Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

"Дачні" собаки

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

"Дачні" собаки

Сообщение Ліда » 10 сен 2013, 13:08

Минулого року ця тема вже підіймалась, коли у Львові були "4 лапи". Так як собаки дикі, із стерилізацією тоді нічого не вийшло. Станом на сьогоднішній день там проживає 4 сучки, 2 кобелька і 11 цуценят (10 вже прилаштовано). Опікується ними 70-річна жінка (кожного дня їздить з центру на околицю, щоб погодувати).
На завтра я викликала туди кінолога для відлову і вета Володю, щоб спробувати хоч когось впіймати для стерилізації/кастрації.
Справа дійсно термінова, бо перетримувати собак нема де, їх прийдеться того ж дня випускати, тому оперувати треба вже, поки відносно тепло.
Сама я не справлюсь, тому рада буду як моральній, так і фінансовій підтримці.
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: "Дачні" собаки

Сообщение cay.pollard » 10 сен 2013, 15:29

а немає можливості знову викликати 4 лапи? т им більше вони ніби зара близько - у Франківську. це питання до тих, хто має звязок з міською радою і т аким іншим. це ніби від них має бути запит
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: "Дачні" собаки

Сообщение nickie » 11 сен 2013, 19:19

cay.pollard, ДУЖЕ СУМНІВАЮСЬ! Це була 100відсотково показушна акція міськради до Євро, чудові повітряні замки від нашого чудового мера, таке собі окозамилювання - спонтом тут хтось опікується правами тварин. Бо тоді була загроза бойкоту євро з боку Європи.
А зараз нашо то робити?
(Це все сарказм, ну ви зрозуміли). :ac:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: "Дачні" собаки

Сообщение nickie » 11 сен 2013, 19:20

Ліда, спробую завтра трошки закинути грошей на стерилізацію.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: "Дачні" собаки

Сообщение Ліда » 11 сен 2013, 19:47

Таня, дякую дуже, але поки нема на кого. :ac:
Сьогодні нанша бригада у складі п.Наді, вета з асистенткою. кінолога і мене 3 години гасали по городах, робили засідки - і все марно, дуже вже велика і захаращена територія. Дійшли до висновку, що толку з тих ловів не буде ніякого. п.Надя намагатиметься по-трошки, день за днем, приманювати собак в приміщення, але хтозна скільки на це піде часу.
Біда з цуценятами: їх там ще з десяток (плюс троє, яких я не бачила, з шкірними проблемами), вони вже дикуваті і перелякані. Одну собачку сьогодні впіймали і передали на перетримку.

Мамашки:
Изображение

Деякі з цуценяток (ті, що виходили, решта тихенько сиділи під дачними будками):
Изображение
Изображение
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: "Дачні" собаки

Сообщение Ліда » 18 окт 2013, 12:24

Тут нічого доброго, на жаль. Кілька цуценят були прилаштовані, кілька померло невідомо від чого, а сьогодні зранку п.Надя знайшла тільця останніх двох, в т.ч. руденької дівчинки з ост.фото. :ak:
Дорослим собакам регулярно дається "Контрик". Знаю, що шкідливо, але в даній ситуації іншого виходу не бачу.
Є там і коти, але за допомогою боброловки і стерилізації цю проблему спробуємо вирішити.
В неактуальні.
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.