Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Хто з Дрогобича? І не тільки.

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Хто з Дрогобича? І не тільки.

Сообщение Vl11m » 07 дек 2013, 22:19

Отож. Невеличкий вступ. Сам я виріс в Дрогобичі, але зараз навчаюсь у Львові і вдома буваю рідко. Але коли буваю, то це для мене... навіть не знаю як висловитись. Одним словом на вулиці якийсь жах, і це не дороги (хоча їх стан взагалі не можна описати цензурним словом). Купи бездомних собак, саме купи, інакше не назву. Від вокзалу до дому йти хвилин 20 спокійним ходом, за цей бачу їх на кожному кроці, штук 20 не менше, а може більше. Раніше не зауважував такого, можливо їх якось відстрілювали чи що (хоча сам противник цього, проте таке мало місце), але собак було в рази менше. Зараз, як на мене то це катастрофа. У Львові якось менше такого, хоча теж є, але там є і притулок і люди яким це не байдуже, за що їм дякую і стараюсь допомогти.
Ну і для чого я це все пишу. Колись давно, можливо 2-3 роки тому десь натрапляв на статтю одного з дрогобицьких сайтів, що планують на вулиці Спортивній будувати притулок, назвали навіть прізвища, які взялись то все організувати і збирали гроші на це все діло. Погуглив трохи, але нічого крім порожніх обіцянок не знайшов та й датовані вони 2011-2012 роком. Думав пошукати щось по форумах, але навіть не зміг знайти старого форуму міста. Хоча я думаю, якщо люди справді зацікавлені в тому, то вони зареєстровані тут. Отож, якщо є компетентні люди, які знають ситуацію в Дрогобичі дайте відповідь на кілька питань: Що з тим притулком? Є ще надія що він буде побудований? Є взагалі тут люди які займаються цим питанням і чи є підтримка зі сторони міста або жителів? Або хоча чи є люди які мають відношення до Дрогобича і мають бажання хоча б якось змінити щось в тому місті, бо я бачу що поки ми самі якось не будем піднімати то питання, то нічого не зміниться, що очевидно. На владу надії нема.
Проблема є і якщо її не вирішити то буде біда, бо коли зграї собак бігають по вулицях то до біди недалеко.
П.С. Модери, якщо написав не в той розділ, то просто перенесіть, бо я не знайшов чогось підходящого. Дякую.
"Пpекpасная любовь, там ждут тебя живые,
Позволь себя увидеть тем, кого ведут на смеpть
Во мраке и гpязи, но все же не слепые,
Дай pазуму свободы, дай сердцу не истлеть"
Vl11m
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 06 окт 2013, 12:33

Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.