Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ПРОПАВ КІТ В РАЙОНІ НАУКОВОЇ (Вул. Симоненка)

 
 
Объявления о потерянных кошках.

Модераторы: skavi, Martish, inSpirit, Ирина), Sonia, __Dasha__, vamp, Управляющий, ФинКом

ПРОПАВ КІТ В РАЙОНІ НАУКОВОЇ (Вул. Симоненка)

Сообщение nchybak » 14 фев 2010, 02:45

Пропав кіт темно попелястого кольору довгошерстий, в районі Наукової і Володимира Великого по вулиці Симоненка, при собі мав нашийник з адресою, але можливо він його зняв.
До цього він також пропадав не було його 3 тижні я розклеювала оголошення і шукала по підвалах, він сам прийшов, по запаху від нього було чути що сидів він в підвалах кілька днів він побув вдома чемно повертався і знову пропав. Він живе в мене вже 2 роки і це вперше що він так на довго зникає. Він постійно гуляє на вулиці але завжди чекає і я забираю його.
Якщо хтось бачив будь-ласка подзвоніть я дуже скучаю тел. 2340709 або якщо хтось мав схожу ситуацію теж напишіть що ви робили?
nchybak
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 14 фев 2010, 01:52

Re: ПРОПАВ КІТ В РАЙОНІ НАУКОВОЇ (Вул. Симоненка)

Сообщение Улитка » 18 фев 2010, 15:21

Фотография ускорит поиск. И не отчаивайтесь. Бывает, что через месяцы находятся. Надо только видеть, кого искать, и надеяться, надеяться, еще рах надеяться.
ЕДИНАЯ БАЗА ПРОПАВШИХ СОБАК ЗА 2010-11 гг. http://www.uahunter.com.ua/forum/edinay ... 26468.html
Улитка
 
Сообщения: 415
Зарегистрирован: 05 фев 2010, 19:56

Re: ПРОПАВ КІТ В РАЙОНІ НАУКОВОЇ (Вул. Симоненка)

Сообщение nchybak » 23 фев 2010, 01:00

Дякую! Я дуже надіюсь)))
nchybak
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 14 фев 2010, 01:52


Вернуться в Потерялась кошка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron