Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Лишай всюди. Чекаю порад

 
 
Тварини що перебувають на лікуванні

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение Marianka » 16 дек 2013, 21:02

:bc: Опишу всю ситуацію. Раніше(є окрема тема) мені ''віддали'' вмираюче кошеня. Ось тема viewtopic.php?f=190&t=50542. Чудом воно вижило, але після перенесеної хвороби по ньому виліз лишай. Успішно у ВетМеді провакцинували 3 рази мікродермом, кошеня заросло, але тоді лишай кинувся на мене, потім на моїх 2-ох котів. Знов провакцинувала їх у ВетМеді, перший раз успішно, другий раз через годину після вакцинації одній з кішок почало віднімати задні ноги,так як був вечір викликала ветеринара на дім(обдзвонила всіх кого могла)один згодився приїхати, кішку врятували. Тепер біля ока в тої, що віднімало ноги вилізла велика пляма лишаю, яка збільшується, в другої помітила сьогодні, що почала рости така ж і теж біля ока. Порадьте щось безпечне, бо після тої 2-ої вакцинації, та того що пережила кішка боюся всього. Лишай і на мені теж і в мого чоловіка є одна пляма, молюся, щоб не кинувся на інших людей, бо тоді виселять і нас і котів.
Изображение
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение oxy_73 » 17 дек 2013, 00:13

В нас також був у кошеняти лишай від якого заразилася і старша кішкаі я і чоловік. Лікувалися ми всі довго, тому напишу що нам допомогло позбутися грибка:
- кварцування квартики кожен день
- кварцування лишая на лудях
- на людях обробка йодом і ламізил дермо-гелем - 2 рази в добу, прийом таблеток ламікон або ламіфен, замість гелю для душу протигрибкові шампуні.
- на кішці і кошеняті - обробка фукорцином і поверх ламізил дермо-гелем, прийом таблеток ламізил ( замінники не настільки ефективні).
Не зволожувати приміщення, не купати котів, не обробляти котів йодом -лише фукорцином або синькою.
Прививки від лишаю нічого не дали. Під час лікування періодично колола кішкам імустимулятори або імуномодулятори. І головнене не панікувати - це виліковно.
oxy_73
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 13:13

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение KBITKA » 17 дек 2013, 09:51

Для людини лікування наступне (рекомендації дерматолога)
- розчин йоду (якщо я помиляюся, то потрібно зробити 3% розчин), стандартно йод є 5%. Розводиться спиртом.
- нізорал - крем
- шампунь нізорал для миття голови.

Дуже важлива особиста гігієна:
- памятати, що ні в якому випадку не мочити лишай, і приймати водні процедури так, щоб не рознести лишай по тілу.
- прасувати постіль і речі. Я робила дещо інакше - міняла постіль кожен день, спала вдягнена у піжаму, - яку теж міняла кожного дня. Це стосувалося і всіх інших речей, які я одягала.
Сам лишай я тоді спалила за 2-3 дні, але процес до його остаточного вилікування це близько 3-х тижнів.

Оскільки, він виліз у Вас повторно, то я б радила все-таки сходити до дерматолога. І скоріше за все Вам прийдеться таки таблетки поприймати :(

Порада з квацування дуже добра. Я кварцувала квартиру кожного дня - від 30 хвилин до 3-4 годин. Тут також важливо, що при кварцуванні живих тваринок, квіти, і людей - варто з приміщення забрати.

P/S Щодо повторних вакцинацій. Порадьтеся з alba i aniaf щодо лікування. Минулого року у нас булу кошенята з дуже агресивною формою лишаю. Заразилася вся перетримка. Так от нам тоді вакцинування допомогло лише для дорослих котів. З кошенятами ефект був дуже слабий, я навіть сказала ніякий. Дівчата в результаті вилікували їх мазями. Рецедивів як я пригадую після цього не було.
І пам"ятайте, що котів йодом не обробляють!!!
KBITKA
 
Сообщения: 214
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 00:35

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение Галина Михайловна » 17 дек 2013, 11:31

Лишай-це серьозно
Последний раз редактировалось Галина Михайловна 28 фев 2015, 10:27, всего редактировалось 1 раз.
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение rita-lviv » 17 дек 2013, 13:40

Что такое лишай - это грибок, а грибок погибает от кислой среды, достаточно просто мазать лимонным соком. При чём здесь йод , я не понимаю, кроме ожогов и большего облысения, он ничего не несёт. Противо - грибковый шампунь низорал + вакдерм или поливак(предпочитаю больше) +специальные спреи или сок лимона+ нистатинка, это то чем пользуюсь я. Кот начинает зарастать через дней семь. И ещё ,даже наши ЧЕЛОврачи забывают назначать нистатинку при приёме антибиотиков, а ведь им хорошо известно, что после курса антибиотика у человека ,,вылазит,, грибок в разном виде и соцветии. И главное, что мне удалось узнать полезного от медицины _ человек с хорошим иммунитетом, не может заразится лишаём, если это случилось - это первый вам звонок, что иммунная система дала сбой.
Последний раз редактировалось rita-lviv 28 дек 2013, 16:07, всего редактировалось 1 раз.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение larik » 18 дек 2013, 19:00

А я клотримазолом крем 1 процент лечу и себя и котов. И в Израиле котенка лечила , была с ним у ихнего вета , и он клотримазол крем прописал. И прошло через неделю. Два раза в день мазала. В Израиле с ветеринаркой не разгонишься, там нет ветаптек, все в руках ветеринаров. да и вообще не парюсь с кварцами и долгим лечением. Клотримазол все снимает. Да, еще себя перед клотримазолом мажу салициловым спиртом.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Лишай - Кетоконазол (Ketoconazole)

Сообщение aniaf » 18 дек 2013, 20:35

Кетоконазол (Ketoconazole)
Синонимы:
Нізорал, Ороназол, Кандорал, Фунгоцин, Фунгорал, Кетонил, Кетозол, Мікосепт, Оріфунгал, Панфугол, Состатин.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Акуратно зняти корочку і шерсточку, яка легко відходить, тампончиком, змоченим Хлоргексидином. Легенько протерти Хлоргексидином вражену лишайним грибком шкіру, захвачуючи трішечки більшу ділянку навколо. Після цього теж легенько втерти невеличку кількість в цю ж ділянку крему або мазі з діючою речовиною Кетоконазол (Ketoconazole).
Приблизно через 7 днів починає наростати шерсть. Вакцинація дермовакцинами згідно показань кожній тварині індивідуально (чим, коли і скільки уколів).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Прописав і показав мені як це робиться вет Андрій з ВетДопомоги, що на Кн.Святослава,5. Я йому дуже вдячна.
Людям це підходить теж.) Людям ще додатково можна поприймати таблетки з тою ж діючою речовиною. І так як без миття все-таки важко обійтись, то ...таким ж шампунем (Кетоконазол, Нізорал)... Здоров'ячка! :ab:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение Marianka » 18 дек 2013, 22:56

Велике Дякую всім за поради! Лікуємся.
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение Marianka » 19 дек 2013, 07:30

Ще таке питаннячко,чи хтось знає чи можна котів, які мають лишай обробляти від бліх чи варто все ж зачекати?
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение rita-lviv » 19 дек 2013, 13:56

Можно и нужно, но препаратами, которые капаются только на холку, без дальнейших втираний и разтираний по всей коже кошки.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Лишай всюди. Чекаю порад

Сообщение Marianka » 21 апр 2014, 22:52

Лишай ми вже давно перемогли! Дякую всім! Ми вже здорові!! Але зробила висновки, звертайтесь насамперед до лікаря, навіть якщо ви впевнені у діагнозі, а то під однією болячкою може ховатись зовсім інакше. Можна в неактуальні чи там ще кудись.
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32


Вернуться в Лікування

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron