Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Песик з переломом. Прошу допомоги!

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

ТЕРМІНОВО!! Потрібна допомога

Сообщение Марта777 » 19 дек 2013, 21:43

SOS!!!!!ТЕРМІНОВО!!!
Потрібна допомога на лікування песика!!
Вчора ввечері на вулиці знайшли песика.. він лежав під лавкою.. ми принесли йому їсти, але він не їв.. думали може не голодний.. Поті зранку йдучи на роботу я побачила, що він лежить на тому ж місці, де і вчора, і я зрозуміла, що з ним щось не так... Він просто повз на передніх лапках... і не міг стати... Це видовище викликало жаль і співчуття навіть у перехожих..Ми викликали ветеренара, і він сказав, що у нього перелом тазової кістки або перелом стегна.. Завтра потрібно їхати на рентген.. Його терміново потрібно було забрати у тепле місце, але ми не могли цього зробити, бо живемо у однокімнатній квартирі шестеро з котиком та кролем.. Ми вже були у відчаї та думали, що песика не врятувати.. На превелике щастя знайшлась одна жінка, яка погодилась взяти песика на ніч. Ми дуже цьому зраділи, бо вона пообіцяла допомогти нам виходити його.. Але в нас зовсім немає коштів.. Я надіялась на зарплатню, та з подіями у країні її затримують вже на тиждень. Машини у нас немає, тому песика потрібно буде везти на таксі, також рентген не є дешевим.. і в подальшому можливо буде потрібна операція. Дуже прошу вашої допомоги!! Кожна гривня буде корисна нам.. і від неї може залежати багато!!! Ви можете врятувати життя!!! Буду вдячна за будь яку допомогу!!!!
Карта Приват Банку - 4149 4377 4423 0259
Тел. 063 696 12 02 - Марта
Марта777
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 19 дек 2013, 15:16

Re: ТЕРМІНОВО!! Потрібна допомога

Сообщение Kozya » 19 дек 2013, 22:08

Марта, не сприймайте на свій рахунок, але зараз є багато шахраїв, які спекулюють на хворих покалічених тваринах. Для того, щоб Вам захотіли допомогти, повинні бути хоча б фото пса, і в подальшому обов"язково всі чеки з клінік, аптек і т.д. Тримайтесь!
Kozya
 
Сообщения: 2068
Зарегистрирован: 16 май 2010, 20:59

Re: ТЕРМІНОВО!! Потрібна допомога

Сообщение Марта777 » 19 дек 2013, 22:15

кидаю фото.
просто я новичок у форумі
і не вміла цього робити
ось тільки що мені пояснили як

Изображение
Изображение

і ссилка вконтакті http://vk.com/prytylok_myloserdia?w=wal ... 8833%2Fall
Марта777
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 19 дек 2013, 15:16

Re: ТЕРМІНОВО!! Потрібна допомога

Сообщение Леля » 19 дек 2013, 23:30

Если перелом таза, лапы-Васильковская 16, Величко Сергей владимирович. Это не сложная операция(на самом деле, если врач хороший).Величко-очень хороший врач! С позвоночником-50 на 50, а если только лапка-сто процентов будет все отлично :ab:
Стоить это будет совсем дешево. (в сравнении с др. клиниками).Могу передать послеоперационные уколы, мази...Мой тел. в подписи. Звоните :ab: Помогу денежкой на операцию, если Вы не оставите собаку ...
Не обязательно в каждом доме должно быть животное, но у каждого животного обязательно должен быть свой дом.
Лена, 067 323-54-32
Аватара пользователя
Леля
Старожил
 
Сообщения: 4026
Зарегистрирован: 22 авг 2010, 16:48
Откуда: Киев, Дорогожичи

Re: ТЕРМІНОВО!! Потрібна допомога

Сообщение Марта777 » 20 дек 2013, 10:14

Зараз ще нічого не відомо, сьогодні веземо на рентген
як тільки будем щось знати - я відпишусь тут

дякую за запропоновану допомогу!!! це дуже важливо для нас!!)
Марта777
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 19 дек 2013, 15:16

Re: ТЕРМІНОВО!! Потрібна допомога

Сообщение vitushka28 » 20 дек 2013, 10:59

Я так понимаю, что это Львов? Тогда вам лучше разместить темку в этом разделе, там Львовяне подскажут в какую клинику лучше обратится viewforum.php?f=165
Аватара пользователя
vitushka28
Старожил
 
Сообщения: 2431
Зарегистрирован: 15 апр 2009, 14:11
Откуда: Киев

Песик з переломом. Прошу допомоги!

Сообщение Марта777 » 20 дек 2013, 11:24

SOS!!!!!ТЕРМІНОВО!!!
Потрібна допомога на лікування песика!!
Вчора ввечері на вулиці знайшли песика.. він лежав під лавкою.. ми принесли йому їсти, але він не їв.. думали може не голодний.. Поті зранку йдучи на роботу я побачила, що він лежить на тому ж місці, де і вчора, і я зрозуміла, що з ним щось не так... Він просто повз на передніх лапках... і не міг стати... Це видовище викликало жаль і співчуття навіть у перехожих..Ми викликали ветеренара, і він сказав, що у нього перелом тазової кістки або перелом стегна.. Завтра потрібно їхати на рентген.. Його терміново потрібно було забрати у тепле місце, але ми не могли цього зробити, бо живемо у однокімнатній квартирі шестеро з котиком та кролем.. Ми вже були у відчаї та думали, що песика не врятувати.. На превелике щастя знайшлась одна жінка, яка погодилась взяти песика на ніч. Ми дуже цьому зраділи, бо вона пообіцяла допомогти нам виходити його.. Але в нас зовсім немає коштів.. Я надіялась на зарплатню, та з подіями у країні її затримують вже на тиждень. Машини у нас немає, тому песика потрібно буде везти на таксі, також рентген не є дешевим.. і в подальшому можливо буде потрібна операція. Дуже прошу вашої допомоги!! Кожна гривня буде корисна нам.. і від неї може залежати багато!!! Ви можете врятувати життя!!! Буду вдячна за будь яку допомогу!!!!
Карта Приват Банку - 4149 4377 4423 0259
Тел. 063 696 12 02 - Марта
Изображение
Изображение
Марта777
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 19 дек 2013, 15:16

Re: ТЕРМІНОВО!! Потрібна допомога

Сообщение Марта777 » 20 дек 2013, 12:53

Я намагалась кинути на Львівський розділ, але мені не кидає
пише що має бути перевірено модератором і все
повідомлення не приходить
Марта777
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 19 дек 2013, 15:16

Re: ТЕРМІНОВО!! Потрібна допомога

Сообщение cay.pollard » 20 дек 2013, 13:13

тему вже перенесено. Будь-ласка, напишіть яка зараз ситуація.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Песик з переломом. Прошу допомоги!

Сообщение Марта777 » 20 дек 2013, 15:07

Песику сьогодні вже краще!! :ab:
Він встає на лапки і трошки бігає по квартирі
рентген вирішили не робити, сьогодні (завтра) викличемо ветеринара на ще один огляд
Вже розклеюємо оголошення в районі (песик домашній, доглянутий, можливо втік або загубився)
Жіночка з сусіднього магазину, неподалік від вулиці де знайшли собачку сказала, що бачила як його збила машина
Ми думаємо, що у нього був просто сильний забій, але вже конкретніше будемо знати на днях!

Щодо коштів - мені прислали 90 грн., які були витрачені на:
50 грн - ветеринару за виклик
решта пішла на кефір, молочко та сардельки песику
чеків нажаль не маю, бо купувала в маленькому магазині біля дому.

Якщо ше хтось захоче допомогти - дуже буду рада (гроші ще пригодяться на харчування, на ветеринара та на обробку від паразитів)
Можливо ще йому пропишуть якісь ліки

Наперед дякую за допомогу!!!
(Ввечері ще скину фото песика)
Марта777
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 19 дек 2013, 15:16


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.