Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Троє (або й більше) котів-підлітків

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Троє (або й більше) котів-підлітків

Сообщение cay.pollard » 21 фев 2014, 23:27

Ці троє живуть у невеличкому огородженому палісаднику. Недалеко від траси... Я планувала прилаштовувати їх звідти. Але є два але. По-перше, вони дикі, і поки той хто хоче піймати їх (або ж подивитися стать) - вони тікають у підвальне вікно. По-друге, у середу я підібрала їх братика, хворого скорше за все на панлейкопенію і він помер у ветклініці під крапельницею.
На даний момент коли жваві та здорові на вигляд, крім смугастого - він періодично пчихає. Теоретично - я б вколола їм імуновет, але практично я цього не знаю як зробити. І теоретично - я хотіла їх прилаштувати, але знову ж таки - ЯК? Прийму поради! (щодо відлову боброловкою - їх там постійно кормлять, вони не бувають аж настільки голоні - мені так видається)
Також, якщо раптом хтось хоче взяти когось з них на безкоштовну перетримку (і знає ЯК)) - беру на себе кураторство, піар, прилаштування і все таке... Платну зараз не потягну....

Власне, котики:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Троє (або й більше) котів-підлітків

Сообщение cay.pollard » 27 апр 2014, 23:00

в неактуальні наразі(
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Троє (або й більше) котів-підлітків

Сообщение Галина Михайловна » 28 апр 2014, 09:41

А чому? Такі гарні коти могли би швидко прилаштуватися...
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Троє (або й більше) котів-підлітків

Сообщение cay.pollard » 28 апр 2014, 10:34

бо їх там більше немає
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.