Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Антидот проти мишиного яду...

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Антидот проти мишиного яду...

Сообщение aniaf » 08 мар 2014, 08:25

Півгодини тому у родичів собака у мудрилась з'їсти мишиного яду. Вети по телефону порадили Атоксил. Це зніме проблему?
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Антидот проти мишиного яду...

Сообщение aniaf » 08 мар 2014, 09:39

Як можна допомогти на такій відстані, Львів - райцентр донеччини... Люди недавно переїхали з обласного міста в те містечко, розгубились... Перше, що прийшло в голову, дзвонити і питати тут. Обдзвонила по кругу по декілька раз всім записаним у мене ветам.Трубку о 8-й ранку у вихідний не підняв ніхто.
При такому розкладі я, сподіваючись на чийсь досвід, о 8.25, звернулась за порадою сюди.
Щиро дякую вету Захару, єдиному, що подзвонив по пропущеному, коли я вже встигла написати тут, і дав рекомендації.
Через інтернет знайшла і порадила в тому містечку працюючу у вихідні клініку. Хоч би лікарі зробили там все вірно і вчасно, поки не відкрилась кровотеча.

Слідуюче пишу скорше для себе, щоб не забути: негайно вколоти вет.вітамін К1 (тільки ветеринарний, людський Вікасол з віт.К1 не підходить). Атоксил, який порадили лікарі там, теж по телефону, знімає, у даному випадку, проблему частково... важко розрахувати дозу, бо пройшов час і невідомо скільки яду вже потрапило в кров.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Антидот проти мишиного яду...

Сообщение aniaf » 13 мар 2014, 19:28

Лікарі на донеччині зробили все згідно рекомендацій львівського молодого вета.
Собака жива і здорова. Бігає, стрибає. Тільки вони більше не ходять на прогулянки на новобудову, де хтось розкинув там той яд. Собачці пощастило ще й в тому плані, що сусідка, якимсь чином, була інформована щодо різновиду розкиданого там яду. В іншому випадку, кололи б віт. В6, який би нічого тут не дав. Цей пудель і так пережив раніше... він був забраний в тяжкому і зовсім непривабливому стані з вулиці, довго лікувався... його поетапні фотки в мене десь розкидані по флешках...

Изображение

Тема закрита.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Антидот проти мишиного яду...

Сообщение aniaf » 25 дек 2014, 03:36

Собачка з зони АТО. Люди багато пережили. Майже все лишили ТАМ. На війні. Але песика привезли. Мала щастя з ним спілкуватись. Енергійний. Радіє життю як ніхто. Маю купу фоток. Але ця тема не про те.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.