Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Прайд котів, Львівська область

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Прайд котів, Львівська область

Сообщение cay.pollard » 18 сен 2013, 21:48

ЛЬВІВ. Листи від кошенят з вулиці

"Привіт! Ми дві дівчинки, черепашка та смугастенька. Нас буквально декілька днів тому принесли сюди, а раніше ми жили вдома. Ми попали у велику котячу сім*ю, тільки от тут дуже холодно і не завше є що їсти( Ми стараємося не втрачати надії, бавимся та бігаємо. Але кажуть скоро прийде зима і стане зовсім холоно.. що буде з нами?"

"Я надзвичайно маленьке кошеня. І за віком, і за розміром. Мене також принесли сюди не так давно. Я не завше добре себе почуваю. Я мрію про те, щоб хтось приїхав і забрав мене додому"

"Ми троє гарних сіро-білих пухнастиків, дві сестрички і братик. Ми народилися тут і в нас є мама. В нашій котячій родині ходять чутки, що є таке місце - ДІМ, де тепло, затишно і ситно. Ми б теж хотіли туди потрапити"

"Я чорний котик, я теж раніше був домашнім. Я живу тут вже певний час і поки я тут, добрі люди вже забрали мою сестричку додому. Сподіваюся, в неї все добре. Я скучаю за нею і теж хочу стати домашнім"

Шукаємо дім або перетримку для цієї малечі. Допоможемо з лікуванням та ветеринарним оглядом. Змилостивтеся над малими, холода вже на порозі!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Последний раз редактировалось cay.pollard 12 мар 2015, 02:52, всего редактировалось 2 раз(а).
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 14 окт 2013, 17:45

черепашка та біло-сіра киця - прилаштовані. маленький смугастик та біло-сірий хлопчик - загинули(
додалися (були підкинуті): дві чорно-білі дівчинки, сірий котик, дуже гарний пухнастий смугастик. фото додам згодом
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 20 окт 2013, 22:06

отже, в нас ще є от акі красені і красуні:
хлопчик, 1,5-2 місяці. кодове ім*я - Карл Маркс)))
Изображение
невідомой статі краса, підліток, дикувате. наразі - в розробці
Изображение
хлопчик
Изображение
дівчинка
Изображение
дівчинка, маленька, дуже ручна
Изображение
дівчинка
Изображение
дівчинка
Изображение

майже всі - підкинуті(((
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 30 окт 2013, 15:17

отже. чорно-білого хлопчика - забрали. пухнастика ми забрали на перетримку (дякуючи Оксані :ah: )
налзвичайно актуальні там зараз - чорний котик, сіренька дівчинка і смугаста дівчинка. чорно-біла дівчинка і троє кошенят в плямки - т еж ручні і віддаються, але більш адаптовані. є ще декілька зовсім диких кошеняток і доросле населення. додам ще фото, трошки пізніше.

загалом планую масову стерилізацію - і прошу допомоги порадою - чи можна стерилізувати, перетримувати і потім відпускати назад в погодніх умовах, що нас чекають. в кого є такий досвід?
дякую
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение nickie » 30 окт 2013, 21:56

скажу за себе: від безвиході можна. Тільки будь ласка, починайте якомога скоріше! Щоб поки шрам заживе, було ще тепло (щоб з голим побритим пузіком киці не бігали по холоду). Сумно, але краще ніж нічого.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 30 окт 2013, 22:18

ага. тільки грошей поки що немає(
дякую за інформацію...
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 17 ноя 2013, 23:20

сіренька найменша дівчинка з вівторка обживається в новому домі, сподіваюся все вдасться. всі інші - актуальні( найбільш актуальний - чорний котик
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 02 дек 2013, 23:42

смугаста гарнюня - з четверга в новому домі, дякуючі Наталі альбі :ay:
актуальні знову дев*ятеро - чорний котик, чорно-біла мала, сіра пухнаста дівчинка (дика), дві білі з смугастими плямками дівчинки, біло-плямистий хлопчик, смугасті хлопчик та дівчинка, біла з чорно-симим дівчинка. нові фото - згодом
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 16 дек 2013, 22:44

сіру пухнасту дівчинку - забрали (без моєї участі, сподіваюся, все буде добре)
є 8 кошенят (деяким 2-3 місяці, деяким вже і більше)
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 29 дек 2013, 21:44

актуальні і надалі 8 штуко кошенятопідлітків, є потенційні господарі на одного

хлопчик
Изображение
дівчинка
Изображение
дівчинка
Изображение
дівчинка
Изображение
хлопчик
Изображение
дівчинка
Изображение
дівчинка
Изображение
хлопчик
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 29 дек 2013, 22:01

велике прохання - не переносьте тему у неактуальні чи щасливі, це місце куди постійно підкидають кошенят і вони там є завше(((
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 25 янв 2014, 18:36

актуальні( більш ручні з них - чорний котик, чорно-біла киця, біла зі смугастим киця, смугастий котик. менш соціальні - смугаста дівчинка, ще одна біла зі смугастим і біла із сивим дівчинка. + з*явилася ще одна киця, вік точно не скажу, між підлітком і дорослою.
турбуємося про них як можемо. в них є тепла місцина, їжа, лікуємо симптоматично, якщо хтось застуджується.. але їм потрібен дім...
з мене при усиновленні - огляд ветеринара + лікування ним приписане, обробка від паразитів, стерилізація. ну і велике дякую)
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 29 апр 2014, 19:52

отже. п*ятеро "кошенят" і надалі актуальні. також дуже актуальна там стерилізація, на яку я зараз намагаюся хоч якось назбирати коштів і які постійно проїдають Тіна та Ліса((

нові фото і оповідки:
чорно-біла киця, ручна, весела, гарна, але "маломірить" і виглядає набагато молодшою. у домашніх умовах розквітне за день-два. приблизний вік - приблизно місяців 9... не тічкує.
Изображение

біла з чорно-сивими плямами киця, досить ручна, гарна, теж невеликого розміру, вік теж приблизно 9 місяців
Изображение

смугастий хлопчик, самий бальной в мірє Карлсон, по можливості колемо гамавітом, тому він став не дуже люб*язним до людей. приблизний вік -6-7 місяців
Изображение

біла з смугастими плямками кицюня, має величезні виразні очі, ласкава. теж приблизно 9 місяців
Изображение

і старожил серед кошенят - чорний котик, який побурів від життя на вулиці. останнім часом теж не дуже добре почувається. вік приблзно - 10-11 місяців. ручний
Изображение

віддаю звідти, забезпечує ветеринарний огляд, лікування, обробку і всяке таке. якщо хтось бажає взяти когось на безкоштовну перетримку - теж пишіть
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Вуличні кошенята - на будь-який смак)

Сообщение cay.pollard » 14 дек 2014, 15:06

у цих котів померла годуальниця, тому є перебої з зхарчуванням, які ми стараємось виправити.
за цей рік декілька кошенят забрав додому персонал, троє - забрали ми (одне з них осіло у мене в дома). майже всі підкинуті. народжують не всі киці, і по мало штук. нам вдалося простерилізувати тільки одну кицю десь з 6-7... є певні проблеми через відстань до Львову... з потеплінням - продовжимо.
зараз в наявності є прайд без кошенят, близько 15 хвостів
будемо прилаштовувати гарного кругленького смугастика в першу чергу, а так по можливості.
дуже прошу, перенесіть нас назад у віддам кицю, тут щавше є актуальні тварини. дякую!
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Прайд котів, Львівська область

Сообщение foxi » 15 фев 2015, 13:40

что здесь?
Аватара пользователя
foxi
Старожил
 
Сообщения: 1770
Зарегистрирован: 28 июн 2010, 21:49
Откуда: Киев, Борисполь

Re: Прайд котів, Львівська область

Сообщение cay.pollard » 15 фев 2015, 15:38

прайд актуален. одна кошка из него - на стационаре с нотоэдрозом. другие скоро будут обработаны на месте и будем пристраивать.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Прайд котів, Львівська область

Сообщение foxi » 15 фев 2015, 15:52

куда тему переносить? в срочные, отдам или лечение?
Аватара пользователя
foxi
Старожил
 
Сообщения: 1770
Зарегистрирован: 28 июн 2010, 21:49
Откуда: Киев, Борисполь

Re: Прайд котів, Львівська область

Сообщение cay.pollard » 15 фев 2015, 20:13

В віддам кішку было бы супер. спасибо
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Прайд котів, Львівська область

Сообщение cay.pollard » 04 мар 2015, 00:00

итак, часть прайда, которая все еще на месте:
звезда прайда, кот Леша, любимец покойной кормилицы, ручной и ласковый, сердцеед и кот-валюн
Изображение

бело-полосатая девочка, миниатюрная, ручная, с красивыми глазами
Изображение

черно-белая девочка. черные пятна с белым напылением, тоже миниатюрная и ручная
Изображение

бело-полосатый мальчик, диковатый
Изображение

Лешу и девочек хотелось бы пристроить, насчет второго кота пока не совсем четко представляю как. животные молодые. вопрос стерилизации - решаю.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Прайд котів, Львівська область

Сообщение cay.pollard » 14 сен 2015, 17:49

Леша вылечен и пристроен. все остальные перебазировались. Прайда как такового больше нет. В неактуальные
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.