Страница 1 из 1

Розстріляні коти у Львові

СообщениеДобавлено: 10 июл 2013, 20:07
sola
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... SSM#at=786
- дивитись від 16-ї хвилини.


24 червня 2013р. у м. Львові за адресою пл.Старий Ринок, 2 кв.8, п’яний військовослужбовець Назар Дідик з вогнепальної зброї серед білого дня розстріляв кішку та маленьких кошеняток, які грілися на даху будинку.
На місце злочину очевидцями та сусідами негайно були викликані представники ППС Галицького райвідділу органів МВС у м. Львові.
Пробувши пару хвилин, міліціянти, не побачивши підстав злочину, забралися геть.

„ Ні протоколу, ні опитування свідків, ні огляду трупів тварин, НІЧОГО міліція не зробила, - каже Юрій Микитюк віце-президент, Західноукраїнського товариства захисту тварин (ЗУТЗТ), - вони не вбачають у цій події злочину. Це кричуще порушення законодавства. Тобто львівська міліція не вважає злочином гатити з рушниці по тваринам. Їм закони нне писані. Яка це міліція, це просто дармоїди, яких ми утримуємо”.

На наступний день, а саме 25 червня, свідками злочину була написана та зареєстрована заява про злочин. Але тільки 4 липня свідки змогли ТЕЛЕФОНОМ! переговорити щодо просування справи з дільничним інспектором – Шурготом Я.В. який ПОРАДИВ! написати заяву. Тобто заява вже існує 9 днів, а інспектор „ні сном ні духом”, що в його районі військовослужбовці відкрито вбивають тварин.
Потрапити на прийом до дільничного інспектора на протязі 10 днів не було можливим.
Всі спроби зоозахисників отримати прізвища ППС, які була на місці злочину не виявилися успішними. Поіменний склад ППС Галицький райвідділ ретельно приховує від громадян.

9 липня представники ЗУТЗТ написали скаргу у прокуратуру Галицького району м. Львова, щодо бездіяльності та невиконання своїх обов’язків представниками органів МВС України у м. Львові.
Свідок злочину, а саме пані Губарєва Надія Петрівна, яка проживає поруч із гр.Назаром Дідиком повідомила, що отримує з боку сім’ї Дидіків погрози на свою адресу.

Станом на 10 червня за заявою про жорстоке поводження з тваринами у м.Львів, відкрито кримінальну справу. Призначений слідчий. Зоозахисники та небайдужі мешканці Львова тримають справу на контролі.

Re: Розстріляні коти у Львові

СообщениеДобавлено: 15 окт 2015, 17:09
8000860
Як результати?

Re: Розстріляні коти у Львові

СообщениеДобавлено: 15 окт 2015, 17:10
8000860
Також, є інформація щодо того зеленого виродка? Прізвище... хоча б щось (а краще все).
Не місце таким в нашому світі. Допоможіть його знайти (якщо в АТО його вже не знайшли)

Re: Розстріляні коти у Львові

СообщениеДобавлено: 24 ноя 2015, 10:40
moresai
короче бандюга ходит по городу и стреляет на лево и на право, пока по котам, потом по людям начнёт. А палицианты не увидели преступления...конечно нет преступления - человека не убили, котов можна....