Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Акція 2010 або операція "Ы"

 
 
Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение k.Kleo » 01 апр 2010, 20:59

Є пропозиція провести у цьому році не одну і , а три акції. Головна мета прилаштування тварин, які у нас позависали. Другорядні - інформування населення про існування притулку, про стерилізації, збір коштів.
Першу пропонується провести в кінці весни - у травні. Другу акцію - літом. Третю - ще теплою осінню.
Поки що беремося за першу під назвою економ версія, бо коштів на її проведення, як завжди нема.
Практика показала, що краще робити дитяче свято (щоб тваринки не поглухли та і результат кращий показало саме дитяче свято). Хоча рок-концерт також зібрав свою публіку але це заплануємо собі на літо.
Якщо про дати проведення, то наприклад пропонуємо суботу і неділю 29 і 30 травня. Місце - площа Ринок (там де ми проводили акцію у 2008р).
Отже, що треба зробити і що у нас вже є...
Можна зробити своїми силами:
1).Конкурс дитячого малюнку - папір і олівці/фломастери.
2).Призи переможцям - своїми силами іграшки назбираємо.
3).Солодкі гостинці - знову напечемо печива і тортиків.
4).Можемо взяти своїми силами машину мильних бульбашок і сама рідина є в наявності.
5).Видаткові матеріали про стерилізацію є в наявності (великий запас).
6).Аукціон несподіваних речей. Ще є непоказані лоти з попереднього року :)
7).Клоуни - артисти лялькового театру, були неперевершені і дуже зацікавили дітей. Але це вже потребує домовленості і живих коштів.
8).Домовитися за рекламу - газети, радіо.
9). Каталоги - фото і гроші на друк.
10).Бланки договорів.
Потрібно домовитися за місце проведення і починати, по мірі сил, збирати до купки хто чим багатий.
Пишемо свої пропозиції, не соромимося :)
k.Kleo
Старожил
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 20 июл 2009, 15:55

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение а-лиса » 02 апр 2010, 00:34

Пункт первый-дети будут,и фломастеры и т.д.
Пункт седьмой-постараемся опять организовать ходулистов,и они же будут помогать раздавать листовки и т.д.
Пункт девятый- фотографии предоставим,нам и так нужно к следующей неделе подготовить новую базу для сайта...
Пункт десятый- это в любом количестве...
Новые листовки информационные о приюте и собаках ,в нем обитающих- уже начинаем делать.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Одрі » 02 апр 2010, 08:19

Пункт третій-солодощі.
за мною два торта,люблю пекти
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Kary » 02 апр 2010, 13:49

Я никогда не участвовала в таких акциях, и даже никогда не видела, как это выглядит. Если речь идет о бланках договоров, значит, кто-то стоит со щенками на руках? или с котятами? я - за, чем помочь?
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 02 апр 2010, 14:54

Ми такі акції проводили вже два роки поспіль. Про підготовку до останньої і її результати можна почитати у темі: viewtopic.php?f=32&t=5559&start=0
Власне, як випливає з її назви, акція проводилася з нагоди Міжнародного дня захисту тварин і проводилась, відповідно, у дати близькі до цього дня (4 жовтня). Цього разу Оля пропонує провести акцію з упором, в першу чергу, у перевлаштування тварин. В принципі, ми ні до яких дат і не прив"язані... Головне придумати красиву назву (традиційно у ряді регіонів України такі дійства називаються на кшталт "Знайди друга" - інформативно, але дещо банально). Дитяче свято (і, нажаль, пов"язані з цим додаткові капіталовкладення і клопоти у організаторів) просто дозволяє створити "картинку", що спрощує висвітлення події у ЗМІ...

Що стосується розміщення тварин під час акції - це в нас вже "накатано" - маємо необхідне обладнання: клітку (одну, велику, там і людину показати не соромно, якщо треба - є в кого позичити і більше, але практика показує, що одної клітки цілком вистачає); виставковий бокс котячий - оптимально для кошенят або дрібних щенят - їм у ньому не дутиме; інші транспортні бокси, переноски... Столи/стільці, як правило, без проблем можна взяти у барі, який люб"язно дозволяє біля себе акцію проводити... Ото про бар. Мені, якщо чесно, набагато більше сподобалось з позаминулорічним співпрацювати (не пам"ятаю, зак зветься - той, що позаду ратуші, від "Гільдії рестораторів Львова"), аніж минулорічний, від Криївки... Щоправда, я контакт з "позаминулорічним" директором бару втратив, але, думаю, відновити проблем не має бути, дядько хороший...

Один мій великий сумнів - три? Пам"ятаю, як важко після однієї акції відходити... А у жовтні, як на мене, проводити щось обов"язково треба - Все ж таки Міжнародний день захисту тварин, та й два роки поспіль вже ми його публічно відзначали - це вже має бути традицією... Так що добре було б хоч дві акції "потягнути" - весняну і осінню, а про літню якось після весняної думати будемо...

Тож, якщо заперечень не має, давайте готуватись.

Дати проведення всіх влаштовують? 29-30 травня? Тоді маємо кілька днів на узгодження програми і після свят мені треба буде братися за отримання дозволів на проведення масового заходу. Звідси випливають поточні задачі:
1. Назва акції (закидуйте ідеї в порядку "brain storm", будемо відбирати);
2. Програма (минулорічною "родзинкою" було розмальовування дитячих пичок, щось треба придумати цікавеньке і на цей раз), клоуни або дитяча вистава; частування; якісь конкурси. Будемо знову благодійний аукціон проводити?
3. На якийсь музичний супровід заморочуємось, чи ну його?
4. Вже братися до каталогів тварин (зокрема, заводити окрему тему і розміщати "каталожних героїв" у ній). Каталоги потребують багацько часу на верстку, тож базу фоток і описів треба мати чимскоріше.
5. Видаткова дрібнота (буклети, листівки, флаери) проблемою не буде, але думати про це справді треба вже.
6. Афіші?
7. Кошторис. Треба складати. Зокрема, скільки ходулісти, скільки клоуни/вистава (тут ми усі, відверто кажучи, чекаємо вагомого слова Санєчкі :ad: ), конферанс, друк ну і те де...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 02 апр 2010, 14:57

По-діагоналі переглядаю тему минулої акції... "Рожева мрія ідіота" - може цього разу з кульками вийде? :bj: :bj: :bj:
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 02 апр 2010, 14:59

Закрадається думка, що секонд ми на днях дарма у притулок завезли - там було два покривала зі штучного хутра - з нього можна було б нашити якихось звірячих вушок - роздавати усім бажаючим...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 03 апр 2010, 14:18

Пропоную цього року зробити конкурс на кращий карнавальний костмів. Тема, безперечно, тварини. Музичне оформлення спробую на днях запропонувати. Хочу підключити дітей зі своєї школи. Нагадую, що працюю в школі ім. Крушельницької, так що з талановитими дітками знайома. Отже можна прив"язати дітячу творчість з любов"ю до тварин. Конкурси для проведення шоу беру на себе.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Kary » 04 апр 2010, 10:24

назви - поки що - "Забери друга додому", "Пухнаста мрія" - потім ще щось вигадаю
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение nickie » 06 апр 2010, 14:58

Назва Знайди друга - теж підходить, вони дійсно в багатьох містах відбуваються, от і ми можемо долучитись.

Я до акції приєднуюся, спробую допомогти як і минулого разу (матеріально + солодощі + фото + можу трошки пороздруковувати матеріали для роздачі + може ще щось потрібно буде :ab: )

Хороша ідея з конкурсом дитячого костюму на тему тварин. Треба подумати про призи переможцям і учасникам :ab:

Про повітряні кульки - я наскільки пам*ятаю, там мінімальне замовлення треба робити - 500 грн. Не знаю чи бюджету акції на то стане. Хіба хтось знає де дешевше?
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 10 апр 2010, 15:38

Зараз прикріплю до першого повідомлення "голосовалку" на предмет вибору назви акції. Відразу сам і проголосую за варіант "Дай лапку" (навіть ідея для афіші вже є - приблизно така, як минулого року, тільки з доповненням - на фоні схематичного міста силует людини, що призупинилась і простягує руку до кошеняти чи цуценяти у правому нижньому куті).
Давайте доузгоджувати програму, щоб у п"ятницю я вже міг написати і запустити в роботу дозвільні документи.
1. Конкурс дитячого малюнку
2. Конкурс карнавального костюму на тему тварин
3. Частування солодощами
4. Дитячі вистави та конкурси
5. Аукціон (як минулорічний)
6. ну і звісно ж - Знайомство з нашими підопічними з можливістю узяти їх собі за умови підписання договору...

Прошу висловитись по пунктам програми - доповнити, заперечити...
Прошу готувати дитячі призи...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Grey » 10 апр 2010, 19:09

У мене залишились журнали з минулої акції, навіть якщо мене не відпустять з роботи, то продавати їх не важко і досить вигідно, хто підпишеться? Мій син журнали підвезе при потребі.
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Звітик

Сообщение vivi » 19 апр 2010, 22:19

Станом на зараз зібрано:
- десяток лотів для аукціону, не використаних минулого року;
- 20 призів дітям-переможцям конкурсів;
- папір для малювання.
Прохання провести цього тижня ревізію по своїх помешканнях на предмет призів дітям і інших цікавинок, які можна було б використати для акції. Якщо хтось щось знайде - не соромимось, пишемо. ;)
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение nickie » 22 апр 2010, 12:30

Гроші, якщо потрібно, можна перехопити в мене на Науковій.
Солодощі будуть ближче до акціїї :ab:

Олівці, Фарби і т д - треба купувати? Чи є?
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 29 апр 2010, 12:41

Щойно отримав добро від директора кав"ярні "На ринку" (це з тилу Ратуші - там, де ми першу акцію проводили, спільно з ЛКП "Лев" і Зеленими). Дуже приємний дядько. :) Все пам"ятає, нічого пояснювати не треба - відразу запитав "коли?" (ще до того, як я пояснив що хочу и для чого) і сказав, що добре, можна... :) В них як мінімкм подіум вище, аніж у криївківської кав"ярні - для вистав і конкурсів краще.
Сьогодні в чоновику прикидаю програму (наскільки фінансово потягнемо - підозрюю, що буде один день, а не два), в чорновику ж накидаю дозвільний док-т...

nickie Олівці а тим паче фарби думаю, заскладно буде. Фломастери все-таки оптимально. І - так, їх треба. :)


Ще одне. Оля (k.Kleo) пропонувала щось сувенірног плану РЕАЛІЗОВУВАТИ (а не роздавати, як було першого разу). Але, імовірно, це щось мало б бути ручної роботи (в тому плані, що самопальні сувеніри, бо ні купити щоб перепродати, ні замовити щось спеціально під акцію не вийде). Ну там тваринячі вушка на обручі (на голову вдягати), у каталозі магнета бачили такі мішечки на ніжки стола, щоб не шкробав, у формі котиків, абощо. З цього приводу будуть думки?
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 03 май 2010, 00:06

Выкладываю свои предложения по поводу акции. Знаю, что решено сделать её в один день, а не в два дня, как в прошлые разы. Разумно, поддерживаю. Предлагаю воскресенье. Теперь по программе. Долго обдумывала, и решила, что хватит свои деньги тратить на артистов, лучше их потратить на животных. Итак, мои предложения. 1. Конкурс красоты для пристраиваемых животных. То есть, каждый из наших волонтёров (кто может, конечно) берёт шефство на время акции на одного-двух животных и выставляет их на "подиуме" во всей красе. Заранее придумываются класные коментарии и душещипательные истории на выставляемых "моделей". Такой себе пиар конкретного животного. А зрители пусть голосуют (желательно деньгами) :ae: Может сразу и пристроим кого-нибудь прямо во время акции. 2. Конкурс караоке в защиту животных. Ну и название типа "Заспівай пісню-врятуй тварину", или что-то типа того. Если это правильно распиарить-должно пойти, потому что наших людей хлебом не корми-дай поорать в караоке(жизненый опыт подсказывает). Деньги в шляпку будем собирать, как в караоке на майдане. Деньги, естественно, в приют, а победителю приз, ещё подумаю какой, но могу предложить снять бесплатно видеоклип или что-то в этом роде. Это будет стимулировать потенциальных конкурсантов приводить с собой побольше людей для группы поддержки. А нам это на руку. Так что потратимся только на апаратуру, но это я беру из своего кармана. Сама и проведу акцию (если никто не против, конечно). Ну и потратимся, может, только на очередные листовки.
Если есть замечания-пишите, пора действовать!
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 03 май 2010, 02:22

Саш, какие могут быть "против" против лучшего конферансье всех времен и народов ;) (да, подлизываюсь, так как виноват, так как не успели сегодня заехать - если можно - завтра (уже сегодня?! :ai: )).
Если все-таки можно, нужны артисты, нужны. Оба предыдущих раза оччччччч. они сработали. И именно предыдущие, кукольники, оч. по душе пришлись. Ей-ей, беру на свой счет оплату, ни на секунду не сомневаясь, но нужны очень. Детям-то они как в кайф - а это главное...
Всё остальное - только за.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 06 май 2010, 23:48

Форумчане, откликнитесь! Кто готов взять на время акции шефство над одним-двумя собачками? С котами, думаю, будет полегче, их в клетках можно держать. От вашего решения зависит-будет проводится конкурс красоты, а попросту пристройство животных или нет. Это могут быть приютские собаки или пёсы с передержек. Их надо будет привести в "товарный" вид, написать на каждого его историю и выставить на "подиуме". Тогда оправдывается название нашей акции. Только надо уже в течение ближайших дней это решить, чтобы начать рекламировать акцию. Так что отпишитесь, кто готов помочь" Я, например, беру на себя кого-то из приютских, договорюсь с мамой предержать одну ночь у себя на квартире( у меня нельзя, две собаки никого чужих не потерпят). Выкупаем, причешем, пострижём, а на акции моя дочь "выставит" эту собаню. Кто ешё готов?
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 07 май 2010, 00:45

Актуальні минулорічні спогади. Не забути б цього разу.
sola писал(а):Щоб потім від надміру вражень не забути, запишу вже:
- На другий раз треба буде нам всім зробити бейджики, щоб люди знали, до кого звертатися.
- Треба буде заздалегідь підібрати музику на тваринозахисну тематику або просто мультяшно-тваринну.

А все решта - супер! :ab:

Ага, ще би каталоги поставити на сигналізацію (жарт :ap: )
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 07 май 2010, 17:33

Музика цього разу буде однозначно, Оля, знову потрібні записи з передач, але було би добре мені наперед їх дати, я би під них фончик наклала, краще би сприймалось.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Програма та інше

Сообщение vivi » 07 май 2010, 21:07

Приблизна програма акції:
- розфарбовування дитячих пичок;
- костюмована вистава з конкурсами для дітей з роздачею призів учасникам;
- конкурс дитячого малюнку з роздачею призів учасникам;
- конкурс дитячого караоке з роздачею призів учасникам;
- частування дітей солодощами;
- проведення благочинного ярмарку сувенірної продукції та виробів ручної роботи декількох окремих молодих митців та ряду мистецьких угруповань;
- збір пожертв на користь притулку;
- наочна демонстрація декількох безпритульних тварин (у спеціально для цього пристосованих ветеринарних клітках або на повідках та у намордниках для більш крупних тварин. Усі тварини будуть вакциновані, дегельмінізовані, паспортизовані);
- роздача інформаціних матеріалів – флаерів та буклетів, що не міститимуть інформації рекламного характеру.

Значить, попунктно.
За конкурси малюнку і караоке взагалі не перживаю - перший вже "накатаний", другий проводитиме Санєчка, я в неї вірю більше, ніж у себе. ;)
Аналогічно частування (з одним питанням), видаткові матеріали, тваринки.
Єдине по тваринкам - з огляду на запропонований Санєчкою конкурс, власне, тваринок, прошу не "пожлобитись" на собачок на акції.
Єдине по частуванню - Санєчка, взнайте, будь-ласка, за водички. Якщо згода буде - нехай намилять мені свій логотип - я його на афішу розміщу.
По розмальовуванню пичок. Реально до понеділка взнати чи підпишуться наші минулорічні художниці?

З нововведень.
Набралася певно критична маса креативного люду, що роблять сувеніри своїми руками. Більшість покладе в скриньку відсоток від виручки; деякі і всю виручку. Думаю, заперечень це не мало б викликати? Думаю, в такому випадку можна було б обійтися без аукціону?

Санєчка, дуже прошу домовитись з артистами. Витрати беру на себе, не збіднію. (особисто мені минулорічні, з лялькового, дужжже сподобались) Є великий аргумент ЗА - 1 червня міжнародний день захисту дітей - ми можемо пов"язати нашу акцію з ним (і нам плюс, і дозвола охочіше дадуть, і піару, імовірно, більше зі ЗМІ можна буде вибити).

З приємностей. Один з учасників аукціону - мистецьке об"єднання "Спільнота яскравих людей Рудий Пес" (http://rot-hund.livejournal.com/) пропонує не просто участь на акції, але й більш широке партнерство. Як воно виглядатиме в подальшому - буде видно, а щодо цієї акції - це як мінімум допомога з поліграфією, виготовлення та розміщення відеореклами.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sola » 07 май 2010, 21:16

По розмальовуванню пичок. Реально до понеділка взнати чи підпишуться наші минулорічні художниці?

Розмовляла з Марією і пані Дарою. Обидві хочуть, погоджуються, але бояться обіцяти на всі 100%, бо не знають, що буде в кінці травня.
Я нагадуватиму їм, попрошу також привести з собою підкріплення. Думаю, можна підтвердити з 99% гарантією.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение vivi » 07 май 2010, 21:29

Олю, супер.
Смію нагадати ще про Видавництво Старого Лева і ляльковий театр. І запитати, чи зробиш ти цього разу такі милі фотки з тварочками з короткими натяками на доцільність стерилізації?
І бентежить мене поки що питання каталога. Час іде, а мені якось нема чого у нього пред"явити. :ai: :ak:
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sola » 07 май 2010, 21:36

Старий Лев і театр -на черзі.

Котячий каталог можна буде зробити дуже швидко - є старий макет, підставимо нові фотки і історії.
Лесі не буде у Львові до 20.5., але потім поробимо все швидко. Кольоровий принтер теж буде майже на шару.
"Прапорці" про корисність стерилізації теж збереглися, обов"язково зроблю. Можна би було розширити собаками, але в мене нема стільки знайомих стерилізованих собак, тобто їхніх якісних фоток. АУ! :bs:
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sanechka » 07 май 2010, 22:58

В мене є одне велике заперечення. Конкурс караоке я бачу не дитячим, а швидше дорослим. З технічної сторони-це буде набагато легшим. Але, якщо ми позиціонуємо акцію, як дитяче свято?... Не знаю, я би долучала до нас швидше дорослих, свідомих людей, бо саме від них залежить, чи будуть у нас прибічники нашої діяльності, можливо, це будуть більш усвідомлені люди. А то часто тут на халяву мамаші приводять своїх діточок, а тваринки їм до одного місця. Тому я-таки наполягаю на форматі цього свята в більш широкому діапазоні. Боюся, що це дійсно змішається з днем захисту дітей і згодом про тварин взагалі ніхто не згадає... Не подумайте, що я дітоненависниця, але маю побоювання в справедливості своїх слів. Думаю, що частувань, клоунів, караоке та конкурсу краси буде предостатньо, не варто все впихувати в одну акцію (дай Бог не остання). Зрештою ми маємо конкретну ціль пов"язану з агітацією за стерилізацію і захист саме тварин. А діти-це вже друга справа.Тому прошу модераторів подумати над моєю пропозицією.
Тепер щодо води. За пару днів дам відповідь, чи погодяться вони.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

След.

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron