу Харьковского - конвейер смерти. При этом зоореалистическая организация "Зоощанс" при проведении благотворительной акции разыгрывала специально выращенных животных на аукционе.

Срібна Земля (Закарпаття) 23 лютого 2013, 15:50 Михайло Удут
Нещодавно у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» було проведено благодійну акцію «Дай лапу, друже!» Ініціювали цей захід учнівський парламент «ПАДІЮНу» спільно з Ужгородською організацією «Зоошанс» (создана Марией Труновой - зоореалисткой, соратницей харьковской Ю.Шаповаловой - ArtVlad).
Акцію відвідали гості з американського міста-побратима Корваліса (приют в США с наибольшим количеством уничтожаемых животных - ArtVlad). Це були представники такої ж благодійної організації з допомоги та захисту безпритульних тварин. Вони приїхали до Ужгорода, щоб поділитися цінним досвідом вирішення багатьох подібних проблем.
Перед присутніми виступила Пеггі Галс, яка детально розповіла про роботу американської організації, проблеми та їх вирішення, а також про методи та способи збору благодійних коштів для утримування безпритульних кішок і собак. Сама Пеггі – бібліотекар, а в благодійній організації працює безоплатно, як волонтер. І таких там більшість. Пеггі щиро й охоче відповідала на запитання, що так і сипалися від зацікавлених дітей.
Ідеєю допомогти безпритульним тваринам загорілися всі. Дуже відрадно, як повідомила представник «Зоошансу» Марія Трунова, що мерією нашого міста виділено територію і кошти для будівництва аналогічного прихистку для тварин в Ужгороді.

Закарпаття онлайн
01 березня 2013р.
Будівництво притулку для собак в Ужгороді має розпочатись вже найближчим часом
Сьогодні в ході позачергової сесії Ужгородської міськради, серед іншого, були також внесені зміни до «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2012-2014 роки».
Відповідну Програму ужгородські депутати ухвалили минулоріч, нею ж передбачено і зведення в Ужгороді притулку для бродячих псів. Позаяк проект рішення на офіційному сайті міськради був відсутній, журналісти не мали змоги вивчити, які саме зміни передбачені нинішнім голосуванням у міськраді (а зміни по типу змін у харківській програмі - з орієнтацією на знищення щонайбільшої кількості виловлених - ArtVlad).
Відтак, по коментар звернулись до першого заступника міського голови Ужгорода Віталія Семаля. Спілкуючись із журналістами, він зазначив: «На сьогодні вже є розроблений проект майбутнього притулку, зараз до нього вносяться уточнення представниками громадських організацій, які займаються питанням безпритульних собак. Думаю, що найближчим часом вже розпочнуться будівельні роботи. Спочатку будуть завершені роботи по підвізній дорозі, по зведенню огорожі, і можна буде розпочинати будівництво власне приміщення притулку».

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

Після обговорення основних питань було проведено благодійний аукціон. Лотами були малюнки та поробки вихованців образотворчої студії ім. З.Баконія, а також дрібні тваринки, хом'ячки та піщанки, вирощені у «Живому кутку» «ПАДІЮНу». Виручені на аукціоні кошти будуть використані для будівництва вищезгаданого притулку.
Приємно було спостерігати, як у цій шляхетній акції діти розкривали все те хороше, що, часом, глибоко дрімає в душі кожного з нас, а саме – любов до ближнього, бажання захистити тих, хто цього потребує, проявити турботу про слабших.
Олеся МАРКОВИЧ, «ПАДІЮН»

Закарпаття онлайн
26 лютого 2013р.
На місці "собачого" притулку в Ужгороді наразі пустир До кінця року на околиці Ужгорода планують побудувати притулок для собак. На це міська рада виділила з розрахунку на кілька років понад мільйон гривень.
Чиновники запевняють, що притулок відповідатиме всім європейським стандартам. Натомість громадські активісти бояться, що притулок перетвориться на концтабір для тарин.
Так це чи ні – розбиралися Роман Сов’як, Роман Війгеш і Валерій Міхліченко разом з Вірою Романовою, головою громадської організації "Допоможи другу", Віталієм Семалем, першим заступником Ужгородського міського голови та Іриною Азізян головою громадської організації "Барбос".
Аватара пользователя
ArtVlad
Старожил
 
Сообщения: 7312
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 14:37
Откуда: Киев, Лесной

Re: Хорошие новости с гадкой изнанкой

Сообщение ArtVlad » 13 мар 2013, 01:47

Тревожная информация по Ужгороду подтвердиалсь.
В интервью я высказывала опасение, что в Ужгороде могут применить харьковский сценарий: http://www.kontrast.org.ua/news/1644.html
Вот отклик на эту публикацию Марии Труновой (Ужгород):

С удивлением прочитала статью Метелевой в которой была изложена
информация про Ужгород и даже упоминалось мое имя.Во всем мире понятие
"зоореализм " не употребляется. Это выдумка россиян и украинцев.Каждая
страна в той или иной мере сталкивается с этой проблемой. Весь мир
давно работает по отработанным методикам в решении проблемы бродячих
собак.И это зависит от культурных особенностей страны. В обсолютном
большинстве стран применяют безвозвратный отлов и никто эти страны не
клеймит, что они зоореалисты.В нескольких странах полностью или
частично применяют ОСВ.Главное, чтоб население благоприятно принимало
бездомных животных. Только в наших двух странах проблема радикально
разорвала общество и сформировалала движение догхантеров. Нигде больше
это движение не присутствует.. Общество расколото , часть людей
заняли непримиримую позицию к бездомным животным.Заложниками
человеческих разборок стали в первую очередь собаки, и не только
бездомные. Потому что отрава раскидывается всюду и погибают и
домашние животные. Пока люди не решат проблему между собой животные
будут мучительно умирать.

Чтоб говорить про Ужгород нужно знать, что здесь происходит, а не
выдавать домыслы. В Ужгороде никогда не было приюта для собак. Всегда
это было дано на откуп цыганам, которые имеют здесь большое поселение.
Они отлавливали собак и убивали. Никто этим не интересовался, но собак
в городе было не много. Но они были. Теперь, когда общество стало
более гуманно, когда появился закон, запрещающий жестокость к
животным, благодаря настойчивости нашей зоозащитницы Веры Романовой
это варварство было остановлено. Но не создано ничего другого. Поэтому
собаки размножились до большого числа и как результат-массовые
отравления. В городе отсутствует даже служба отлова животных.Жители в
силу разных обстоятельств звонят с просьбой забрать собак.Механизм
отсутствует, поэтому скорее всего жэковские работники раскладывают
яд.Уже седьмой год Ужгород наблюдает за массовыми отравлениями и город
не принимал никакие меры по его решению.

В рамках ассоциации городов -побратимов Ужгород- Корвалис (США) мною
был начат проект "Зоошанс"по изучению опыта решения на примере
города Корвалис, приглашались американские волонтеры на телевидение, в
школы. они доступно рассказывали как это делают в их городе, как
практически каждый житель города участвует в работе приюта, количество
"усыновленных" животных достигло постепенно 85%. Но они работают над
этим! 80% владельческих собак стерилизовано! Престижно взять домой
собаку с приюта, а не гонятся за породой! Благородно жертвовать деньги
на приют и работать волонтером.Ведь когда говорят про популяцию
собак, это не только бездомные, это все животные, в том числе и на
руках у населения. У нас про это не говорят.
И только процент стерилизации всей популяции 75-80% даст результат.
Наш мэр в прошлом году был в Корвалисе, встречался с мэром г.Корвалиса
и ознакомился с решением проблемы на примере США.Наконец-то впервые
за всю историю Ужгорода будет приют!!! Ведь даже в благополучном
Корвалисе за год в приют сдают 2400 животных. Иначе они обречены
закончить свою жизнь на улице. Будут ли там растраты средств города?
возможно будут. Ведь за бюджетные деньги у нас строят больницы, школы,
лечат. Почему бы не поинтересоваться, сколько там разворовано?На
содержание больного в Ужгороде выделяют 6.50 грн в сутки .на лечение и
7.50 грн. на питание . Люди приходят в больницу со своими лекарствами
и платят еще врачам. А мы хотим, чтоб в закрытом предприятии работали
честные люди! Да мы, зоозащитники, должны быть там, где могут
подвергаться насилию наши животные, запрашивать власть о расходовании
средств и брать все под свой контроль. И судьбы собак тоже надо брать
под свой контроль, включаться в работу программы, тогда все решится
гуманно и движение догхантеров исчезнет. Как исчезнут и сами
отравления, как результат политики конфронтации общества.

Мы ждем приезда американской делегации в сентябре этого года с
очередной программой. Начата работа с австрийскими ветеиринарами,
которые хотят оказывать посильную помощь Ужгороду в создании приюта.
Постараемся сделать программу льготной стерилизации владельческих
собак.В своем городе мы постараемся учесть опыт передовых
стран,перенять их опыт и привлечь население к решению проблемы, а не
переваливание ее решение на пресловутые коммунальные службы.И жесткие
правила к владельцам домашних животных должны быть обязательными в
городских правилах..
--
С уважением, Мария Трунова . Ужгород


После этого отзыва Труновой со стороны Лиги помощи животным (Харьков) были заданы вопросы:
Мария, из вашего ответа на статью все же непонятны некоторые моменты. Просим
извинить нашу непонятливость и ответить (кратко) на эти вопросы:
1) Ваша оценка и отношение к деятельности харьковского КП ЦОЖ и ШАповаловой
Ю.
2) Ваше отношение к эвтаназии здоровых животных
3) Ваше отношение к программе ОСВ.
4) По какой модели будет действовать приют в Ужгороде? Ограниченного приема,
неограниченного приема? Отлов возвратные или безвозвратный?


И вот ответы на них:
1) Ваша оценка и отношение к деятельности харьковского КП ЦОЖ и ШАповаловой Ю.

Идея принятая во всем мире, но воплощение чисто наше со всеми
вытекающими последствиями. Отличие европейского общества-они
объединяются для решения проблемы, в том числе вокруг приюта и решают
сообща. Пример, тот же Люблин.У нас делятся на лагеря.У европейцев
другой менталитет . Поэтому они живут лучше нас и решают проблемы
сообща(гражданское общество).

2) Ваше отношение к эвтаназии здоровых животных

Как всякий нормальный человек я против эвтаназии. Теоретически я
понимаю, что это может быть как вынужденная мера на определенном
этапе. Опять -таки зависит от активности людей и уровня
пристраиваемости.Нужно вводить ежегодное платное лицензирование
дом.животных и бесплатное для стерилизованных В Ужгороде мэрия
включила в программу пункт про возврат собак на прежнее место если нет
возражений жильцов.

3) Ваше отношение к программе ОСВ.

При теперешнем уровне жестокости к собакам и ставшей безнаказанной
привычкой травить всех и вся оно перестало быть самой гуманной
программой.Пример-Донецк, Киев. Ведь смысл не в стерилизации как
таковой, а еще и в том, чтоб собака жила дальше пристроенная и в
безопасности.. Если люди хотят избавится от собаки, им все равно,
стерилизована она или нет. В цивилизованной стране типа Италии провели
все по- другому. И они сделали параллельно бесплатную стерилизацию
владельческих собак (это я вычитала у Д.Фриц), что и привело к успеху.

4) По какой модели будет действовать приют в Ужгороде? Ограниченного
приема, неограниченного приема? Отлов возвратные или безвозвратный?

Я очень надеюсь, что наши зоозащитники, которые сильно сейчас
переживают придут туда и сами все организуют.По крайней мере я приложу
к этому все усилия и буду искать спонсоров.Если мы сумеем взять
ситуацию под контроль и не будем выпускать собак туда, где люди
категорически против, тогда мы сможем остановить отравления. А если
жители Ужгорода объединят свои усилия и смогут обеспечить содержание
большого количества собак в приюте, то что может быть лучше.Но надо
продвигать программу льготной стерилизации. иначе переизбыток животных
все равно будет.
Городская власть всегда будет заинтересована в отсутствии жалоб от
населения по укусам, нападениям собак и т.д.Они отвечают своими
рабочими местами за санитарное состояние города, за возможные вспышки
инфекции. Но если зоозащитники возьмут на себя ответственность за
соблюдение порядка и безопасности в городе по собакам, за состояние
приюта,то мэрия должна дать им такую возможность.
Я многое узнала собирая материалы . Мне очень понравился опыт Черкасс.
Я все выяснила у Лены (не помню фамилию), они сумели договориться с
мэрией и все делают сами. Мне запомнилась ее фраза из письма: "Один
раз мы вернули собааку туда, где люди ее не хотели. Ее отравили.
Больше мы собачьими жизнями не рискуем." Вот этот человек
действительно любит и отвечает за судьбу собаки. И у них получилось!
С уважением. Мария

Следует лишь добавить, что в Черкасах также (лишь в менее обнародованных и в менее жестких, т.е. в более стыдливых, чем в Харькове, формах) осуществляется не ОСВ, а программа эвтаназии.
Аватара пользователя
ArtVlad
Старожил
 
Сообщения: 7312
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 14:37
Откуда: Киев, Лесной

Re: Хорошие новости с гадкой изнанкой

Сообщение ArtVlad » 14 мар 2013, 00:01

В Виннице городские власти также перенимают опыт Харькова по массовому уничтожению животных: http://www.myvin.com.ua/ru/news/events/18125.html
Не смотря на слабенькие протесты зоозащиты: http://www.myvin.com.ua/ru/news/events/18135.html
Аватара пользователя
ArtVlad
Старожил
 
Сообщения: 7312
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 14:37
Откуда: Киев, Лесной


Вернуться в Полезная информация

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.