Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Перетримка для 3-тижневого котика

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Перетримка для 3-тижневого котика

Сообщение sola » 16 окт 2014, 10:04

Вчора на телефон товариства подзвонила бабця, яка знайшла у себе в підвалі кошеня, сказала, що маму переїхала машина, сама вигодовувати відмовилась.
Відучора він в мене. За спостереженнями, судячи з того, що він має (різці і ікла, розкриті очка, майже стоячі вуха) і вміє (їсти з пальця, вилизуватись, відходити від гнізда, щоб попісяти, реагує на звуки і рухи) дійшла висновку, що йому десь 3-3,5 тижня. Це хлопчик.
Трохи закисають очі, мащу тетрацикліновою маззю.
Мої коти його не сприймають, більшість просто не помічає, але є кілька, які навіть трохи агресивні.
Мене часто не буває вдома, тому була би вдячна, якби хтось взяв ще хоча би на тиждень-два на вигодовування.
Вчора і сьогодні годую консервою Роял Канін Бебікет і звичайним молоком з медом.
Изображение
DSCN6621.JPG
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Перетримка для 3-тижневого котика

Сообщение sola » 18 окт 2014, 23:27

Панда ласкаво погодилась інколи полежати коло маленького. Але такого, щоб вилиувати, чи там помуркати - ні-ні. А то малий ще придумає собі, що вона його мама, проблем потім буде купа ...

Изображение
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Перетримка для 3-тижневого котика

Сообщение moresai » 19 окт 2014, 14:49

А может у неё возьмёт да и проснётся материнское чувство :)
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron