Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Стара попеляста киця

 
 
Объявления о потерянных кошках.

Модераторы: skavi, Martish, inSpirit, Ирина), Sonia, __Dasha__, vamp, Управляющий, ФинКом

Стара попеляста киця

Сообщение lvbelka » 12 дек 2011, 02:01

Не впевнена, що пишу в правильній темі, але така ситуація: в мене в знайомих народилася дитина і вони вирішили віддати свою кішку до притулку, бо більше ніби нікуди. Я дуже просила їх цьго не робити,все ж тваринка в віці(13 років) і звикла до хорошого життя. Навіть знайшла місце для перетримки. Нажаль я не мала великого впливу,бо на цей момент мене нема у Львові, і тваринку віддали. Кажуть,що завезли у притулок до Брюховичів. Але мені сказали,що там нема котів. Перепитувала в господарів, але ті стоять на своєму. можливо що її там прийняли, а потім передали до когось з волонтерів? Можливо,що її десь викинули... Я питаю,бо десь 20-22 буду у Львові і маю надію її знайти і забрати. Навіть знайшла кому віддати.
Додам тільки,що все сталося 4 числа. Киця сіра,попеляста, доглянута, але зі складним характером (трохи агресивна). У кішки не правильний прикус-сильно вистають ікла.Велике прохання,якщо хтось бачив подібну тварину написати на цю адресу ania.dobrodniak@gmail.com (телефон не подаю,бо я ще за кордоном). Також якщо хтось її знайшов прохання по можливості упіймати і перетримати у себе до 20-22 числа. Кошти утримування повністю покрию. Заздалегіть дякую. Буду рада почути будь яку інформацію.
lvbelka
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 12 дек 2011, 01:12

Вернуться в Потерялась кошка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.