Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Акція до міжнародного дня захисту тварин

 
 
Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение vivi » 08 сен 2009, 21:52

Міжнародний день захисту тварин вже на носі - 5 жовтня.
Будемо робити якусь акцію? Щось таке, як минулого року? Або, може, у когось є й кращі ідеї?
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение а-лиса » 08 сен 2009, 22:50

Очень хотелось бы сделать акцию,начинаем думать и планировать в авральном режиме,как обычно... А без ЛКП можно будет обойтись? У меня есть несколько идей кого можно привлечь,завтра созвонюсь, если не пошлют :ab: , напишу.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение Dora » 08 сен 2009, 23:02

а яка акція була минулого року?
по мірі можливостей хочу приєднатися
Dora
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 08 сен 2009, 22:35

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение vivi » 08 сен 2009, 23:07

"як минулого року" - не малося наувазі разом з ЛКП. Просто у подібному ж форматі. Просити Санєчку організувати дитяче свято, "пробити" знову дозвіл примоститись до якогось із кафе на площі Ринок. Може пошукати якусь музичну групу, яка б справді на благодійний засадах організувала музику (а не як минулого разу - за гроші, більші, аніж ми зібрали пожертвами...). Ну, кліточки, каталоги, тваринки... Наташ, каталоги! Щоб не вийшло як минулого разу мізер тверинок з тих сотень що є під опікоб - готуйте потроху фоти з описами вже - так чи інакше не пропадуть!
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение а-лиса » 08 сен 2009, 23:28

Наташ, каталоги! Щоб не вийшло як минулого разу мізер тверинок з тих сотень що є під опікоб - готуйте потроху фоти з описами вже - так чи інакше не пропадуть!

Стафиков уже можно в каталог,Дуська Веда-висят на форуме С завтрашнего дня,займусь остальной братией.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение Grey » 09 сен 2009, 10:23

Приєднуюсь, хочу допомагати, але не знаю як :bn:
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение vivi » 12 сен 2009, 05:36

Час іде... Треба щось предметніше думати.
5 жовтня - понеділок. Пропоную призначити "час Ч" на 10 жовтня - найближчу суботу після нашої дати.

Грошей нема ніфіга, акцію прийдеться робити жлобську і в борг... Видаткові матеріали хіба самопальні. З залученням спонсорів ми явно (як завжди) не встигаємо...

Що конкретно можна зробити?
1. Домовитись на тому ж місці, що й минулого року - відкрите кафе "На Ринку", тильний бік ратуші. Контакт директроа я десь посіяв, але, думаю, знайду і не відмовлять.
2. Брелоків\ручок не буде, бо нема грошей.
3. Кліточки, тваринкию
4. Каталоги тварин, фото на стенди. Ми можемо просити фотопрофесіоналів допомогти з гарними фотками? Ти х же Грабарів-Прімовичей, наприклад?
5. Ну скринька пожертв, ясєн пєнь...
6. Ех, хочу кульки з логотипами - по часу б встиглиги, але грошей нема, тож не буде...
7. Маринині ходулісти відпочивають - 1500 за трьох за годину то не для нас...
8. Є якісь ідеї з музичними гуртами?
9. Є якісь ідеї з дитячим святом?
9. а) бюджетна версія - знову конкурс малюнка, можна ще пластиліну купити - конкурс ліпки... Можна купити надцять листів ватмана А1 - конкурс малюнка піде жвавіше. Питання призів.
9. б) якусь би виставу для дітей, клоунів. Як Санечка минулого року організувала... Я розумію, їй зараз не до того... Є якісь ідеї?
10. Свіжа ідея - благодійний аукціон - "Аукціон несподіваних речей "Кіт у мішку". Накупити мішковини, нашити мішечків, позбирати що у кого є з не зовсім непотрібу, абе щоб речі були хоч скільки-небудь цінними, бажано несподіваними, бажано з тваринячою тематикою (але не обов"язково), можна жартівливо. Продавати лоти по принципу аукціона, але наосліп, у мішках. Придумати до кожного лота кумедний опис-загадку, можна віршовано.
11. М-м-м... Напекти печива у формі тваринок? Продавати\частувати?
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение sola » 12 сен 2009, 07:36

Напекти печива у формі тваринок

Наприклад, гельмінтів :bp:

Впритул працюю над пошуком муз. гурту. Буду щось знати - скажу!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение vivi » 12 сен 2009, 07:41

sola писал(а):
Напекти печива у формі тваринок

Наприклад, гельмінтів :bp:

Пропоную проголосувати - плоских чи круглих?
Цікаво, чи можемо ми таке зробити? чи будуть якісь проблеми з дозволами\санстанціями?..
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение sanechka » 13 сен 2009, 18:54

Чим зможу - буду намагатись допомогти, але на відміну від минулого року, я зараз не взмозі оплатити програму зі своєї кишені. Тож буду пробувати шукати когось за "дякую" :bn: Правда, сумніваюся, що це дасть результат. Друге - навіть, якби я когось і знайшла, субота, це день весіль та банкетів, а значить всі, зто міг би долучитись будуть зайняті... Що робити, не знаю :bh:
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение sola » 13 сен 2009, 22:05

Ось такий гурт був би (теоретично!) готовий безкоштовно виступити на нашому заході. Теоретично, бо керівник ще не говорив зі своїми музикантами.
Єдине - чи відповідний це для нас "формат"?

В кого швидкий інтернет - підіть по цих посиланнях, будь ласка, і скажіть свою думку!

Йорий Клоц
Вокально-¦нструментальна формац¦я, що пересл¦ду¤
експериментальне по¤днання традиц¦йно§ укра§нсько§
музики та ¦нструмент¦в з чимось новим, ¦ нав¦ть
не обов`язково музикою. Т¦сно сп¦впрацю¤ з Театром Т¦ней "Див"
та мистецьким об'¤днанням "Наживо"

Гурт ¦ сну¤ з 2008р. виступав на таких заходах:
- Сольний концерт - клуб "Шкаф", Одеса
- концерт- презентац¦я тм "Мокша"-Ки§в
- концерт-д¦йство "Пробудження" - Палац мистецв, Льв¦в
- Веч¦рка "Великодн¦ Забави"-Хм¦льний д¦м Р.Домса, Льв¦в
- сольний концерт - Палац Мистецтв, Льв¦в
- Фестиваль "Живий вогонь"- В¦нниця
- Фестиваль "Трип¦льське Коло" - Ржищ¦в, Ки§вська обл.
- Фестиваль "Захд"- Звенигород, Льв¦вська обл.

Склад на даному етап¦ такий:
Горд¦й Старух - г¦тара, вокал, перкус¦я, соп¦лки, дуда, дримба, р¦жок
Данило Петрушенко - вокал, бас- г¦тара, контрабас, ударн¦
Олесь Коваль - л¦ра, вокал, бандура, соп¦лка,
Андр¦й Давиденко - семпли, б¦ти, р¦зн¦ електронн¦ звуки
Антон Луб¦й - сп¦ви, крики, дарбука, л¦ра

ось посилання на в¦део

http://www.youtube.com/watch?v=IAB6brhkFj8
http://www.youtube.com/watch?v=rs1xLu59cpM
http://www.youtube.com/watch?v=nw90hKKTyMg
http://www.youtube.com/watch?v=isKj-cM6o3k
http://www.youtube.com/watch?v=IFxRvU9vjyg
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение vivi » 14 сен 2009, 00:08

sanechka писал(а):Чим зможу - буду намагатись допомогти, але на відміну від минулого року, я зараз не взмозі оплатити програму зі своєї кишені. Тож буду пробувати шукати когось за "дякую" :bn: Правда, сумніваюся, що це дасть результат. Друге - навіть, якби я когось і знайшла, субота, це день весіль та банкетів, а значить всі, зто міг би долучитись будуть зайняті... Що робити, не знаю :bh:

А скільки цьогоріч коштувала б така програма? Бо, як на мене, це чи не єдине, на що варто гроші знайти...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение nickie » 14 сен 2009, 12:38

vivi писал(а):6. Ех, хочу кульки з логотипами - по часу б встиглиги, але грошей нема, тож не буде...


Мені подобається ідея з повітряними кульками, Якщо це буде дитяче свято - тоді це дуже в тему, діти люблять повітряні кульки.
1) Скільки б могло коштувати виготовлення кульок? Може я б хоч частково проспонсорувала :ah: Завтра дам знати детальніше
2) Навіть якщо друк логотипів на кульках коштуватиме дорого - то я думаю прикупити просто багато гарних яскравих кульок (без логотипів) і дітям пороздавати ніхто не забороняє :ab: Тобто частина кульок з логотипами, частина - без.

І ще думала на рахунок призів у конкурсі дитячого малюнку - можливо зошити/альбоми/блокноти з тваринками на обкладинках, ну і плюс фломастери/фарби/пластилін - щось з того, не знаю... Просто як антикризовий варіант :bn:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение sola » 14 сен 2009, 17:58

Думаю, що видавництво Старого Лева надало би нам декілька своїх книжок із серії "Чотири лапи" для призів. І взагалі можна спробувати щось організувати разом з ними - вони дуже активні в плані дитячих акцій.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение nickie » 15 сен 2009, 15:01

Погуглила трохи на тему цін на виготовлення кульок з логотипом - знайшла тільки такі ціни: http://aeromaestro.com.ua/?id=6 (від 2 грн за кульку), Але нажаль там мінімальне замовлення 500 грн. :ac: Хтось знає, може є десь дешевше?
Можете в мене на Науковій трошки грошей для цього перехопити.

Ще питання - чи потрібно буде друкувати якісь матеріали для роздачі (як минулого року про стерилізацію)? Можливо могла б надрукувати на свому прінтері частину (десь в районі 1 пачки паперу). Дайте знати якщо треба.

sola писал(а):Думаю, що видавництво Старого Лева надало би нам декілька своїх книжок із серії "Чотири лапи" для призів. І взагалі можна спробувати щось організувати разом з ними - вони дуже активні в плані дитячих акцій.

Чудова ідея! Було б просто супер з їх боку
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение lorana » 16 сен 2009, 21:04

Добрый вечер. Пишу с Лориного аккаунта,чтоб не создавать свой.
Я музыкант. Играю в львовской группе (соответственно есть обширные знакомства среди львовских музыкантов).Прочитал что вы планируете на день защиты животных проводить акцию,и 8 пунктом у вас стоит насчет идей по поводу музыкальных групп.
Могу помочь с этим делом причем в любом формате групп.(Рок,фолк,акустика,блюз,електроника) естественно что музыканты будут выступать бесплатно.
От вас хотелось бы узнать в каком формате вы планируете проводить именно музыкальную часть мероприятия,какая аппаратура есть в наличии,какого плана музыку вы хотели бы преимущественно слышать и сколько команд вы планируете.
Тоесть это должен быть формат концерта или просто выступление форматной группы для фона во время проведения конкурсов и тому подобного.
Если интересует помощь по этому направлению напишите что с апаратом\сценой,временем выступления команд,колличеством и форматом команд и что у вас с разрешением от города по поводу проведения концерта.
Если возникнут вопросы по поводу организации именно музыкальной части ,тоже пишите есть большой опыт проведения концертов.
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение lorana » 16 сен 2009, 21:27

Это уже Лора)))
sola писал(а):Ось такий гурт був би (теоретично!) готовий безкоштовно виступити на нашому заході. Теоретично, бо керівник ще не говорив зі своїми музикантами.

Оля, а с кем Вы говорили? Я 2-х музыкантов знаю лично, что за керывник?
vivi писал(а):9. б) якусь би виставу для дітей, клоунів. Як Санечка минулого року організувала... Я розумію, їй зараз не до того... Є якісь ідеї?

Есть. Сразу вопрос сколько заплатили в прошлом году? Сколько по времени они выступали? Есть контакты, сделают по знакомству по минимуму, но надо знать на что ориентироваться.
vivi писал(а):6. Ех, хочу кульки з логотипами - по часу б встиглиги, але грошей нема, тож не буде...

Максим, а какие логотипы хотите? Серцелапу? Если будет возможность... вобщем постараемся...
Еще такой вопрос, у Димы (который писал выше) очень читаемый ЖЖ, если тут не против, то он мог бы прорекламировать акцию среди львовских юзеров, а также попросить о посильной помощи в организации(может кто имеет халявную полиграфию и т.д.) или креативе (денег не обещаем :ah: )
Кстати сейчас выборы на носу... думаю партии будут рады засветится лишний раз на общественной благотворительной акции, может у них денег попробывать? Кто в прошлом году с зелеными общался?
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение sola » 16 сен 2009, 22:12

Оля, а с кем Вы говорили?

Я говорила з Гордієм. Він висловив сумніви щодо того, що нам підійде їхній формат, а можливості послухати їх я зі своїм повільним інтернетом не маю. Наразі ніхто не висловився щодо "Йорий Клоц".

Могу помочь с этим делом причем в любом формате групп.(Рок,фолк,акустика,блюз,електроника) естественно что музыканты будут выступать бесплатно.
От вас хотелось бы узнать в каком формате вы планируете проводить именно музыкальную часть мероприятия,какая аппаратура есть в наличии,какого плана музыку вы хотели бы преимущественно слышать и сколько команд вы планируете.


Не можу відповісти на Ваші запитання, але хочу підтвердити, що ми були би дуже зацікавлені!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение sanechka » 16 сен 2009, 23:50

Идея с выборами очень хорошая! Только это не партии, а кандидаты... Кто бы мог быть?
Теперь, относительно цен: в прошлом году с ходулистами я договаривалась за 100 дол., с циркачами тоже за 100 дол. За шарики я заплатила тогда 250 гривень, но они тоже не меньше 500 штук хотели, для меня сделали скидку.
А группа может быть в любом формате, главное, чтобы народ собрался и было что делать там на месте. Если это детский праздник-тогда так и надо рекламировать. А может не детскую программу делать? А например что-то типа "Кубка Барбоса?" Ну, не знаю что ещё можно придумать?
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение vivi » 19 сен 2009, 23:58

Значить, акція? Гаразд, самі напросилися. ;)

Отже, працюємо.

Найперше - оголошую збір коштів на проведення акції!
Попри економ-варіант, видатки будуть обов"язково - клоуни, кульки, призи, оренда апаратури і ще багато чого... Так що можете скидатись хто скільки зможе мені. ;)

Попередньо визначаємо часом проведення акції 10 та 11 жовтня.
Попередня программа (увага, це не остаточний варіант, можливі зміни!)
День перший.
Конкурс дитячого малюнку. Нагородження переможців.
Дитяче свято - клоуни від Санєчкі (сподіваюся, вдасться домовитись, знайти вільних)
Дитяче свято від "Ангелятка" - ? (сподіваюсь, вдасться про щось домовитись)
Музика (щось легке, фонове)

День другий.
Музика (може бути декілька гуртів у напівконцертному форматі)
Аукціон
Частування

Протягом обох днів присутні каталоги тварин, декілька тварин наживо, видаткові матеріали.
Деталі нижче.

1. Дозволи. В понеділок іду домовлятися за місце проведення з кафе "На Ринку" (там, де і минулого року), отримувати дозвіл на акцію у міськрада, дозвіл на в"їзд у ДАІ...

2. Каталоги. Котів звести в каталог беру повністю на себе (у sola фотки суперські, решту якось і сам пофотаю). З собаками зроблю по іншому - проситиму професійних фотографів (Грабарів, наприклад) з"їздити зі мною в притулок пофоткати, підготовку самого каталога доручу дизайнерам, яких "підігнала" Санєчка...

3. Конкурс дитячого малюнку.
- папір є. Думаю, півпачки А3 як раз підійде.
- чим малювати. Треба буде придбати декілька наборів фломастерів (можна усі просто поставити у кілька пластикових відерець - най діти просто обмінюються)
- призи. Декілька призів у мене знайдеться. Розраховую і на видавництво Старого Лева - декілька книжок дуже б згодились. Загалом - призи доведеться купувати. Бо, окрім головних, маленькі призики мають дістатися кожному учаснику. І це, даруйте мені, не мають бути собачі забавки, ліпше тоді вже "антикризовий варіант" з зошитами/альбомами... Ну а повітряні кульки та мильні бульбашки - обов"язково. :) Окрім того, прошу зголошуватись, у кого є щось підходяще на призи.

4. Аукціон. Аукціон несподіваних речей "Кіт у мішку". Коротко я вже описував. Речі, цікаві, з родзинкою, та просто ті, які Вам непотрібні, але не є при цьому непотрібом (наприклад, у мене є абсолютно новенький, запакований сервіз...), пакуються у мішки. При оголошенні лота про нього говориться загадкою... Кілька лотів у мене є (штук шість, якщо все вийде). Я чекатиму допомоги від усіх Вас у формуванні списку лотів. Пропозиції прошу надсилати мені у "лічку".
- Дебелий шмат оксамиту на пошиття мішків ми вже знайшли, якщо ще хтось знайде підходящу тканину (м"яку мішковину, полотно, щось приємне на дотик) - дуже треба, зголошуйтесь.
- потрібен ведучий. Ідеально було б знайти когось з добре підвішеним язиком, вбрати у старовинні львівські шати - щось на кшталт як оті два брати (забув як звуть) які оповідки про Львів розповідають - костюм, вусики, капелюх-"котєлок"...
- ще раз наголошую - потрібні лоти
- дуже прошу пошукати - молоток і гонг.
- Є ідея зробити запрошення (плакат у міськраді, адресно бізнесменам - поштою і електронкою) заможнім поважним людям. Лаконічний красивий текст запрошення на акцію з окремо наголошеним часом початку аукціона і зазначенням того, що вони можуть зробити добру справу і отримати на згадку про це щось приємне.

5. Частування. Хто готовий узяти на себе випічку Н-ної кількості печива у формі тваринок? Є і інші ідеї, але поки що не розголошуватиму...

Окрім цього звертатимуся до:
а) Зелених (не знаю, чим зможуть допомогти... поставлять свою палатку - і то вже більше "масовки").
б) Дитячий екоцентр - якщо матимуть бажання і матимуть з чим - нехай долучаються... Може в них, бодай, свій видатковий матеріал на екотему є...
в) Виробники кормів - Марс (віскас), Ензім (клуб 4 лапи). Нехай хоча б поставлять свої презентаційні ятки, а потім взірцево-показово подарують притулку по мішку корму - і то хліб...
г) ПесКо - нехай хоча б свої журнали попродають - нам, знову ж таки, масовка. Просто боюся щоб не вийшло бідно і малолюдно...
д) вегетаріанці. Сподіваюсь, у них в асортименті знайдеться не дуже епатажна і доволі життєрадісна інсталяція... Інакше запропоную просто розмалюватись під тваринок і гуляти навколо...

Тепер нарізаю задачі. :ab: :aq: :ab:
sola Домовляйся про зустріч з "Ангелятком", видавництвом Старого Лева. Будемо з ними говорити...
lorana Домовляйтесь про зустріч з Дімою. Будемо говорити про музику, музичну апаратуру, групи, формати виступу ет сетера...
lorana Які у Вас є варіанти з клоунами/дитячим святом? Орієнтуємось до 200 у.е. за виступ. В ідеалі в ті ж гроші треба і "масовіка-затєйніка".
Це ж саме питання обіцяла з"ясувати sanechka.
sanechka Хто минулого року Вам дітлахів розмальовував? Під собачок? Дам набої іншій людині підписати під це дітлахів побільше - зможете організувати розмалювання?
Dora Зможете організувати з десяток (а може і більше) дітлахів середнього шкільного віку під розмалювання sanechka'ою? І щоб з собачими/котячими мордочками ганяли навколо акції? ;)

Усім тащіть друзів на масовку. :) Окрім цього, просіть друзів прийти на аукціон і не стидатись торгуватись (звісно, не з метою накрутити ціну, а просто розворушити люд. Візьмуть пару друзів по сто грн, щось собі вторгують - народ далі і сам клюне), інакше, знаючи інертність нашого люду, ми його на аукціоні не розворушимо...
Видатковий матеріал, вочевить, справді прийдеться друкувати будь-де, так що любий нежадібний прінтер приймаємо в роботу (як тільки зробляться ті матеріали). Прошу ідеї до видаткового матеріалу.

Ключові потреби (список буде мінятись, уточнюватись та доповнюватись)
1. Кошти
2. Молоток і гонг
3. Лоти до аукціону
4. Призи дітям
5. Фломастери
6. Тканина
7. Стенди (для малюнків)
8. Апаратура для музикантів/ведучих (поки що треба з"ясувати, яку музикантам буде треба)
9. клоуни/дитяча вистава
10. ведучі (конкурс малюнку/аукціон)


Далі буде. Всім включатися в роботу. :)
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение sola » 20 сен 2009, 21:19

sola Домовляйся про зустріч з "Ангелятком", видавництвом Старого Лева


Jawohl! :bs:

А також можу домовитися про зустріч з директором ТЮГу - нормальний дядько, ще й пацієнт Любов Дмитрівни.
Його можна було би попросити, наприклад, дати нам "конферансьє" для проведенння аукціону тощо.

Крім того беру на себе
- плакати
- прес-релізи
- флаєри про стерилізацію

Можна ще надрукувати на Газовій гарних фоток формату А3 - для декорацій.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение lorana » 20 сен 2009, 21:59

vivi писал(а):кі у Вас є варіанти з клоунами/дитячим святом?

500 грн\час 2 клоуна, завтра Вам звоню договариваемся о встрече с Димой на недельке, тогда и про клоунов поговорим
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение а-лиса » 21 сен 2009, 00:44

Детей с учительницей по рисованию,как и в прошлом году берет на себя Марина,эт по конкурсу деского рисунка.
Фломастеры и мыльные пузыри я куплю.
Листовки касающиеся именно приюта,и срочных собак на пристройство мы напечатаем.
Кто то связывался с веганами? Они мне звонили полторы недели назад,хотели суботники устраивать в приюте,я им и про акцию забросила,они были только за. Но вот никто не приехал и не перезвонил,завтра могу позвонить узнать.
Кто то связывался с Олей Проць ПесКо? Если что могу завтра с утра позвонить,может и они смогут с призами помочь,например как в прошлом году на выставке в марте, подборка журналов.
По поводу фотографа для собак приюта,может удастся своими силами,есть у Жени один знакомый професиональный фотограф,и животных очень любит :ab: . Если договоримся с ним,например на вторник-среду,тогда я просто фотографии на сидишке передам.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение sola » 21 сен 2009, 09:44

Галя з галереї ОМ мені сьогодні написала:

привіт, знайшла вам музикантів які готові безкоштовно грати 5го))) грають фанк.. тобто на масового слухача піде)))
тут в аудіозаписах можна їх послухати
http://vkontakte.ru/club7060980
ось контакт хлопця-вегетаріанця з того гурту.. ми вчились в паралельних класах, тому гарантію даю на порядність)))
8-063.... і 8-067..... Сашко

Контакти кидаю Максиму в ЛС
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція до міжнародного дня захисту тварин

Сообщение nickie » 21 сен 2009, 10:24

vivi писал(а):Найперше - оголошую збір коштів на проведення акції!
Попри економ-варіант, видатки будуть обов"язково - клоуни, кульки, призи, оренда апаратури і ще багато чого... Так що можете скидатись хто скільки зможе мені. ;)

Моя пропозиція в силі - перехопіть гроші у мене на Науковій хоч сьогодні, або можу під*їхати передати якщо треба.

vivi писал(а):5. Частування. Хто готовий узяти на себе випічку Н-ної кількості печива у формі тваринок? Є і інші ідеї, але поки що не розголошуватиму...

А може є якесь готове печиво у формі тваринок? Колись випускали, здається, Зоологічне називалось. А ще краще якби воно було у шоколадній глазурі :ab:
В крайньому випадку пісочного печива напечу (якщо з готовим не вийде), але то теж не у промислових масштабах :ab:

vivi писал(а):Видатковий матеріал, вочевить, справді прийдеться друкувати будь-де, так що любий нежадібний прінтер приймаємо в роботу (як тільки зробляться ті матеріали). Прошу ідеї до видаткового матеріалу.

Можливо, минулорічні матеріали про стрерилізацію (тілько може без ЛКП), плюс контакти притулку, волонтерів і адреса форуму, плюс інфа чим хоч мінімально кожен може допомогти (список подібний до того що в календарі на останній сторінці), і може також фотки щасливих постерилізованих тваринок (типу *кіша Зебра, 2 роки, стерилізована* - як на календарі - щоб люди не боялись стерилізувати тваринок).
Візбму на себе частину роздруку (прінтер правда не кольоровий нажаль).

vivi писал(а):5. Фломастери

Теж можу купити пачок 10-20 якщо потрібно, в крайньому випадку на призи можна роздати.

Повітряні кульки звичайні дивитись? (для прикрашання тощо - то окремо від логотипних)
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

След.

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.