Страница 1 из 1

Питання де каструвати котів

СообщениеДобавлено: 23 июл 2012, 18:08
Tasia31
Я сьогодні була в нашому місцевому ветеринарному магазині, і мені передали телефон якоїсь жінки, яка хоче каструвати кота, але тільки безкоштовно, бо вона не має коштів на оплату і т.д і т.п. Я вже вирішила, що сама дам їй кошти на кастрацію, але хочу запитати, де найкраще каструвати кота і скільки то коштує (я давно дуже каструвала нашого).

Друге питання. Я ще і вмовила продавщицю каструвати її кота. Але продавщиця живе в Городку, ніяких ветеринарів там не знає, просить взнати. Може хтось щось раптом знає? Їй також менш-більш підходить в Зимній Воді. Сама вона ветеринара не дуже хоче шукати, так що краще дати вже їй контакт когось, бо кіт дуже гуляє і вже наробив там купу кошенят по Городку(

Re: Питання де каструвати котів

СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 12:55
nickie
По першому питанню: якщо пацанів, то по ідеї, різниці великої нема :ah: (то у дівчат-кішок досить суттєво може відрізнятися оперрація і догляд відповідно). В пацанів все простіше, і каструють всі більш-менш за однаковою технологією.
Я своїх каструвала давно в Обласній ветлікарні на Промисловій 9, тоді там було дешевше, ніж в приватних кабінетах. Зараз не знаю. Пощастило потрапити на Пуківського - дуууже задоволена! :)
Ще я недавно в Ветакадеміїї потрапила на *майстер-клас* :ca: по каструванню від нашого лікаря Тараса (з Ветмеда здається) - теж суперово робить :bf:
по цінах: Кастрація котів- 160.00 (http://vetmed.com.ua/index.php/department/surgery).
Ветмед тут: http://vetmed.com.ua/index.php/contacts вул. Нечуя Левицького 10/1.

По другому: в городку не знаю ветів, але підозрюю, що за львовом ветеринарна медицина закінчується... :ac:
Якщо вона працює у Львові, може хай би зранку переноску з котом привезла в клініку, а ввечерізабрала вже покастрованого?
Може хтось з волонтерів підкаже, ч можна десь так домовитись - щоб не чекати на операцію і не забирати тварину одразу зі столу? :bc:

Re: Питання де каструвати котів

СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 13:02
Tasia31
дякую,Таня! Я поговорю з тою пані, де вона живе, і ми десь поближче знайдем місце.
А за Львовом ветеринарія не закінчується, бо минулого місяца мої свекри кастрували в Ходорові кота, і там навіть кішок стерилізують і досить непогано лікують) Тому надіюся, що може щось знайдеться в тому Городку. Продавщиця точно не захоче везти кота до Львова, вони і так з чоловіком злі на кота і чуть його вбивати не збираються(( Максимум в Зимну Воду повезе..

Re: Питання де каструвати котів

СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 13:57
Велена
Раніше безкоштовно каструвати котів можна було в ЛКП "Лев" (є навіть задоволені), але зараз "лавочку прикрили", ЛКП не отримав ліцензію на кетамін. І, наскільки я знаю, поки що її отримав тільки "Айболит". Ще на цей дурний закон про заборону треба треба зважати. Знайома не могла знайти лікаря, щоб за гроші собаку стерилізувати - ніхто не хоче ризикувати.

Re: Питання де каструвати котів

СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 15:10
sola
ЛКП не отримав ліцензію на кетамін.

Кетамін для кастрації не потрібний.
Олена Борисівна каструє за 60 гр.

Re: Питання де каструвати котів

СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 16:33
rita-lviv
Областная Вет-клиника ул.Промыслова 9 тел. 252-27-24