Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Перетримка для смугастика

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Перетримка для смугастика

Сообщение cay.pollard » 11 ноя 2014, 17:50

ЛЬВІВ. Терміново необхідна перетримка

Смугастий котик-підліток, кругленький шрвковистий, гарний - залишився сам на вулиці. Сидить у небезпечному місці, біля дороги, недалеко від місця вигулу собак. Ручний та чудовий - я шукаю йому терміново перетримку або дім!

Пишіть якомога скорше!
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Перетримка для смугастика

Сообщение cay.pollard » 11 ноя 2014, 18:44

Изображение
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Перетримка для смугастика

Сообщение cay.pollard » 11 ноя 2014, 21:14

ЛЬВІВ. Перетримка або дім красивому смугастику
Люди, я у відчаї, насправді. Його треба десь зарати з вулиці, а я ще навіть і приблизно не придумала - КУДИ? Котик зовсім не адаптований до вуличних умов. Його можуть покусати собаки, збити машини, образити люди. А він ручний, довірливий, грайливий. Певно його викинули зовсім недавно. Він ще навіть не усвідомив, що сталось. Його така гарна блискуча шубка - вже не по погоді. візьміть це чудо додому! Допоможу з обробкою та кастрацією у майбтуньому.
Последний раз редактировалось cay.pollard 12 мар 2015, 02:41, всего редактировалось 1 раз.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Перетримка для смугастика

Сообщение cay.pollard » 09 дек 2014, 23:03

неактуально
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.