Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Акція 2010 або операція "Ы"

 
 
Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение nickie » 31 май 2010, 14:39

Виклала фото з акціїї на веб-альбомі. :dz:
Вибачайте, замучилася сортувати/видяляти зайве :dc: , тому наразі викладаю все як є, може потім почищу.

Увага, трафік!
http://picasaweb.google.co.uk/miloserdia/2010# (69 Мб)
http://picasaweb.google.co.uk/miloserdia/20102# (64 Мб)
http://picasaweb.google.co.uk/miloserdia/20103# (65 Мб)

Ще відео з конкурсу караоке -
http://www.youtube.com/user/miloserdia#p/u
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

драстє) я тут трохи фото принесла))

Сообщение inaya » 31 май 2010, 15:00

Изображение Изображение

це тільки 2 з 77 =)
я залила їх до себе на ucoz...
всі у вільному доступі до перегляду, ніби.
якщо треба - запощу деінде.

ще раз дякую вам, за вашу роботу!
приємно було бачити очі людей, які люблять тварин не на словах.

ссилка на весь альбом: http://inaya.ucoz.org/photo/quot_miloserdja_quot/17-1-0-0-2
Аватара пользователя
inaya
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 31 май 2010, 09:19

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение joulu » 31 май 2010, 17:37

Мега позитивні фотки! Дякую! :bp:
Шкодую, що не мала можливості прийти.
"Байдужість - це параліч душі, передчасна смерть." А.П. Чехов
Аватара пользователя
joulu
 
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 26 ноя 2009, 14:18

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Kary » 31 май 2010, 18:00

ну...спасибо, конечно, на добром слове, но просто взять собачку, помыть ее и провести время в приятной компании на свежем воздухе - это не большой подвиг. :ab: Организация была чудесной, все прошло четко, красиво, и я понимаю, сколько за этим стоит реальной работы да и средств, конечно.
Максим, в первую очередь спасибо Вам.
Саш, ты не просто говорила - ты вела акцию очень профессионально и не терялась, даже когда в караоке выступали люди из серии "этот стон у нас песней зовется" :bq: Я откровенно веселилась!
и спасибо всем, кто помогал, организовывал, поддерживал, с кем можно было просто по-дружески поболтать и поулыбаться.
К фотографиям у меня свой счет - еще раз реально поняла, что надо худеть :ak: :ah: Фотографии собачек и детей просто чудо!
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение а-лиса » 01 июн 2010, 01:17

На акции было собрано 1217 гр, и Таня ( nickie) , большое спасибо за 400 гр , Таня (chucho) ,спасибо за ошейники с поводками для наших собак и за Лиску :ab:
Спасибо ВСЕМ,за организацию,проведение,участие,помощь- от нас и наших животных!
Сегодня уехала в новый дом одна из двух щенуль участвующих вчера в акции,если все сложится хорошо к концу недели в новый дом переедет стафик Эрик,сегоджня его уже приезжали выгуливать потенциальные хозяева.Очень рады ,что нашла очень хороших хозяев собачка Джерика (вчера она тож принимала участие в акции).
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Halya » 01 июн 2010, 14:01

Погоджуюсь з Іреною - всі фотки дуже хороші і позитивні. Шкодую, що не мала змоги допомогти. Дуже приємно хоча б на фотках побачити всіх ВАС - чудових людей, які так багато роблять для цих тваринок. :ay:
Всі собачки і котики виглядали просто шикарно (хоч найбільша красуня, як на мене, це дівчинка-цуценятко - з рожевим бантиком, з Наукової :) )
Наташа, це часом не її вже прилаштовано (ну дуже хочеться на це сподіватись)... ? :ah:
Halya
 
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 28 июл 2009, 10:09
Откуда: Львів

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Bentley » 01 июн 2010, 17:31

Halya писал(а):Всі собачки і котики виглядали просто шикарно (хоч найбільша красуня, як на мене, це дівчинка-цуценятко - з рожевим бантиком, з Наукової :) )
Наташа, це часом не її вже прилаштовано (ну дуже хочеться на це сподіватись)... ? :ah:

ні...на жаль вона ще не прилаштована=(
зараз вона в мене вдома....дуже розумна,чемна,на поводку вже прекрасно ходить,і без поводка від ноги моєї не відходить,їсть як слон,вдома не "робить" - чемно чекає поки на двір виведу,страшно не любить бути самою - весь час з кимось...
в притулок я її не верну більше, дівчинка буде в мене поки я їй інших господарів не знайду...в ідеалі - вона поїде до моєї сестри (це якраз вона з татом цуцика зі мною з притулку в суботу забирали)...ТРИМАЙТЕ КУЛАЧКИ!!!!
в будь-якому разі добрі руки я їй знайду!!!
одне питання: в дівчинки якісь прививки вже є????
ПІ.Ес. дівчинка називається тепер ЛЯЛЬКА!!
Bentley
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 25 мар 2010, 21:20

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Одрі » 01 июн 2010, 17:55

Настя,Ви молодець,а собачка-дівчинка просто красуня :ab:
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение а-лиса » 02 июн 2010, 00:37

Наташа, це часом не її вже прилаштовано (ну дуже хочеться на це сподіватись)... ? :ah:

Нет ,ни она ,но думаю щенуле ой как повезло,что у нее появился такой замечательный куратор,Настя большущее спасибо! У Ляльки прививок нет, укололи только сыворотку Гискан ,протравили глисты,но теперь нужно по схеме и глисты и потом прививки. Настя ,завтра обговорим все,я позвоню. Если ничего не изменится,завтра уедет в новый дом и наша рыжуля а-ля такса Лиса ( ее представляла на акции Таня (chucho).
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Halya » 02 июн 2010, 10:39

а-лиса писал(а): Нет ,ни она ,но думаю щенуле ой как повезло,что у нее появился такой замечательный куратор,Настя большущее спасибо!

Наташа, Настя - Вам обом величезне спасибі! :) :ax: Дуже рада за Ляльку :bp:
Halya
 
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 28 июл 2009, 10:09
Откуда: Львів

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение Bentley » 06 июн 2010, 18:23

я дуже рада,шо змогла їй трохи допомогти!
але вже не уявляю,як зможу з нею розлучитись!
а коли уявляю,як вона буде боятись і скучати перший час в нових господарів,зразу плачу (я плакса)...і зараз плачу...я не розумію,як можна викидати дорослих собак...треба,напевно,взагалі серця не мати :ac: :ac:
сьогодні вже зробили Ляльці прививку і видали паспорт.. :ay: ...розклеюю оголошення...супер-весела дівчика,як виявилось...я спочатку дуже переживала,чому Лялька така пасивна (весь час лежала,не бавилась,не хортіла ходити)...але тепер я зрозуміла,що це її захисний рефлекс...коли до нас приходить хтось чужий,або коли я з Лялькою гуляю без мого Бентлі вона поводить себе так само (лежить,не хоче йти і т. д.)...це тому що вона не почуває себе в безпеці...найліпше їй коли біля неї мій пес...вони дуже подружились)
Bentley
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 25 мар 2010, 21:20

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение nickie » 07 июн 2010, 10:14

Девочки! У меня просьба: пришлите мне пожалуйста на почту каталоги собак и котов в электронном виде (те что были на акции), Я их выложу на вэб-альбом, и у нас всегда будут каталоги в электронном виде для потенциальных хозяев. Плюс запощу в ЖЖ тех звериков, которых еще там нет :ah: , Спасибо!
Мой мэйл nickie3@yandex.ru
или выложите пожалуйста на файлообменник (http://fileshare.in.ua/) и дайте ссылку которая появится после загрузки. :ab:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sola » 07 июн 2010, 11:59

Ой, я не зможу вислати файли каталогів, бо там кожна сторінка як мінімум по 50-60 МБ, а сторінок 12 в котячому і 17 в собачому. А файлообмінником я не вмію користуватись, та й не маю часу зараз. Можу передати комусь каталог на диску.
Завтра під вечір -ввечері в районі просп.Свободи, наприклад.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение nickie » 07 июн 2010, 13:58

Оля, насправді файлообмінником користуватися навіть простіше, аніж Радікалом :ab:
На головній сторінці в розділі Загрузка Файла є конопка Обзор. Натискаємо, вказуємо на файлик який хочемо загрузити. Тоді натискаємо кнопку Загрузить Файл. Все!

Після загрузки файлу з*явиться сторінка, на якій буде посилання (лінк) на файл для зкачування, Цей лінк можна скопіювати і вставити в повідомленя на форумі. Насправді, працює так само як і Радікал-фото :ab: Тільки перевага тут така, що нема обмеження лише на зображення, а можна будь-який файл залити.


Може варто додати всі сторінки котячого каталогу до одного архіву і залити цілим архівом? Так буде найшвидше, і не треба буде цикатись по 1 сторінці. А собачий каталог можна було б розбити на 2 архіви - 9 і 8 сторінок.

Але якщо заливка каталогів проблематична, то можемо зустрітися завтра ввечері. Тільки я не раніше 19:15 зможу на проспект Свободи доїхати :ac:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sola » 08 июн 2010, 07:51

Ще раз ой. В інтернет-кафе нема дисковода на диски, а на флешку та фігня не поміщається. Але сьогодні все одно нічого не вийде, бо диска в мене нема з собою, а я зараз в Жовкву-Крехів, і додому потраплю не раншіше 23.00, то вже в інтернет-кафе не скоріше, як завтра.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение sola » 08 июн 2010, 07:52

На головній сторінці в розділі Загрузка Файла є конопка Обзор.
А де та сторінка?
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Акція 2010 або операція "Ы"

Сообщение nickie » 11 июн 2010, 10:47

Диск вже в мене, дуже дякую!!! :ax: :ax: :ax:

Виклала каталоги на веб-альбомі (звісно, зменшені по об*єму файлів), пізніше ще в ЖЖ запощу.

http://picasaweb.google.co.uk/miloserdia/201002#
http://picasaweb.google.co.uk/miloserdia/201003#
http://picasaweb.google.co.uk/miloserdia/GWgOkD#
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Пред.

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron