Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Загубився чорний кіт

 
 
Объявления о потерянных кошках.

Модераторы: skavi, Martish, inSpirit, Ирина), Sonia, __Dasha__, vamp, Управляющий, ФинКом

Загубився чорний кіт

Сообщение Masik » 14 апр 2010, 19:51

Загубився кіт. Відгукується на ім'я Пушок. Чорний, дуже пухнастий, трохи грубий (6 кг), великі зелені очі, порода перс+ангора, кастрований, вік 7 років. Дуже наляканий, домашній, неймовірно красивий. Втік з машини, тому може бути або на Сихові (вул. О.Довженка, 10), або на Топольній (вул. Тичини, 23), можливо біля готелю "Львів" (там зупинялася машина). Має звичку ховатися по під'їздах, може забігти у квартиру. Допоможіть, будь ласка, буду дуже вдячна!
Контакти: (097)7478877 або 2513367, Мар'яна
Masik
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 14 апр 2010, 18:32

Re: Загубився чорний кіт

Сообщение Asi@ » 14 апр 2010, 20:08

Мар"яна, як я зрозуміла, кіт загубився во Львові? Якщо так, то краще перенести тему до Львівського регіону у загублені тварини(viewforum.php?f=95) Бажаю якнайшвидше знайти свого улюбленця! :dh:
Изображение Изображение Изображение
Аватара пользователя
Asi@
Старожил
 
Сообщения: 1993
Зарегистрирован: 06 ноя 2009, 17:23
Откуда: Киев


Вернуться в Потерялась кошка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.