Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Бленький глухенький

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Бленький глухенький

Сообщение aniaf » 22 фев 2014, 12:16

7-8 міс.
Изображение
поки що без коментів...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бленький глухенький

Сообщение aniaf » 22 фев 2014, 23:29

Коте на перетримці.
Вчора повернули, ті що брали, через алергію у мами. До сих пір ходить-чихає.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бленький глухенький

Сообщение cay.pollard » 03 мар 2014, 00:15

Дівчина, в якої кіт на перетримці - в паніці. Кіт ходить у туалет усюди, крім лотка, разом з черевиками та речами. також лишай. Вона постійно жаліється.
Готова лікувати, а також просить по можливості знайти перетримку, яку готова оплачувати. Прошу звертатися з такими пропозиціями до мене. В мене немає варіантів, куди могли би взяти кота з серйозними туалетними проблемами, проблемами із поведінкою та лишаєм :bc:

Повертати колишній господині перетримка не хоче - бо вони готові його приспати одразу
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Бленький глухенький

Сообщение aniaf » 03 мар 2014, 00:37

Мені ніколи розгадувати ребуси. Спочатку скеровують на мене людину, бо вже ніхто допомогти не може. Допомогла. Повернули, бо алергія. Брали і повертали без лишая. І на лоток кажуть ходив у хозів, які погрожували приспати.
У мене було ще двоє бажаючих на котика, але взяла ваша знайома з фредкою.
Я більше не допомагатиму по наводках. Футбол. Я в нього не граю. І з вільним вигулом не прилаштовую. Дістала дезінфа.
Сто років мені потрібно було тут відповідати. Але, ВИ, Анна, задавши питання в приват контакту, тут же обмежили коло осіб для спілкування і в ту ж мить розмістили повідомлення в цій темі.

Нещасний кіт. Обмежені люди.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бленький глухенький

Сообщение cay.pollard » 03 мар 2014, 00:51

це не моя знайома! вона звязалася з Роксоланою - по вагих оголошеннях. вона моя знайома тепер тільки тому - що ви їй не відповідаєте, а Роксолана хоче приспати
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Бленький глухенький

Сообщение cay.pollard » 03 мар 2014, 00:52

і так. я вас заблокувала - бо ви дали мен зрозуміти - що вам похєр і ви не збираєтесь нічим помагати коту, якого так піарили. щасливо
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Бленький глухенький

Сообщение aniaf » 03 мар 2014, 00:53

ненавиджу склоки і не люблю склочних :ab:
cay.pollard писал(а):і так. я вас заблокувала - бо ви дали мен зрозуміти - що вам похєр і ви не збираєтесь нічим помагати коту, якого так піарили. щасливо
що з тобою?

я от шукаю в своїх повідомленнях людину яка" зверталась" до мене і не знаходжу... кинь хоч ссилку на неї - хто то є.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бленький глухенький

Сообщение aniaf » 03 мар 2014, 02:54

Людина, у якої зараз цей котик, щойно вперше звернулась до мене, і, отже, я мала нагоду пересвідчитись, що моя пам'ять не зглючила, бо історія повідомлень у вконтакті у мене з нею була досі абсолютно пуста. Вона(Оксана Ганович), вибачилась переді мною, бо сплутала мене чомусь з іншою людиною, до якої вона зверталась через вконтакті (цікаво, як остання могла відмовити, якщо вона зараз в клініці оперується).
Про лишай. Його не діагностовано. Просто з'явились три плямки, через це Оксанка на 99 % впевнена, що то лишай.) Котику зараз колються антибіотики, отже реакція може бути на нього, або це - весняний авітаміноз... вартувало б зробити укол від алергії.
Ще... котик, зі слів Оксани, дивно ходить, і вона вважає що порушений вестибулярний апарат (хоча не виключена реакція на дешеву глистогонку, тощо...).
Лоток. Зі слів бувшої господині, раніше проблем не було. Може причина в дозріванні, в необхідності кастрації і в хворобі... отодектоз (кіт не дає доторкнутися до вух)..? Ну, і фактор образи не слід виключати... не обнімаються ж з котиком так як раніше, відколи запідозрили лишай, та й боротьба за чистку вух не проходить безслідно. Вет Михайло (зі слів Оксани) сказав, що ще не скоро можна буде каструвати, аж поки не вилікує повністю отодектоз.
Через "лишай" Оксана шукає перетримку, обіцяючи при тому, до ветів буде возити самостійно, її тел. 067-861-7322.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron