Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

 
 
Рекомендации по кормлению, воспитанию, содержанию, лечению и т.д.

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Правила форума
В данном разделе Вы найдете информацию людей, которые основываясь на своем практическом опыте, могут подсказать Вам как поступить в той или иной сложившейся ситуации. Вам следует знать, что рекомендации, которые даются в разделе - применимы к конкретно взятому случаю. А мнения, высказываемые участниками бесед - являются их личным мнением. В данном разделе НЕ консультируют Ветеринарные врачи. Помните - есть раздел Ветеринарная консультация.

Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Ліда » 25 мар 2015, 23:49

Прошу поради і допомоги:
маємо кошенятко, знайдене з жахливими травмами: розірваний пах і як наслідок повна відсутність сечовивідної системи. Зроблено серію операцій, сформовано уретру, місяць тому зняли катетер і все було добре до сьогодні - сеча перестала сходити, знову операція, катетер і ніяких гарантій, що ситуація надалі не повториться.
Можливо, хтось би міг проконсультуватись з київськими ветлікарями, чи є в нас ще якісь варіанти, бо наші, львівські, зарадити більше нічим не можуть.
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение foxi » 26 мар 2015, 17:48

Апну тему. Кота чудом вытащили с того света, раны жуткие были. Неужели никто не может порекомендовать чудо хирурга? Работа тонкая и сложная, но может кто то хотя бы проконсультировать смог?
Паралельно, напомните, была темка-хирургу передавали видео операции, чтобы не возить животное за сотни ем
Коту плохо, дамы!!!!
Аватара пользователя
foxi
Старожил
 
Сообщения: 1770
Зарегистрирован: 28 июн 2010, 21:49
Откуда: Киев, Борисполь

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение rys » 26 мар 2015, 22:00

оєму дорослому кастрованому коту робили операцію цистоуретростомії. В нього чи то камінь, чи то плотний слой піску з слизом наглухо перекрили мочу. Після двократного підшивання катетера самостійно мочитися кіт так і не став. Зробили операцію в Івано-Франківській клініці Ол Вет. Відрізали зовнішні причандали і сформували нову коротку уретру. Катетер був щось 10 днів вроді (точно не пам"ятаю), а шви ще довше. Після того були признаки циститу, дуже часто мочився і вроді сліди крові були. Очевидно знову пісок в мочі. Прокололи байтрил і пропили курс мікстури СтопЦистит. Стоп Цистит дууууже поміг. Все нормально з котом зараз.

Може проблема ще в тому, що кошеня зараз росте і тому урерта зростається?
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Ліда » 26 мар 2015, 23:12

Ми консультувались сьогодні з ветом,який довгий час працював у США. і він власне так і сказав, що поки кошеня росте. наслідки будуть ті ж. Рекомендує катетер не знімати (тобто замінювати час від часу), а у віці як мінімум 7 місяців робити операцію з формування сечовиводу знову. Поки тримаємось цієї ідеї і сподіваємось на чудо.
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение foxi » 26 мар 2015, 23:30

надеемся на лучшее
Аватара пользователя
foxi
Старожил
 
Сообщения: 1770
Зарегистрирован: 28 июн 2010, 21:49
Откуда: Киев, Борисполь

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Blueberry » 27 мар 2015, 09:26

Лида, совет стрёмный. катетер - это источник инфекции. если стоит катетер, нужны антибиотики, иначе минимум циститы неизбежны. но и месяцами давать антибиотики нельзя по разным причинам. нужно искать других хирургов. может, всё-таки есть выход.
Blueberry
 
Сообщения: 8360
Зарегистрирован: 30 мар 2010, 08:21

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Леля » 27 мар 2015, 10:09

Blueberry писал(а):Лида, совет стрёмный. катетер - это источник инфекции.

:ay: :ay: :ay: жаль, что многие этого не понимают :ac:
Не обязательно в каждом доме должно быть животное, но у каждого животного обязательно должен быть свой дом.
Лена, 067 323-54-32
Аватара пользователя
Леля
Старожил
 
Сообщения: 4026
Зарегистрирован: 22 авг 2010, 16:48
Откуда: Киев, Дорогожичи

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Ліда » 27 мар 2015, 13:10

Blueberry, дякую, але я відчуваю повну безпорадність. Це єдиний лікар, який запропонував хоч щось (про антибіотики, до речі, попередив). Дуже шкода мучити кошенятко.
Леля, а навіщо з таким сарказмом? Я тому і звернулась про допомогу, бо шукаю найбільш прийнятний вихід з ситуації.

Ось до речі наш Барсик ( в нього крім цієї проблеми ще й поламані задні лапки і хвостик. який прийшлось видалити).

Изображение
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Леля » 27 мар 2015, 13:37

Тысячу извинений :ah: :ah: :ah: ну конечно же это не Вам... :cm: Просто многие врачи лепят катетеры даже в приютах :dc: В одной клинике сама наблюдала мух в катетере :dy: ...Вот об этом вспомнилось и так не корректно получилось :ah:
Не обязательно в каждом доме должно быть животное, но у каждого животного обязательно должен быть свой дом.
Лена, 067 323-54-32
Аватара пользователя
Леля
Старожил
 
Сообщения: 4026
Зарегистрирован: 22 авг 2010, 16:48
Откуда: Киев, Дорогожичи

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Blueberry » 27 мар 2015, 13:38

если удалён хвост, то, возможно, именно с этим и связаны проблемы с мочеиспусканием. в спинном мозге, расположенном в хвостовом отделе позвоночника, находится центр контроля мочеиспускания.
обратитесь в Зоолюкс к Роману Васильевичу. он очень хороший хирург.
Blueberry
 
Сообщения: 8360
Зарегистрирован: 30 мар 2010, 08:21

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Ліда » 27 мар 2015, 14:24

Леля, перепрошую, я теж невдало зреагувала. :ax:
Blueberry, я знайшла в неті сайт клініки Зоолюкс, Роман Васильович - це лікар Письменний?
Буду пробувати зв"язатись з ним через сайт або ж по телефону. Дякую!
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Blueberry » 27 мар 2015, 14:31

Ліда писал(а):Леля, перепрошую, я теж невдало зреагувала. :ax:
Blueberry, я знайшла в неті сайт клініки Зоолюкс, Роман Васильович - це лікар Письменний?
Буду пробувати зв"язатись з ним через сайт або ж по телефону. Дякую!

да, он. если хотите, могу я позвонить. но, боюсь, что он попросит клиента показать.
Blueberry
 
Сообщения: 8360
Зарегистрирован: 30 мар 2010, 08:21

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Ліда » 27 мар 2015, 14:39

Була б дуже вдячна Вам за дзвінок.
Клієнта, на жаль, показати проблематично - він у Львові.
Ось довідка з ост.операції і фото:

Изображение
Изображение
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение rys » 27 мар 2015, 21:14

Якщо довго тримати катетер, то крім інфекції є ще проблема травмування стінок сечовивідного каналу та мочового міхура самим катетером.

Яещо на останньому фото видно саме катетер, то це жах. Катетер, який вставляли моєму коту виглядав, як тотенька дуже гнучка трубочка, на кінці якої було потовщення з вушками, через які катетер підщивався до шкіри живота. Може саме через такий "катетер" погано заживає. Крім того, після операції цистоуретростомії "піпіську" взагалі відрізають і формують досить широку уретру внизу живота. Тут вроді пісюн збережений? Може варто все таки зробити стому?

Якщо надумаєтеся, можу дати телефон ОлВета, хоча він і в інтернеті є
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Ліда » 27 мар 2015, 23:05

Завтра буду консультуватись з ОлВетом. Дякую!
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение rys » 28 мар 2015, 13:02

Як будете консультуватися - питайте лікаря Антона або власника клініки (здається пан Олег, я ім"я забула). Саме власник робив операцію моєму коту. Казав - по новій технології...
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Blueberry » 28 мар 2015, 14:00

Дозвонилась до Романа. он ответил, что Вы на него уже вышли и он Вам ответил на вопросы.
Blueberry
 
Сообщения: 8360
Зарегистрирован: 30 мар 2010, 08:21

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение Ліда » 30 мар 2015, 13:37

Всім дуже дякую за участь і бажання допомогти. Справа в тому, що я лише фінансовий куратор Барсика, а основний куратор вважає правильним не експериментувати, сперечатись я не смію. Тому Барсика буде спостерігати наш львівський лікар. Сьогодні видалено катетер і знято шви, Барсик почуває себе добре, їсть, бавиться, і ми дуже сподіваємось, що більше операцій не знадобиться.
Дозвонилась до Романа. он ответил, что Вы на него уже вышли и он Вам ответил на вопросы.

Так, я написала на сайті клініки в розділі "Вопрос-Ответ", і мені відповів саме Роман. Він радив прелонну уретростомію. Дякую Вам.
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Консультація з приводу формування сечовивідної системи.

Сообщение meta » 30 мар 2015, 13:51

тема перенесена в раздел "Советы опытных владельцев"

с ув. meta
Аватара пользователя
meta
Старожил
 
Сообщения: 9226
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:00


Вернуться в Советы опытных владельцев

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.