Страница 1 из 1

UAVet Reborn! МИ ПОВЕРТАЄМОСЬ!

СообщениеДобавлено: 30 май 2020, 20:23
alexuaadmin
Адміністрація форуму вітає спільноту UAVET!
Настав час повертатись до активної комунікації та спілкування заради нашої головної мети: створення належних умов для 100% благополуччя, відповідального ставлення та комфортного співіснування людей і тварин.
За останні декілька років, ми здобули чималі знання, досвід і практику. Реалізували багато наших планів і проєктів, серед найуспішніших та тих, що вийшли на національний рівень та навіть зазначені в історичних книгах та стратегічних документах міст України:
- гуманна освіта: цикл практичних занять ЗооУрок для школярів та вчителів;
- я відповідальний власник тварини: інформаційно-просвітницька кампанія та перша в Україні інклюзивна фотовиставка "Життя, як воно Є!" - про позитивні моменти зустрічі людини і тварини;
- культурний вигул тварин в містах України: більше ніж в 20 містах України запроваджено наш 100% соціальний проєкт по створенню умов для , кошти від якого повністю ідуть на реалізацію ініціатив по благополуччю тварин та відповідальності власників;
- нормопроєктування: внесено та успішно реалізуються наші пропозиції та програми: подано комплексний проєкт закону про імплементацію конвенції Ради євпропи про захист тварин від жорстокого поводження, змінено стратегії розвитку міст, напрацьовано положення про утримання тварин, внесено якісні зміни в міські цільові програми з гуманного регулювання чисельності бездоглядних тварин.
І це - лише малий перелік з того, що було зроблено!
Ми дякуємо всім, хто допомагав нам довгі 5 років опанувати нові знання, методики, втілити їх у життя і головне отримати реальний результат.

Тому саме зараз настав час активізувати нашу спільноту та рухатись далі заради наших хвостатих-чотирилапих друзів!
Вже незабаром ми:
- заплануємо проведення спільної зустрічі у комбінованому форматі онлайн-офлайн, де спільно актуалізуємо пріоритетні завдання, цілі та найближчі плани;
- інвентаризуємо наш улюблений форум: розділи, теми, правила;
- завершимо роботу над розпочатою нами в 2014 році реформою державної політики взаємовідносин людей і тварин.

Ставайте частинкою нашої спільноти, ставайте частинкою нашої команди: організаційной, піар, юридичної, проєктної, технічної!
Волонтери, активысти, зоозахисники, майбутні форумські модератори, юристи, піарники, СММники, просто активні та небайдужі - пишіть пропозиції під постом, або в ЛС. Будемо втілювати їх в життя разом!
Адже Хто, як не ми! Тому що: зміни - це ти! Laboremus!

#ЗміниЦеТи #ФорумЮАВЕТ
Изображение

Re: UAVet Reborn! МИ ПОВЕРТАЄМОСЬ!

СообщениеДобавлено: 15 июн 2020, 23:20
Микка
так это замечательно, с вами будет легче и лучше воспитывать собаку

Re: UAVet Reborn! МИ ПОВЕРТАЄМОСЬ!

СообщениеДобавлено: 07 ноя 2020, 16:23
lifepets-nata
Вітаю! Напевно настав час поєднати досвід і нове молоде покоління, що за ці 6 років мало підрости. Форум найзручніше місце спілкування. Бажаю форуму нового життя.

Re: UAVet Reborn! МИ ПОВЕРТАЄМОСЬ!

СообщениеДобавлено: 12 дек 2020, 22:56
marina9251975
Спасибо! Здорово, когда есть люди и организации, которым все еще не плевать на животных

Re: UAVet Reborn! МИ ПОВЕРТАЄМОСЬ!

СообщениеДобавлено: 13 сен 2023, 14:12
Babay677
Ох, смотрю возвращение бурное, шо капец!!! :)))