Страница 1 из 1

Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 07 апр 2013, 20:48
cay.pollard
Вконтакт, я особисто не знаю що порадити (((

Олена Боїло http://vk.com/id96536359
в мене питання... сьогодні недалеко від свого будинку,я побачила кота.... гарного пухнастого.... по всій мірі породистого...але...в нього від шиї і вся голова як облита чимось їдким була..отрута чи кипяток.не могла визначити причини...бідолаха скрючився в клубочок і просить у всіх їсти..до чого веду.... є якась служба,в яку можна зателефонувати,щоб вони забрати того котика і допомогли йому??? якщо є,дуже прошу дайте будьласка номер.

тел. Олени 0936623126

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 07 апр 2013, 22:06
cay.pollard
район - Сихів
дала дівчині контакти ветів, що теоретично можуть приїхати в таку годину. сподіваюся на чудо(

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 17:42
cay.pollard
новини по коту

котика оглянув Назар Кулай, за що йому велика подяка (піздня година, неділя, всі ветеринари тільки і мріють попрацювати). зараз бідолаха в теплому підвалі, де йому нудно, ну але сказали, безпечно. тільки що прийшли результати аналізів - кліщ (напевно демодек) і короста. приписано 2 уколи по 70 грн і обробка шкіри.

коту 3-4 роки, некастрований, скорше за все - домашній. ручний і ласкавий. нижче викладу фото - можливо хтось пізнає свого загубленця? або бачив оголошення? я передивилася оголошення в загублених, поки що не впізнала(

наразі є два питання - гроші і перетримка. картку Приватбанку Олена пообіцяла зробити (на даний момент вона вже потратила 200 грн). якщо хтось бажає помогти біднятку - пишіть.
і якщо хтось захоче попіклуватися про отакого кота, або знає перетримку, де його візьмуть - пишіть.

викладаю фото. наразі котик не найгарніший, але думаю - це питання часу

Изображение
Изображение

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 17:49
cay.pollard
ще питання - як Олені не принести додому заразу свому коту? достатньо мити руки, перевзуватися чи треба чимсоь руки обробляти? дякую

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 19:09
sola
Найкраще брати котика в одноразових рукавичках (медичних гумових, або целофанових). Рукми мити, перезуватися - цього цілком досить. Заразність такої штуки дуже відносна.Я тримала такого котика на перетримці на Кульпарківській - в клітці і окремій кімнаті. Кололи івермектин і імуностимулятор, мастили облепиховою олійкою. Вилікувався!
І ніхто не заразився.

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 19:23
cay.pollard
дякую! передала

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 19:46
Велена
С год назад спрашивала вета на другом форуме о том, как не принести своим всякой бяки. Копирую ответ: "Для запобігання перенесення збудників інфекцій та власної безпеки дотримуйтесь загальних правил гігієни. Додатково використовуйте гумові рукавички (особливо, якщо підозрюєте наявність шкірних хвороб) і рекомендую мати при собі флакончик 70% спирту або хлоргексидину для протирання рук. "

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 19:57
cay.pollard
спасибо! хлоргексидин - вещь

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 12 апр 2013, 21:21
cay.pollard
новини по котику
коти к лікується, живе на заскленому балконі, бадьорий, вже почав відкривати очка. лікується від кліща і корости. зробили 1 з 2 уколів і також Олена маже його унісаном -форте (можливо є в когось зайвий - поділіться, багато треба).
хочу відзначити хоробрість Олени, яка піклується про заразного котика, маже його в рукавичках, витратила вже досить коштів і не жаліється! +1 до моєї віри в людей

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 16 апр 2013, 22:52
aniaf
Молодець, Оленка!

Re: Кіт, обварений окропом(?), Вконтакт

СообщениеДобавлено: 19 апр 2013, 16:08
cay.pollard
котик і далі лікується, з коростою покраще, але виплили проблеми з очима. консультуємося в ще одного ветеринара.

перенесіть нас в лікувння, будь-ласка