Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Кошеня з гулею на животі

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Кошеня з гулею на животі

Сообщение Marianka » 22 окт 2014, 07:15

Сьогодні йдучи на роботу, біля аптеки я помітила симпатичне пухнасте кошеня, яке сиділо та дивилось на всіх перехожих, та всім було байдуже до нього... Маленьке трусилось від холоду, та коли я до нього підійшла почало муркотати та тертись. Коли я його підняла, то зрозуміла чого воно тут( В кошеняти на животику була гуля розміром з перепелине яйце. Якісь сволочі його викинули... Пройти повз я не змогла-на вулиці воно б загинуло. Забрала мале з собою на роботу. Такого вдячного кошеняти я ще не бачила-цілий день воно мурчало, тупотіло лапками та не злазило з рук.
Після роботи я завезла маля на стаціонар в клініку на Панча 5. Михайла вже не було, кошеня огляне він завтра та скаже що і як. Кошеня оглянула Ліля-t¤.в нормі, слизові чисті, та кошеня чомусь не їсть, лише лизнуло пару раз. Гуля на животі це швидше за все грижа, яку треба буде оперувати, та спершу потрібно, щоб кошеня себе добре почувало.
Всіх не байдужих людей прошу фін.допомоги. Сьогодні мені скинули 60грн.,доба перебування у стаціонарі коштує 60грн., грошей не має, сама ледве зводжу кінці з кінцями( А попереду ще операція! Будь-ласка допоможіть маляті! Може хто має бажання провідати кошеня та познайомитись з ним в живу. 0972972907.
Карточка приват банку
5168 7572 7981 0982
Баранська Мар'яна
Изображение
Изображение
Изображение
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.