Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Питання життя і смерті для тер"єра чи то пінчера

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Питання життя і смерті для тер"єра чи то пінчера

Сообщение alba » 23 ноя 2013, 20:46

Вчора ввечері побачила згорбленого, стрибаючого на трьох ніжках чи то тер"єра чи то пінчера. До рук не йшов, сухий корм не їв, але куряче філе проковтував не жуючи. Було темно і мені здалося, що не все з ним так погано. Крім того на шиї у нього досить примітний ланцюжок, думала на самовигулі,, але дуже вже дивно він пересувався і весь час трясся. Попитавши бабусь вияснила що вони бачуть його десь днів три -чотири . Сьогодні побачила його вдруге, на дворі було дещо світліше... Бідака явно покусаний соплемінниками. Рани не свіжі, гнояться, шерсть на хребті ріденька, весь трясеться :ac: Спить просто на голій землі. Народ, порадьте що робити? я ще ніколи не мала справи з такими хворими собаками, а йому справді зле. Дуже потребую порад і допомоги;
1.В яку клініку вести ?
2. Потрібна допомога в відлові і допомога з транспортом.
3. І найголовніше потрібна перетримка.
Хото з мобільного виставить Фаїна я з технічних причин неможу. На фото не виглядає страшно, але якби ви його побачили :ak: . З рани на лівому боці витікає гній, що діється з іншими ранами не дав подивитись.
Ну порадьте хоч щось!
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: Питання життя і смерті для тер"єра чи то пінчера

Сообщение aniaf » 23 ноя 2013, 21:30

Изображение

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Питання життя і смерті для тер"єра чи то пінчера

Сообщение Gela » 24 ноя 2013, 10:38

Вести в Вет Мед ул. Н. Левицкого это в центре начало ул. Сахарова перекресток с Коперника. С улицы забирать срочно. Его могут загрызть. В силу своего размера он не сможет себя защитить. С передержкой помочь не могу. На лапу не наступет, возможно с внутренней стороны лапы сильный укус и ему просто больно. Если много гноя возможна тепература, потому, что идет воспаление.
Случай, когда была потеряна такая маленькая собака, она прожила неделю на улице, За это время вороны успели выклевать глазик, но собака боролась за свою жизнь. Сейчас все хорошо, ее нашли хозяева, она любима и живет с одним глазиком. Это я говорю к тому, что такие малыши смертники на улице.
Человечность определяется не по тому, как мы общаемся с людьми, а по тому, как ведем себя с животными.
Аватара пользователя
Gela
 
Сообщения: 759
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 09:28

Re: Питання життя і смерті для тер"єра чи то пінчера

Сообщение alba » 25 ноя 2013, 11:09

Дякую всім хто відізвався. Хто підтримав інформативно і морально. Дякую Наташі за контакт і Ксені за пропозицію перетримки. Дякую Лєні "Ветер" і Ірині які вчора в дощ прийшли допомагати у відлові. Вчора було все щоб забрати те нещастя з вулиці, от тільки його ніде не було :bn: . Ходили вдень, я ходила вчора ввечері і сьогодні зранку, але, на жаль, бідосі ніде не має. Про найгірше думати не хочу, маю надію, що все таки це був самовигул. Хоча навіть якщо це так, песика все одно треба було б забрати від таких господарів. Шукати його продовжуватиму і якщо побачу то хапатиму і везтиму в клініку що б там не було.
Прошу вибачення, що здійняла стільки галасу :dh: Ще раз всім дякую. Якщо тема не отримає продовження в найближчі дні, прошу модераторів знести її в неактуальні.
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: Питання життя і смерті для тер"єра чи то пінчера

Сообщение marushka » 09 дек 2013, 14:25

Доброго дня! Не знаю, чи про ту ж собачку йде мова - але таку маленьку чорну відловили десь на Зеленій - чула від "собачників". котрі гуляють біля облдержадміністрації - впіймав її чоловік, котрий вже опікується декількома великими собаками, тому, зі слів собачників, просить допомоги в розміщенні, бо утримувати її не може. На жаль - я наразі цього чоловіка не зустрічала - спробую ще його віднайти - дуже вже шкода ту малечу, особливо, якщо мова йде про цю ж саму поранену...
Аватара пользователя
marushka
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 09 дек 2013, 13:54

Re: Питання життя і смерті для тер"єра чи то пінчера

Сообщение Ветер » 09 дек 2013, 17:21

Неееа, там не пинчера нашли, там очень хорошая, но совершенно другая собачка.
viewtopic.php?f=96&t=51534
viewtopic.php?f=92&t=51535

Которую надо как можно скорее пристроить, потому что у человека куча своих собак и даже такая беспроблемная и мелкая псинка уже лишняя.
Аватара пользователя
Ветер
 
Сообщения: 280
Зарегистрирован: 27 мар 2011, 07:39


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.