Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Бездомну собаку збила машина, консультація.

 
 
Тварини що перебувають на лікуванні

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение Denys » 31 авг 2015, 10:51

Добрий день!
Прошу допомогти консультацією.
В суботу ввечері знайшов на вулиці збитого собаку, з носика йшла кров, хрипів, ледь дихав. Взяв машину і завіз її у веткабінет Рекс. Діагноз: поламана верхня щелепа, нижня щелепа поламана і вивихнута, ну а що в голові ніхто не знає. Лікар сказав, що якщо 4 дні проживе то далі буде жити. Вправили нижню щелепу, вкололи антибіотик, ще щось від набряку тканин і все. Собачку тримаю в гаражі. Вона нічого не їсть і не пє, ледве дихає. В туалет вже 1.5 доби не ходила. З носика кров перестала йти, шприцом її пою водою. Роблю що можу. Лікар казав показати її через 4 дні (чи не задовго?).
Тому маю питання:
1) підказати хорошого спеціаліста, який з бездомного собаки не буде дорого брати. (чи може вже триматись клініки Рекс?)
2) Де можна залишити песика тимчасово поки стан його не стабілізується, бо гараж не мій і власник може не витерпіти. Готовий оплачувати лікування і після роботи навідувати.
Буду вдячний за любу інформацію!
Denys
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 31 авг 2015, 10:41

Вернуться в Лікування

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.