Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Смугаста крихітка, 300 грам, ринотрахеїт (?)

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Смугаста крихітка, 300 грам, ринотрахеїт (?)

Сообщение cay.pollard » 15 сен 2014, 21:45

Я знайшла її сьогодні, зовсім саму, без мами, без братів та сестер. Я не знаю, звідки вона взялася, але вона була хвора і я забрала її. Не додому - адже дома в мене вже сидить одне кошенятко. Я завезла її до стаціонару. Скорше за все - в маленької ринотрахеїт, також можливий кальцивіроз. Дуже сильно запалені очі, закладений ніс, утруднене дихання. Наразі вкололи їй глобфел, комбікель та гамавіт.

Доба лікування у стаціонарі (Панча 5) - 60 грн. На даний момент я не маю ні копійки. Дуже прошу вас допомогти.

У подальшому шукаю дім або перетримку для маленької, але дуже хороброї та доброї дівчинки.

Реквізити для матеріальної допомоги:

гривневий рахунок Приватбанку -
5211 5373 1695 4044 Техова Анна

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Смугаста крихітка, 300 грам, ринотрахеїт (?)

Сообщение cay.pollard » 20 сен 2014, 11:16

Новини від 300-грамового кошенятка

Малеча жива і їй краще. У вівторок зранку її температура впала до 34 і я дуже злякалася. на щастя, лікарі з Панча 5 гарно про неї турбуються і зараз на гріліці і її температура майже в нормі (38,3)! Очі все ще дуже запалені та закриті, але Михайло каже що очні яблука цілі і і є шанс, що вона буде бачити, головне - аби поборола інфекцію (скорше за все - таки ринтрахеїт у дуже тяжкій формі). Ніс вже не такий закладений.

Зараз їй колять амоксицилін, також глюкозу з рінгером у дні коли вона не охоче їсть сама, гамавіт. На днях мають покупати від бліх та волосоїдів, адже вони теж надзвичайно її ослаблюють.

Завтра планую знову її відвідати, минулого разу була у четвер - маленька досить бадьора, зустріла мене мурканням, дуже любить сидіти на руках. Можна вже починати потрошки питати знайомих - можливо хтось захоче її удочерити, коли вона видужає?

Хочу подякувати всім, хто надіслав кошти, все прийшло і наразі малявочка може собі ні чому не відмовляти (фін звіт трошки пізніше, маю нагальні справи по кошенятам). Також окремо хочу подякувати Олександру, якого я не знаю - він у вівторок приніс у клініку 500 грн. На ці кошти зараз лікується маленька, у неділю я заплачу за наступний термін.

Також дякую тим, хто дозволив використати деякі кошти надіслані для маленької на покриття боргів і потреби інших моїх (від учора вже чотирьох) кошенят. Буду вдячна, якщо ще хтось теж дасть такий дозвіл (детально розкажу на що все пішло).

Кілька фото з четверга

Изображение
Изображение
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Смугаста крихітка, 300 грам, ринотрахеїт (?)

Сообщение cay.pollard » 14 дек 2014, 14:27

все вже в неї було добре... але сьогодні вночі вона померла((

В мене надзвичайна сумна новина. Сьогодні вночі померла маленька сіренька киця, який новий господар назвав Мишкою... (((
Вона була вже декілька тижнів дуже добра прилаштована, мала улюбленого господаря і багато хвостатих друзів. Та нажаль, після ревакцинації вона захворіла на чергову інфекції і її слабенький організм вже не зміг її подолати. Мені дуже сумно. І не уявляю, як сумно її новому другу, який встиг її сильно полюбити( Біжи по веселці, маленька(((


нас у Меморіал(
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.