Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Чорне і руде кошенятко

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Чорне і руде кошенятко

Сообщение cay.pollard » 20 мар 2014, 14:24

Юлічка https://vk.com/juli4ka_kisil

Доброго дня. Потрібна Ваша допомога! По вул. *** дворова кішка народила кошенят взимку, їм вже десь три- чотири місяці, спочатку їх було четверо, доля двох невідома, вони пропали десь зо два тижні тому, залишилось два котика-хлопчика, обидва пушисті, чорний з білим, і рижий з білим.
Риженький в дуже поганому стані, в нього сильна нежить, і він практично нічого не їсть.
З чорненьким все добре, обидва котики йдуть на контакт з людьми.
Собі котиків взяти можливість на жаль не маю! Допоможіть з прилаштуванням, можу завантажити завтра фотографії котиків, при потребі...


Я пояснила дівчинці - що треба зробити. але мені здається - вона нічого не зробить(
можливо хтось має господарів на таких кошенят фото скоро мают ь бути
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Чорне і руде кошенятко

Сообщение cay.pollard » 29 апр 2014, 19:24

в неактуальні

я знайшли перетримку для більш хворого кошеняти - але топікстартер не відповідала, а потім забанила мене... їх місцезнаходження знаю тільки назву вулиці
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.