Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Акція 2010 або операція "Ы"

 
 
Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 07 май 2010, 23:03

Саша, я не зовсім зрозумів, що саме ти пропонуєш викинути з переліку?
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 08 май 2010, 11:11

:ai: Дійсно, перечитала і бачу що все так і лишилося на своїх місцях. :ca: Моя головна пропозиція саме до залучення дорослого контингенту. Тобто, не потрібно спеціально афішувати, що караоке буде ЛИШЕ доросле, можуть бути і діти, але краще дорослі. Тоді конкурс буде активніший.
Отже, спробую приблизно накидати план-сценарій проведення акції.
12.00 - початок акції, зазивання (закликання) людей, роздача інформації, збір дітей для початку конкурсу малюнка, розмальовування (також пропоную хоча б символічні 20 гр), ярмарок.
12.30 - виступ клоунів, вікторини з дітьми та дорослими, призи, початок конкурсу малюнка.
13.30 - дефіле собак і котів, конкурс краси, потім голосування за найбільш уподобану тваринку. Всі тваринки будуть рекламуватися для ПГ, кожна з них стане переможцем в будь-якій номінації (треба попередньо придумати).
14.15 - оголошення переможців конкурсу малюнку.
14.30 - Вуличне караоке "Заспівай пісню-врятуй тварину",пісні будуть підібрані таким чином, що там обов"язково будуть слова про тварину (до прикладу: "Ой, чий то КІНЬ стоїть", або "Сіла ПТАХА" і. т. п.)
16.00 - поступове завершення акції. ВСІ ЙДЕМО І НАПИВАЄМОСЬ :dc: :ca:
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 08 май 2010, 11:23

Тепер все ясно. :) По факту, з приведеної мною програми просто забрати навпроти "караоке" слово "дитяче". Частування можна залишити?
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 08 май 2010, 11:35

Так, ніби то все тепер добре. Домовляюсь з клоунами, чекаю на підтвердження "водних" спонсорів і, думаю, можна запускати рекламу.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 08 май 2010, 11:45

І ще - мені дуже цікаво як мало б виглядати оте дефіле тварин? За собак не скажу (хоча аж ніяк не певен, що на акції їх буде достатньо для дефіле), тому порозмірковую вголос про котів. У виставковому боксику ми плануємо показати надцять мальків. Мальки, напевно, для дефіле не надто підійдуть? А от з дорослими дещо гірше. Безпосередньо моїх протеже дорослих четверо. Ніку я брати на акцію не буду, бо, якщо вона з акції не прилаштується, попередня господиня чорта з два забере її назад. Красеня Сігурда просто не можна - йому категорично протипоказані стреси. Айсик ще не скоро стане красенем. У тому вигляді, який він зараз, людям його показувати не можна (хоча за пару тижнів може щось і зміниться і прокатить він за номінанта жертви людського садизму). Ще Франтішек сидить у готелі. Його показати можна (номінація трьохлапі), хоча, думаю такого навряд хто зважиться узяти, та й він, гіпотетично, просватаний, хоч щось я не дуже вірю, що Дзвінка його і справді в Харків забере...
Ну ще Барбуду можна номінувати як пожирателя преднізолону. ;)
Оля, наскільки я знаю, своїх протеже принципово на масові заходи не таскає...
Хто ще готовий взагалі брати опіку над якоюсь з притулковий або перетримочних тварин на час акції? Тема дефіле між рядків читається давно, а підтримки її "в масах" щось не видно.

Пи.Си. номінації я жартома називав, ну думайте, що я настільки цинічний. ;)
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 08 май 2010, 11:58

Максим, добре, нехай це будуть тоді лише собаки. Думаю, що хоча б з 6-7 собак можна було б привести. В мене ще одна одноденна перетримка визріває на час акції, тобто уже двоє. Думаю, що ті, хто зараз на перетримках сидять також могли би піти. Таня (чучо), знаю там є собачка від Лазаревича, Іра (одрі) теж опікує собачку. Ну і може хтось згодиться на день притулкову красу привести. Я зараз на це окрему темку заведу, може краще подіє.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение larik » 09 май 2010, 12:43

у меня три девочки щенульки, может, одну возьму.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение nickie » 09 май 2010, 12:50

В мене виникла ідея на рахунок каталогу собак. Зимою в притулок приїжджали фотографи (коли корм привозили). Багато хто з них виклав фотографії в ЖЖ. Що, як використати частину з тих фотографій для каталогів собак на прилаштування? (наприклад, такі- http://lh4.ggpht.com/_oryLzz9RRLY/S38Wl ... C_0406.JPG)Там фото все-таки гарніші на мою думку :ab:
Я можу постукатися до всіх них, спитати дозволу на використання фотографій, але не думаю що хтось буде категорично проти :ab:
Тоді дівчата вже підпишуть, хто є хто на фото :ab: Був би крутий каталог :ay: :cv:
Лінки на фотографіїї (які я тоді знайшла) зібрані у цьому пості в ЖЖ - http://miloserdia.livejournal.com/22823.html
ну і ще http://miloserdia.livejournal.com/34431.html
(конкурсні фото тут - http://www.freshpr.com.ua/content/view/114/13/)
Як вам така ідея?

Якщо даєте добро - починаю питати дозволу в авторів.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение nickie » 09 май 2010, 13:07

Згадала ще питання - крім фломастерів, який папір краще купити? А4? А3?
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 09 май 2010, 23:23

Є в наявності і А4, і А3.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение а-лиса » 10 май 2010, 01:28

Ребята сделали очень хорошие,качественные фотографии,но только несколько собачек из фотосессии может попасть в каталог на пристройство Вот например по первой ссылке,наш Желток,он как бы не наш, а с пожарной части ,а к нам приходит 2-3 раза в неделю покушать и поздороваться. В пристройстве совсем не нуждается,а фотография супер! Все остальные ,это собаки прожившие в приюте не один год,они очень не молоды,и обольщаться что кто то захочет взять себе такую на охрану или в дом,как компаньона,это утопия. Практически никто не фотографировал собак сидящих в вольерах,в помещениях, а именно эти животные нуждаются в пиаре. Здесь нужно исходить не из того какая фотография лучше,а думаю какая собака остро нуждается в пристройстве, и имеет шанс. Если выставить фотографии сделанные ребятами,получится мертвый каталог,да с красивыми фото ,но за кадром останутся именно собаки имеющие реальный шанс найти хозяев .Мы сегодня передали Максиму диск с фотографиями и описанием собачек,конечно не художественное фото,но для людей заинтересованных,понять что за собака будет не сложно. Самое неприятное в этом всем,что никто на прошлой акции не выбрал по каталогу ни одной собаки, мы все таки сторонники,вживую отдавать,захотел-приехал-выбрал-познакомился- забрал.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 12 май 2010, 01:26

Максим, вода буде, логотип "Олімпії" завтра вишлю, от тільки скинь мені, будь-ласка, мило. Тепер про приз, домовилась, все буде, як на справжньому "Караоке на майдані", за перемогу буде можливість записатися на студії звукозапису. Так що можна запускати рекламу!
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 12 май 2010, 08:51

ок. Мило є і в профілі. :) shot_max@rambler.ru
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 15 май 2010, 16:02

У мене буде прохання такого характеру. Якщо можна, Оля, Максим, Наташа, Марина допоможіть позбирати запитання на вікторину просвітницько-навчального характеру. Типу, міфи і правда про стерилізацію, утримання та захист тварин, історія притулку та товариства і т. п.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sola » 16 май 2010, 13:55

Максим попросив мене написати тексти до стенду з фотками про притулок.

Не знаю, чи правильно зрозуміла завдання, але нарзі вийшло в мене ось таке.
Це - "риба", яку можна змінювати в той чи інший бік. Цифри-факти також.
Прохання почитати - висловитися.

Про вікторину зрозуміла. Подумаю.

________________________________________________________________

Львівське товариство захисту тварин було створене 1992 року за підтримки британських зоозахисників. Під його опікою перебуває притулок «Милосердя» –перший в Україні притулок для тварин.
Львівське товариство захисту тварин – це громадська організація, тобто воно не має жодного сталого фінансування, а існує суто на пожертви.

Важке фінансове становище і відсутність у товаристві людей із менеджерськими здібностями, та й узагалі активних молодих членів призвело до того, що умови утримання тварин були далекі від цивілізованих стандартів: бруд, сморід, зіпсуті продукти, щурі, паразити – це все відлякувало охочих допомогти львів’ян. Тож донедавна притулок мав у місті не найліпшу репутацію.

Ситуація змінилася на краще після того, як навесні 2006 року до товариства вступили нові члени – молоді люди, які познайомились на українському зоозахисному інтернет-форумі http://forum.ua-vet.com

Притулок розташований в Брюховичах, за адресою вул. Незалежності України
Зі Львова туди можна доїхати маршруткою №44 (від «Маґнуса»).
Тут, на території 1хх га живуть близько 200 собак, хоча притулок розрахований на втричі меншу кількість тварин.

Котів волонтери тримають у себе вдома та на тимчасових (платних і безплатних) перетримках.

Можливість домашньої перетримки дуже важлива і для собак: пещеним хатнім улюбленцям, яких викинули чи загубили господарі, важко витримувати спартанські умови притулку. Їх, а також цуценят волонтери тримають удома.

Собакам варять кашу на польовій кухні. Щодня 500Х л каші. До каші додають м'ясні відходи, що їх віддають притулку підприємства харчової промисловості та торгівлі. На жаль, відбувається це доволі нерегулярно, тому волонтери повинні завжди дбати про резерв, аби тварини не залишилися голодними.

Таким харчовим резервом стали ХХХХ кг сухого корму, які у лютому 2010 року подарувала притулку фірма «Мяу Гау»


Двоє волонтерів – Наталя і Марина – щодня у притулку.
Їм допомагають двоє робітників, які рубають дрова, варять кашу, розносять її по вольєрах.

Час до часу до притулку приїздять і інші члени товариства та добровільні помічники – на «суботник»!

До щоденних обов’язків волонтерів належать медична допомога хворим і пораненим собак, візити до ветлікарів, прийом новоприбулих тварин, прилаштування в добрі руки, спілкування з громадянами. Це все вони роблять на добровільних засадах у вільний від основної роботи час!

Постійного ветлікаря притулок не має. Ветеринара доводиться запрошувати в кожному конкретному (зазвичай – екстреному!) випадку, або ж везти хвору тварину у ветклініку. Однак приємно, що у Львові є достатньо ветеринарів, які із розумінням ставляться до безпритульних тварин і діяльності товариства.

Гордість нової команди волонтерів – припинення безконтрольного розмноження серед їхніх підопічних. Завдяки планомірній стерилізації ось уже два роки, як у притулку не народжуються цуценята.

Біостерилізація та її пропаганда серед населення – одне з основних завдань Львівського товариства захисту тварин, адже це – єдиний гуманний спосіб регулювання кількості безпритульних тварин.

Найбільша радість для волонтерів – це успішне прилаштування «в добрі руки»!
За рік товариство прилаштовує близько 100 собак і понад 50 котів.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sola » 16 май 2010, 15:22

ПРОХАННЯ:

Беру на себе виготовлення бейджиків - є знайоні креативні молоді художники з руками, вже озадачила. Щоб весело, інформативно і читабельно

Кому бейджика і хто як там хоче називатися?

Наразі маємо:

Наталя (чи Наташа?)
Женя (чи Євген?)
Марина
Максим
Оля
Оля
Олександра (чи Саша?)
Лариса
Лариса (чи Лора?)
Ірена
Таня

Вибачайте, якщо не всіх знаю - відпишіться тут, будь ласка!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение joulu » 16 май 2010, 15:41

Якщо виготовлення персонального бейджика не займе зусиль - то я не відмовлюся. Просто не можу зараз з 100% впевненістю сказати, що буду присутня на акції. Дякую.
Ірена.
"Байдужість - це параліч душі, передчасна смерть." А.П. Чехов
Аватара пользователя
joulu
 
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 26 ноя 2009, 14:18

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение lorana » 16 май 2010, 17:43

sola писал(а):Лариса
Лариса (чи Лора?)

Оля, а нас же двоє))) Один так, а другий так :ab:
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Волонтёры на акцию. Срочно!

Сообщение Grey » 16 май 2010, 19:32

прошу бейджика і для себе - Галя.
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 16 май 2010, 19:43

Поки не готові повноцінні афіші, пропоную бажаючим розповсюджувати отакі простенькі флаери - щоб вже не втрачати час з рекламою акції.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение а-лиса » 16 май 2010, 23:11

Тут, на території 1хх га живуть близько 200 собак,

0.8 га
Таким харчовим резервом стали ХХХХ кг сухого корму

2 т

До щоденних обов’язків волонтерів належать
еще и уборка комнат,где содержатся больные и домашние собаки и их кормление ( некоторым собакам приходится варить отдельную еду дома и привозить в приют)

Собакам варять кашу на польовій кухні. Щодня 500Х л каші.

В среднем 400-500л Зимой больше,летом меньше.

Кому бейджика і хто як там хоче називатися?

Наразі маємо:

Наталя (чи Наташа?)
Женя (чи Євген?)

Оля,мне абсолютно все равно,и Жене тож,если на украинском то Наталя,единственное,если конечно можно указать для меня и Марины,что мы кураторы собак в приюте,так как, если кто то выберет себе кого то из каталога ( собак) ,или захочет поинтересоваться животными находящимися в приюте, сразу бы поняли к кому обращаться.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 16 май 2010, 23:32

Олександра.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 16 май 2010, 23:49

И ещё, если можно, готовьте потихоньку истории собак и котов, которые будут принимать участие в акции.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 16 май 2010, 23:58

Максим, если можно, забери в тексте флаера и афиши слова про то что песни будут со словами про животных. Это информация для нас, для обывателя это просто лишнее.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение а-лиса » 17 май 2010, 00:10

И ещё, если можно, готовьте потихоньку истории собак и котов, которые будут принимать участие в акции.

Саша,истории собак,я вышлю в личку, правда нужно теперь четко определиться кто у нас из приюта поедет на акцию,пока на 100 процентов наша а-ля спаниелька и Шкварка,а вот с остальными,ждем желающих,их подтверждения.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Пред.След.

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.