Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

здоровий

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

здоровий

Сообщение aniaf » 14 апр 2014, 07:07

Коту рік. Півроку як вакцинований. Кастрований 1.5 міс. тому. Важко дихає, закочує очі, з рота неприємний запах. Він зараз у мене. Рік не минув після панлейкопениї в квартирі. (Крім того я щойно похоронила брата, у якого 5 місяців поспіль була найвища ступінь розпаду тканин від раку... тварин я не допускала... але повітря... у мене у самої рани на слизових і загустає слюна).Тішка покашлював. Хтось із 6-ти рвав вчора (не Тішка точно... не встигла добігти побачити хто саме). Бактеріальне чи вірусне....(((( Де найкраще аналіз крові зробити? У котика, здається, є температура.
Вже везу... Не впевнена куди треба... Просто може хтось зараз тут є і встигне щось порадити?
Я не знаю як я в своєму стресовому стані, взагалі, помітила його стан. На відстані кількох метрів це виглядало як сопіння уві сні... Просто дивно стало що вночі він не бавився і ні до кого не приставав як завжди....
Последний раз редактировалось aniaf 11 июл 2014, 12:47, всего редактировалось 2 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Кіт важко дихає

Сообщение sola » 14 апр 2014, 07:35

Важко щось порадити. Звичайно, правильно робите, що їдете до лікаря.
Я б думала швидше за все на каліцивіроз - від нього вакцина захищає найменше, бо там є кілька штамів.
Ясно, якби знати точно, що то каліцивіроз, можна було би не звертатись до лікаря, а лікувати самим, але ж то не діагноз, а тільки моє припущення, виходячи з найбільшої імовірності.
Про розпад тканин - я все-таки вірю в теорію про те, що це генетичний збій і не заразно. Але то теж тільки теорія.
Якщо їдете у ВетМед, там для мене хтось якісь гроші зашилив. Скористайтесь ними, будь ласка.
Дуже Вам співчуваю, тримайтесь.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

обстеження, лікування

Сообщение aniaf » 15 апр 2014, 11:17

Оля, щиро дякую за підтримку.

Гематологічний аналіз крові з ВетМеду
Изображение

Діагноз: кальцивірус, риніт. Люба рідина (з носа, з ока) - миттю засихає, лобна ділянка голови дуже горяча, при кожному русі - задишка і намагання вхопити повітря... бачити це - жах. Температура - 41.6. Після наданої допомоги, трохи зменшилась.
Лікую по прописаній ветом схемі. Плюс - промивка носика нейтральним дитячим розчином.
-------------------------------------
ps. після лікування
Схуд, пережили багато, та вчасне лікування допомогло. На дієті.
То чому ж так тяжко захворів теж вакцинований однорічний? Тому що: 1) відбувся контакт з одним із найтяжчим із 4-х штамів, 2) імунна система і обмін були вражені перед тим через дещо змінене (пх) харчування, 3) занизький рівень лейкоцитів, після нещодавнього оперативного наркозу.
Інших вакцинованих котів не оминуло теж (в легкій формі)... проліковані.
Це був найтяжчий штам кальцивірусу, на який вакцина діє в значно меншій мірі, але діє.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

пролікований

Сообщение aniaf » 28 июн 2014, 23:05

Кіт - молодець, переміг, бавиться, радіє життю, дотримується дієтичного харчування.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: кошка тежело дишит и иногда кашляет

Сообщение Мариана » 27 сен 2014, 21:08

Кошка, полтора года, затруднено дышит несколько дней. Кушать ничего не хочет, похудала, спит все время. Кашляет иногда. Что делать?
Мариана
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 27 сен 2014, 20:48

Re: кошка тежело дишит и иногда кашляет

Сообщение Манула » 28 сен 2014, 22:00

Мариана писал(а):Кошка, полтора года, затруднено дышит несколько дней. Кушать ничего не хочет, похудала, спит все время. Кашляет иногда. Что делать?

Срочно к ветеринару!
ИзображениеИзображение
Кошки оставляют следы на коврах,на мебели,на одежде, но самые замечательные в нашем сердце!
Аватара пользователя
Манула
Старожил
 
Сообщения: 5006
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 21:18

Re: здоровий

Сообщение cay.pollard » 28 сен 2014, 22:21

присоединяюсь. поспешите. 098 47 47 668 михаил, панча 5
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.