Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Пропала кішка! Допоможіть знайти! (Рівне)

 
 
Объявления о потерянных кошках.

Модераторы: skavi, Martish, inSpirit, Ирина), Sonia, __Dasha__, vamp, Управляющий, ФинКом

Пропала кішка! Допоможіть знайти! (Рівне)

Сообщение vasantaspa » 12 июн 2013, 10:02

Кішка дуже ляклива, всього боїться, домашня, на вулицю ніколи не виходила. Кличка Соня, вік 3 роки. Шукаємо її уже четвертий день, підвал нашого будинку обійшла вже кілька разів, але в ньому живуть дві кішки з котенятами, ми їх постійно підгодовуємо, одна з них трохи агресивна до меньшої кішки-мамки, думаю що вона би просто не впустила мою Соньку в підвал, вона навіть мене виводить з підвалу, мабуть так переживає за своїх малих. В сусідньому будинку найближчий до нас підвал повністю затоплений, підвал за ним вчора я обійшла, там живе багато котів, але вони в підваллі не живуть бо їх додому ночувати пускає добра бабуся, а вдень вони гулять по вулиці, думаю туди Сонька теж злякались би іти... Поряд іще є школа, я познайомилась з прибиральницею, вона сказала що нікого там не бачила, а підвали в школі закриті наглухо, я подивилась, дійсно нема ні щілини... З іншої сторони нашого будинку ще є суд, і в його дворі дуже багато будівельного мусору, там можна ховатись кому завгодно, вчора ввечері я забралась туди, кликала Соню, кискала і провсяк випадок залишила трошки її улюбленої рибки, сьогодні зранку туди прийшла, охоронець дозволив мені зайти ненадовго і неохоче, рибку хтось зїв, та не всю, я залишила ще трошки корму на тому ж місці. Охоронцю показала фото, сказав що бачив тут лише чорного кота. Познайомилась також з їхнім двірником, він сказав що вчора гуляла тут якась рижа кицька, може моя? Я залишила фото кішки і свій контактний телефон, пообіцяла нагороду. Знаючи свою боязливу кицьку я сумніваюсь що вона так швидко вилізе зі схованки серед білого дня, та хто знає... За судом є ще розвалена маленька будівля, теж прекрасна ничка, я обійшла її по кругу, але всередину не можу потрапити, там решітки на вікнах а шибки вибиті, там теж насипала трохи корму, ввечері перевірю чи хтось їв.
Розумію що пишу багато тексту, але сподіваюсь що хтось підкаже де краще зосередити пошуки. Я оголошення розклеїла на нашому та сусідньому будинках, в суді залишила оголошення охоронцю (там розклеювати не можна), повідомила своїх сусідів особисто, що ще можна зробити, як ефективніше її шукати?
Буду вдячна за допомогу чи будь-яку корисну інформацію.
Не вдається розмістити фото, пізніше ще спробую.
Изображение
vasantaspa
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 12 июн 2013, 09:01

Re: Пропала кішка! Допоможіть знайти! (Рівне)

Сообщение vasantaspa » 13 июн 2013, 08:58

На території суду весь корм зїли, а от на закинутій будівлі за судом корм так і залишився лежати... Пробираюсь туди лише ввечері пізно, бо зранку не пускають, кискаю і гукаю соня, не виходить, не відгукується...
Поновлюю зірвані обяви.
Вже не знаю що робити, я у відчаї... :ak:
vasantaspa
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 12 июн 2013, 09:01

Re: Пропала кішка! Допоможіть знайти! (Рівне)

Сообщение vasantaspa » 18 июн 2013, 09:25

вже десятий день нема кішки.... всі пошуки не дають результатів, стільки котів познаходила, а моєї нема...
vasantaspa
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 12 июн 2013, 09:01

Re: Пропала кішка! Допоможіть знайти! (Рівне)

Сообщение OleLukoe » 22 июн 2013, 07:55

Нужно добавить в тему контакты.

В базе потерях, для репостов
http://vk.com/propalasobakaua?w=wall-38445634_18980
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
На некоторое время выпадаю из помощи животным, просьба не озадачивать. Смогу что-то делать только при наличии времени, без обязательств.
База потерянных и найденных животных: ВКонтакте, в Фейсбук
Аватара пользователя
OleLukoe
Старожил
 
Сообщения: 6913
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 23:30
Откуда: Киев, Оболонь


Вернуться в Потерялась кошка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.