Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Передача "собаче життя" на ZIK'у від 31.01.2011

 
 
Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Дивитись всім!

Сообщение Galyna Rospopa » 14 фев 2011, 12:34

Шановний Джек.
Я не бачу на форумі жодного запитання. А критичні зауваження я прочитала і маю щодо них свою думку, яку я висловила вище. На єдине запитання: «Чому я не взяла інтерв’ю в керівництва «Милосердя» - відкрито?» Я вже відповіла: бо у телефонній розмові з директором – відповідь вичерпна: притулок не фінансується державою, тому місць немає.
Крім того, я не вважаю, що подала неправдиву інформацію. Але запропонувала директору висвітлити нову інформацію, якщо він таку інформацію має. І вже точно не я мала передзвонити. Наша розмова закінчилась приблизно такими словами: «Я: Якщо вважаєте за потрібне, можете мені передзвонити. Директор: Ні, це ви мені передзвоніть, якщо захочете. Я: Як вважаєте за потрібне.» Все. Я залишила свій персональний номер телефону на сайті, сьогодні повернулась в Україну.
Тому всі читачі форуму можуть мені передзвонити і поставити запитання (якщо, звісно, захочуть) – радо відповім.
Galyna Rospopa
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 09 фев 2011, 08:35

Re: Дивитись всім!

Сообщение sanechka » 14 фев 2011, 13:21

Галина, пробачте, а що ми можемо у Вас спитати? Нам всі відповіді давно відомі. А ось тим людям, які дивилися Вашу передачу, можливо не все зрозуміло. Наприклад, що між ЛКП "Лев" і притулком "Милосердя" ВЕЛИЧЕЗНА РІЗНИЦЯ, а не порівняння, як два конкуруючих притулки. У "Милосерді" тварин рятують, а у "Леві", м"яко скажемо, ні, і взагалі він не є притулок. Далі, Ви робили передачу не будучи підготовленною інформаійно. До прикладу, Ви брали інтерв"ю у пана Курача, як у президента західно-українського товариства захисту тварин. А Ви не поцікавились попередньо, як саме захищає це товариство і що воно робить реально для тварин. Натомість у Львові існує абсолютно офіційне громадське об"єднання, що називається львівське товариство захисту тварин і саме воно опікується "Милосердям". І саме це товариство робить реальну роботу по безпритульним тваринам. Зрештою, все що ви можете почитати тут на форумі - це РЕАЛЬНІ люди і РЕАЛЬНА робота з безпритульними тваринами. Це КОЖНИЙ день у притулку і по вулицях, де викинуті, збиті машинами, відстріляні з рушниць людьми тварини. А діяльність цих людей Ви, на превеликий жаль, показали прихованою камерою, багато хто взагалі вирішив, що Ваші слова "приватний" притулок означають, що тут за гроші утримують тварин. Невже Ви не могли ПОПЕРЕДНЬО домовитись з президентом львівського товариства захисту тварин про зустріч і інтерв"ю, як Ви це зробили з Курачем? Адже Ви передивлялися цей форум, скачали фото наших тварин, тут у всіх є в профілі телефони, так що якщо захотіли би, то знайшли.
Ось тому, пані Галино, Ви і потрапили під обурення наших форумчан. Так що не ображайтесь, а давайте діяти тепер разом, тим паче, що Ви дійсно любите тварин.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Дивитись всім!

Сообщение Galyna Rospopa » 14 фев 2011, 13:28

Я абсолютно не ображаюсь і сприймаю критику. Я визнала, що, не провела межу між притулком, який дійсно допомагає тваринам і ЛКП "Лев", працівники якого готові продати собаку першому ліпшому. Я вдячна вам за вашу роботу, бо сама іноді стикаюсь із проблемами безпритульних собак і знаю, як важко допомогти такій тварині.
Galyna Rospopa
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 09 фев 2011, 08:35

Re: Дивитись всім!

Сообщение sanechka » 14 фев 2011, 13:37

Тоді Ви, можливо, станете нам допомагати і інформаційно надавати правдиву інформацію щодо притулку? Можливо можна зробити якусь передачу, або цикл передач, де ми зможемо "рекламувати" наших тварин на прилаштування, як це, до речі, робиться у багатьох цивілізованих кранах?
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Дивитись всім!

Сообщение vivi » 14 фев 2011, 14:29

Люди добрі! Чесно кажучи не хотів писати в цю тему, являючи собою приховану опозицію висвітленій тут моїми колегами думці... Тим не менш, ризикуючи отримати свою порцію гніву, поблічно закликаю колег до більш толерантного спілкування...
Що стосується передачі-сабжа, даруйте, пані Галино, приєднаюся до думки щодо того, що зроблена вона непрофесійно. Проте я все-таки не бачу в передачі ніяких наїздів нас нас і нашу спільноту! У мене від перегляду склалося стійке враження "наїзду" на ЛКП "Лев" (і це правильно! І це справедливо! І "наїхати" на них можна зараз ще дуже багато за що!), притулок був відображений, як у титрах фільмів пишуть - "в епізодах", скоріше для того щоб відтінити основну лінію передачі - адресовану ЛКП.
Так, ми не згодні з деякими аспектами висвітлення нашого притулку і нашої діяльності (наприклад, позиціонування його як "приватного" без пояснень, що створює у глядача думку про прибуткові цілі; нечітке розмежування між нами і ЛКП ет сетера, ет сетера). Та разом з тим, особисто я побачив, що пані Галина готова нас почути, не настроєна вороже проти нас. Більше того, своїм, місцями брутальним, обуренням, ми її проти себе не налаштували. Респект її витримці. ;)
Тож, якщо в нас зараз є така можливість - діалогу з даним ЗМІ - давайте поговоримо конструктивно. Давайте попробуємо разом подумати на предмет можливості зняття передачі про нас! Тим паче, зараз є усі підстави зробити таку передачу у "провокативному" форматі: на носі Євро, кетамін заборонили, владі начхати на безпритульних тварин... Садовий бїє себе ратичкою в груди, обіцяючи, що у ЛКП буде фінансування (а ми бачили, навіть з цієї передачі, що вони собою уявляють, і можемо здогадатись, куди те фінансування піде). Натомість єдиний на Західній Україні повноцінний притулок існує фактично виключно на кошти волонтерів, потерпає від браку усього, чого тільки можна, постійно знаходиться під тиском корисливого інтересу президента ЗУТЗТ (між іншим "хресного" батька ЛКП "Лев" такого, як воно зараз є. Гарматій без жодних скидок його "ставлєннік"). Провокативної інфи ще багато "накидати" можна... Давайте подумаємо про це? Або ще про щось конструктивне? Зрештою, у мене досвід співпраці з ЗІКом лишився ну дуже непоганий...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Дивитись всім!

Сообщение Galyna Rospopa » 14 фев 2011, 14:39

sanechka писал(а):Тоді Ви, можливо, станете нам допомагати і інформаційно надавати правдиву інформацію щодо притулку? Можливо можна зробити якусь передачу, або цикл передач, де ми зможемо "рекламувати" наших тварин на прилаштування, як це, до речі, робиться у багатьох цивілізованих кранах?


Серію передач зробити – не обіцяю. А от разово – вже наступного понеділка - подати можна. Мій телефон я залишила. Чекаю дзвінка.
Galyna Rospopa
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 09 фев 2011, 08:35

Re: Дивитись всім!

Сообщение Galyna Rospopa » 14 фев 2011, 14:47

vivi писал(а): Давайте попробуємо разом подумати на предмет можливості зняття передачі про нас! Тим паче, зараз є усі підстави зробити таку передачу у "провокативному" форматі: на носі Євро, кетамін заборонили, владі начхати на безпритульних тварин... Садовий бїє себе ратичкою в груди, обіцяючи, що у ЛКП буде фінансування (а ми бачили, навіть з цієї передачі, що вони собою уявляють, і можемо здогадатись, куди те фінансування піде). Натомість єдиний на Західній Україні повноцінний притулок існує фактично виключно на кошти волонтерів, потерпає від браку усього, чого тільки можна, постійно знаходиться під тиском корисливого інтересу президента ЗУТЗТ (між іншим "хресного" батька ЛКП "Лев" такого, як воно зараз є. Гарматій без жодних скидок його "ставлєннік").


Давайте подумаємо разом.
Galyna Rospopa
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 09 фев 2011, 08:35

Re: Дивитись всім!

Сообщение moresai » 14 фев 2011, 16:17

Да, согласна, призыв "ребята, давайте жить дружно" - самое оптимальное решение. Тем более, что критика нашего львовского телевидения ничего не даст - Вони собі знають.
Ну , а от слов, которые я писала выше, не отказываюсь. Меня радовал тот факт, что ЛКП ЛЕВ подняли на поверхность. Только как-то не смело и зажато. Зато мы уже ощутили, что значит люди посмотрели передачу и поняли так как поняли. Человек здал свою собаку в ЛКП ЛЕВ, думая, что это приют. И чем чаще телевидение и газеты будут путать эти два заведения, тем запутаннее будет ситуация. И , как человек, проводящий в приюте каждый день, не могу промолчать.
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: Дивитись всім!

Сообщение Nica » 14 фев 2011, 22:33

Галя, неожиданно и приятно, что Вы у нас на форуме - раз, и что вступили в диалог - это два. Тема наболела давно, всплески нашего возмущения случались каждый раз, после очередной статьи или ТВ репортажа. А чем ближе Евро, тем напряженнее становится ситуация. Почти на каждом сайте в интернете сводки из Киева : травят собак! "Под раздачу" попадают и бродячие, и домашние! Что будет происходить во Львове - можно спрогнозировать. Местной власти выгоднее закупить тонну крысиного яда и руками доблестных работников "приюта"-гицлярни-живодёрни под добропорядочным названием ЛКП "Лев" начать карательную акцию. Вот как раз сейчас самое время сделать объективную, честную программу о нуждах, проблемах приюта для бездомных и, оставшихся в силу разных обстоятельств без хозяев, животных. Хорошо бы взять интервью у нашего мэра, как он видит ситуацию во Львове с бездомными животными и что намерен организовывать по решению этой проблемы в свете подготовки к Евро. И напомнить ему, что треть его избирателей - собачники, а эта категория людей - особенная. Мы все разные, но нас объединяет любовь к животным. Мы вне политики, поэтому, если кинуть клич по паркам и скверам, как мы говорим "по собачьей почте" и начать сбор подписей - мало ему не покажется! Во Львове власть свалила на людей заботу и о стерилизации бездомных кошек и собак, и об их содержании. Пусть бы он рассказал публично всем горожанам, сколько средств в бюджете предусмотрено на стерилизацию, и что бы он сказал на предложение взять под свою опеку решение проблем приюта "Милосердие"? Говорить дальше можно ещё много о чём. Но вот как мне видится - Вы можете здорово помочь в решении многих наших проблем! ZIC cтал очень популярным в городе каналом именно из-за ваших острых и злободневных программ. Подумайте, как лучше сделать программу, чтобы она максимально высветила все проблемы и очертила пути их решения. Ну а кто сможет лучше Вам помочь, чем Наташа, Марина, Женя, Максим, Оля? Ведь на них всё и держится! Вот только они и знают, как спасать и помогать животным. Остальные помогают уже кто чем может. Вы можете и нам помочь, и себе- рейтинг программы возрастёт гарантированно!
Аватара пользователя
Nica
 
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 21 май 2009, 14:36

Re: Дивитись всім!

Сообщение а-лиса » 15 фев 2011, 03:12

А меня ,как представителя приюта" Милосердие"очень волнует вопрос-почему до сих пор висит фраза в анонсе программы на сайте ZIK " І мегаправокація – жахливі реалії притулку для собак!" *?! Нам люди звонят с недоумением до сих пор,мы не просто так шум подняли. Неужели хоть это нельзя было убрать... Мое мнение- журналист должен быть профессионалом ,а вот с этим у нас в стране напряженка.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Дивитись всім!

Сообщение Gela » 15 фев 2011, 10:26

:bt: :ay: Nica !!!!!!!!!
Человечность определяется не по тому, как мы общаемся с людьми, а по тому, как ведем себя с животными.
Аватара пользователя
Gela
 
Сообщения: 759
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 09:28

Re: Дивитись всім!

Сообщение Galyna Rospopa » 15 фев 2011, 11:07

Згідна, фразу замінемо до кінця дня.
Galyna Rospopa
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 09 фев 2011, 08:35

Re: Дивитись всім!

Сообщение Galyna Rospopa » 15 фев 2011, 11:25

Вже фразу забрали взагалі.
Galyna Rospopa
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 09 фев 2011, 08:35

Re: Дивитись всім!

Сообщение а-лиса » 16 фев 2011, 02:04

Galyna Rospopa писал(а):Вже фразу забрали взагалі.

Спасибо,за понимание.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Пред.

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.