Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

!!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

 
 
Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

!!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение lviv_sobaki » 18 мар 2010, 14:14

Повертаючись до надрукованого.
(«Ратуша» за 8.10.2009, 29.10.2009)

І знову про притулок.

Відкритий лист п. Мухамеджановій К.Й., голові ревізійної комісії «нової команди» Львівського товариства захисту тварин.


Дуже прикро, що доводиться звертатися до Вас через газету, але після того, як Ви ввійшли в «нову команду», з бувшими колегами по притулку «Милосердя», Ви при зустрічах «не бажаєте говорити на цю тему». Дивуєтеся, чому А.Курач, який, на Вашу думку, не володіє інформацією, вв’язався в конфлікт між Павліковською і Фурсовим.
Про мене Ви не скажете, що я не володію інформацією, оскільки я в Львівському товаристві захисту тварин з 1995 року, а після смерті Боровської М.Б. п’ять років була головою товариства. Згаданий конфлікт – це не просто конфлікт між двома особами, а значно більше – між групою людей, яка опікувалась притулком «Милосердя», а в 2001 році, після смерті Боровської М.Б. врятувала його, прийняла в свій колектив людину, яку вважала однодумцем, і яка насправді виявилася зовсім не такою. Як тільки п. Фурсов був обраний головою товариства, одержав печатку і документи на автомобіль з причепом, він показав своє істинне обличчя. Він почав виживати нас з притулку, а Ви перейшли на його бік. Ви були з нами в одній команді, допомагали фінансово і ліками, але Ви не були однією з тих, хто врятував притулок після смерті Боровської М.Б., яка його фактично створила. І за ті п’ять років, коли я була на притулку кожний день (а то і ніч), Ви там були три рази: коли привозили 2 собаки з дачі, коли привозили металеві стовпці для огорожі, і на зборах товариства. А В.Павліковська і не могла часто бувати на притулку, тому що вона кожний день стояла на своєму посту – збирала пожертви небайдужих людей, які віддавала мені, коли я, повертаючись з роботи, їхала на притулок, за які купувалися крупа, молоко котам, ліки, оплачувалася праця 3-ьох працівників, водія та утримання автомобіля. І дуже добре володіє інформацією про життя притулку Курач А. голова Західноукраїнського Товариства захисту тварин, у веткабінет якого ми по два рази на тиждень возили хворих тварин. І ніколи не було відмови в увазі, хоча на той час приватних веткабінетів було набагато менше, ніж тепер.
Свою зраду Ви виправдовуєте тим, що при нас на притулку був безлад. І не змогли Ви оцінити того, яку колосальну роботу ми зробили, щоб перевести 80 тварин з оселі Боровської на притулок, наладити приготування їжі на притулку, не маючи коштів на мотори для води та бензопили. А двері в коридор були з дірою тому, що собаки, які вдень бігали по подвір’ю, ночували в коридорі. Зимою ми топили буржуйки. Ворота притулку були відкриті для людей: кожну неділю приходили помічники нарізати ковбасу з «Росани», школярі з вул. Варшавської приходили прибирати вольєри. Життя на притулку вирувало. Чого коштувало провести світло, обладнати другу кімнату для котів з балконом, який за власний кошт придбала Н.Казакова.
Великим досягненням «нова команда» вважає ліквідацію котячої секції на притулку, насправді їм просто стало ліньки туди їздити і щось там робити. А треба було возити продукти, палити, прибирати. Звичайно, що краще закрити: п.Підболячний їздив на притулок пару літніх місяців і більше там не буває. Цікаво, куди він прилаштував тих котиків, які були на притулку, всі ми добре знаємо, як навіть кошеня важко віддати в «добрі руки». А якщо прочитати його висловлювання про людей, які утримують 15-20 котів, то взагалі дивно, що цей пан робить в товаристві.
Ви дуже горді з того, що при Вас розпечатується скринька з кількома гривнями з «Зоомагазину». А чи теж при Вас знімаються гроші з приватних рахунків Фурсова, на які він збирає пожертви, рекламуючи притулок по Інтернету?
І куди подівся причіп до автомобіля, бензопила, подарована спонсором, металевий гараж, в якому зберігався запас дров? Чому не відремонтовано автомобіль, що на зборах обіцяв зробити Фурсов, будучи приватним підприємцем по автодеталях. Натомість просить автомобіль в легковірних благодійників по Інтернету.
Чому на притулку ніколи не було сторожа, навіть тоді, коли з Німеччини передавали благодійники великі кошти на утримання притулку?
Прошу Вас, як голову ревізійної комісії товариства пояснити, як могло статися так, що в наш час дороговизни продуктів весною 2009 року товариство вперше не забажало отримати вісім тон кормів для тварин, які фірма «Нестле» регулярно віддавала притулку. Якщо Ви такі багаті і не потребуєте, то чому було не оголосити акцію і роздати людям, які годують бездомних тварин, а не спричинити до утилізації. Пояснення були такі: а хто привезе, а хто розгрузить, а куди подіти пусті баночки. А де ж перепрошую «нова команда», і чим вона натомість займається? А вона проводить піар-акції з фломастерами і цукерками на пл. Ринок по роздачі кошенят дітям, після яких ті самі жалісливі львів’янки, які були висміяні п.Підболячним, збирали викинутих дітьми кошенят після того, як «акція пройшла успішно». Звичайно, провести акцію в центрі міста, де сухо і чисто набагато легше, чим поїхати на притулок і нарубати собакам кісточок хоча би раз в році, в День захисту тварин. Навіть тоді, коли з Брюховицької бази привозили на притулок свіжі кості, вони тут же спалювалися, щоб не рубати і не розносити їх. Бо ж відомо: чим менше собаки їдять, тим менше прибирати. Хоча і прибирати нікому: один працівник і варить, і дрова заготовляє і прибирає.
Своїми піар-акціями Ви прикриваєте не тільки те, що фактично нічого не робите, а й недостовірну інформацію в пресу. Чому би Вам не влаштувати День відкритих дверей на притулку і не показати, який у Вас тепер «лад», як один працівник за кілька робочих годин може зварити 600 л каші – 60 кг крупи (на які Фурсов щодня витрачає 140 грн), на «укріпленій» кухні, яка вросла в землю, без відповідної тяги. І скільки ж насправді собак є на притулку (при нас їх було 270), якщо подивитися, що травою заріс не лише двір, а й деякі вольєри і під’їзд до воріт. До цифри 178, про яку Ви пишете, здається, там дуже далеко.
Кожний раз, коли проїзжаю на маршрутці повз притулок, щемить серце. Коли недавно підійшла до огорожі подивитися на собак, єдиний працівник покинув роботу і став шпурляти в мене кусками дерева і цегли. А ввечері приїхав «сам» Фурсов, знаючи, що в мене немає диктофона і мобілки, яка записує, бо мені на них не стати, від душі матюкався і знову ж, так як і три роки тому, погрожував.
Справа про особу Фурсова знаходиться в суді. Сподіваюсь, що там належним чином оцінять його дії, і я зможу не тільки підійти до огорожі притулку, а й зайти всередину. Дай Бог, щоб це скоріше здійснилося.


Орленко Галина.
Смт. Брюховичі, вул. Смолиста, 3.
Тел. 234-66-80

На фото:
Автомобіль, подарований притулку Всесвітнім товариством захисту тварин, на якому возили продукти та тварин (хворих і підібраних) тепер «відпочиває» у чужому дворі. А де причіп?
Кухня, на якій буцім-то щодня варять по 600 л каші.
Лад, який навела на притулку «нова команда».
Чим прогрішився цей пес, якого «ув’язнено» в буді?

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
lviv_sobaki
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 16 мар 2010, 22:16

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение joulu » 18 мар 2010, 15:40

Що це таке?? Що це за дурня?!
"Байдужість - це параліч душі, передчасна смерть." А.П. Чехов
Аватара пользователя
joulu
 
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 26 ноя 2009, 14:18

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение Svitovyda » 18 мар 2010, 16:10

хто ту ратушу читає? там якщо і є якась реальна "цільова аудиторія", то її перекривають радіопередачі.

був оцей фоторепортаж в жж, було багато публікацій по газетах - з яких про реальний стан притулку дізнається на багато більше людей, ніж кількість читачів ратуші. в цих чудіків своя мета - вони її добиваються всіма ідіотськими засобами і поливаннями.

можна пробувати пробивати статті в нормальних популярних газетах, з фоторепортажами теперішнього стану притулку, з поясненнями цього "конфлікту"
і більше ніяк інакше на цей брєд не реагувати.

ту ратушу садовий взагалі ледве не прикрутив повністю, я не уявляю собі хто її реально виписує...
боротьба оптимізму зі здоровим глуздом
Аватара пользователя
Svitovyda
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:26
Откуда: Ukraine, Lviv

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение vivi » 18 мар 2010, 22:56

пропоную не вестись на чергову провокацiю i не починати виправдовуватись. оскiльки будь-яка вiдповiдь спростувального характеру виглядатиме виправдовуванням - прпоную цей черговий наклеп проiгнорувати взагалi. я б казав, тему взагалi закрити (не видаляти, бо ж хiба ми боiмося iх брехнi?). зате в нас тепер э ще одна порцiя фоток ЯК БУЛО i до чого вони дорятувалися... пригодиться.

пи си а "правдолюб" савельев-то виявляеться тупо продажна шкура...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение lviv_sobaki » 18 мар 2010, 23:23

Думаю, що це не дурня, вважаю, що притулок в надпоганому стані.... Я так розумію, що модератори можуть видалити тему... А часом, чи не модератори відповідають зараз за притулок? Признавайтесь.
lviv_sobaki
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 16 мар 2010, 22:16

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение lviv_sobaki » 18 мар 2010, 23:27

Ну так правильно, п.Підболячний - це ж vivi!
lviv_sobaki
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 16 мар 2010, 22:16

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение Джек » 18 мар 2010, 23:28

Столько интересного сегодня узнали про "белое и пушистое" общество до 2006года...Завидуем теперь все вместе...

Когда лично я такое читаю,то понимаю,что если плюют в спину, то чего-то мы еще стоим.Комментировать бред этой полусумасшедшей женщины , ставящей с головы на ноги все происходящее, считаю просто ниже своего достоинства и достоинства членов ЛТЗТ в настоящее время.Думаю,что лучшим ответом послужит снятый чисто случайно фильм на любительскую камеру в мае 2006 года,когда еще не было на кого валить и Фурсова с Пидболячным еще не было на горизонте.Обязательно завтра переведу его в цифру и выложу.

Что же касается суда- НЮ-НЮ!!!
Добродетель опровергается, если спрашивать, «зачем?»…
Аватара пользователя
Джек
 
Сообщения: 84
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:12
Откуда: г.Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение vivi » 19 мар 2010, 11:14

lviv_sobaki писал(а):Ну так правильно, п.Підболячний - це ж vivi!

Ти ба, яке відкриття! Невже здогадались у профіль зазирнути? Так до Вашого відома, у нас ніхто і не ховається. І в моєму профілі і мій телефон, і прізвище-ім"я-побатькові... Ми ж не якісь анонімні "засобаковичі", нам ховатися не треба...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение vivi » 19 мар 2010, 11:17

joulu писал(а):Що це таке?? Що це за дурня?!

Так, якщо (ну раптом) хтось не здогадався - це фотографії ледь не трирічної давності, приблизно як раз на той час, коли наша команда прийшла в притулок. Тобто, на цих фото ми як раз наочно бачимо в якому стані нам притулок дістався.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение joulu » 19 мар 2010, 12:40

Те що нижче, я написала ще вчора, але форум зліг.

Вгамувала емоції, фуф :ad:

Для початку варто зазначити, що я не є членом Львівського захисту товариства захисту тварин, але дозволю собі відписатися на цього листа, так як я майже кожного тижня буваю там, бо допомагаю з купівлею та доставкою, так званого, секонду до "Милосердя", і відповідно в курсі того що відбувається на його території. І щось що я скажу Вам, дорогі форумчани - все, вище сказане в "відкритому листі"- НАКЛЕП та БРЕХНЯ. Фотографії невідомо якої давності, дурниці написані про волонтерів - вразили мене до глибини душі. Мені щиро шкода дівчат, які не покладаючи рук працюють там, віддаючи весь всій час для того, щоб хоч трохи змінити цей світ на краще, що їм доведеться читати ЦЕ.
Якщо Ви так вболіваєте за тваринок, тоді поясніть мені, будь-ласка, для чого Ви це робите, пані Галино? Яка мета? Адже і Ви, як і я, знаєте що ті наклепи, не мають під собою жодної реальної основи!!
"Байдужість - це параліч душі, передчасна смерть." А.П. Чехов
Аватара пользователя
joulu
 
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 26 ноя 2009, 14:18

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение chucho » 19 мар 2010, 13:06

joulu писал(а): Мені щиро шкода дівчат, які не покладаючи рук працюють там, віддаючи весь всій час для того, щоб хоч трохи змінити цей світ на краще, що їм доведеться читати ЦЕ.
Якщо Ви так вболіваєте за тваринок, тоді поясніть мені, будь-ласка, для чого Ви це робите, пані Галино? Яка мета? Адже і Ви, як і я, знаєте що ті наклепи, не мають під собою жодної реальної основи!!

Підтримую!!! :dk:
В мене питання до пані lviv_sobaki : з якою метою ви знову лиєте бруд на форумі ? яким чином це допомагає тваринам?
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение Джек » 19 мар 2010, 22:46

Мне очень неприятно,что не смог выложить сегодня, достигнутое "белыми и пушистыми",т.к. опоздал в цифровой центр.Будет готово в понедельник к 18.00.А сейчас для затравки аппетита,хотя противно повторяться .

Изображение Изображение Изображение Изображение

А вот это та,которая ,обращается к народу...

Изображение Изображение

А вот это та,которая сильно рвется к руководству приюта и инициирует все суды...

Изображение

А вот это порядок в доме и на даче Г.Орленко
Изображение Изображение

А вот разбор каптерки завхоза приюта,который просто исчез и почему-то на 3 года забыл,что нужно отдать ключи...

Изображение Изображение

А это" пионеры",которые учавствовали в субботниках...

Изображение Изображение

Ну и т.д. и т.п.,уже не говоря,про несанкционированное проникновение Г.Орленко на территорию приюта,после которого пришлось спасать собак...,пропавшая бензопила,пересаживание собак ,так ,как она считает нужным...ох,ведь поймаем...

Если кого то интересует,то могу выложить сканеры заключения комиссии о приеме передачи автомобиля(то есть его состояния), и исчезнувшего прицепа,которого так никто и не передал.
Добродетель опровергается, если спрашивать, «зачем?»…
Аватара пользователя
Джек
 
Сообщения: 84
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:12
Откуда: г.Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение moresai » 21 мар 2010, 22:37

Я напишу только одно, что летом у нас пропадали собаки, а потом кое кого из них возвращали, опять же ночью, пока нас не было,через пару недель,причем собаки из комнаты почему то перемещались в вольеры, почерк Гали Орленко,(двое так и не вернули), кого-то пересаживали на места совершенно не удобные, далеко от их будок....мы ломали головы - кто это мог делать , а наш стаф терьер, которого из комнаты из здания пересадили в вольер и он , чуть не загрыз сидящего там и ничего не подозревающего двортерьера - а кто это мог делать столь непонятные вещи, не в коем случае не бомжи,это вредительство,а кому это надо догадайтесь...
А вот фотография человека , который написал статью ЭТУ, а фотография была сделана в тот момент , когда мы с Наташей и нашим рабочим искали наших пропавших собак...подозрение пало именно на эту особу Галю Орленко (она писанула статью в "Ратушу"). но - кому нужно было лазить по крыше и разрывать балкон, который кстати оплатила Козакова .И этот балкон всегда упоминается при любом случае... Фототография была сделана мной в момент когда Галя на меня пыталась накинуться ,увидив,что я пытаюсь сфотографировать ее дачу,спасибо Володе ( нашему рабочему) который не дал ей вцепится в меня....
Изображениеа
Здравомыслящие люди,понимающие всю абсурдность некоторых ситуаций и знающие нас ,и знающие приют, все всё понимают и на нашей стороне, а многие люди ситуацию знают только по форуму и интернету пару раз приезжая в приют на пару минут,вот такие люди всю эту фигню понять может и не смогут.... Вот на это и расчитаны все статьи и обвинения которые переодически льются на нашу голову. Главное побольше негатива,наши люди верят в плохое,но мы работаем на позитив и оправдываться не будем......
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение sanechka » 22 мар 2010, 13:50

Щойно дісталася до інтернету, а тут ТАКЕ!!!!!!! :aq: Я просто не знаю, скільки може тривати ця наглість і маячня! Скільки ще часу ці сволоти будуть псувати нерви і життя людям з притулку??? І подивіться, дійсно, ті хто бував хоча б декілька разів в притулку, не може не реагувати на ці "помиї". Але хтось, хто ні разу не бував у притулку і на власні очі не бачив тієї роботи, що там відбувається, може і повірити у те що написала Орленко :ea: Тим більше, коли це опубліковує "поважна" газета...Ось це і лякає! Може юристи підкажуть, може є якась стаття про наклеп? Може пора вже покінчити з тим жахом, що відбувається? Ну скільки ще таких писанин буде виходити? Максим з Олею робить чебуреки з котів, Марина з Наташею вичиняють шкурки з собак... :ai: Куди ще приведе хвороблива фантазія цих недоумків? Ні, мовчати не можна, бо це вже через край! :dy: А журналюгам, що видруковують це - ::co:: ::co:: ::co:: :aq:
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение sanechka » 22 мар 2010, 13:57

А В.Павліковська і не могла часто бувати на притулку, тому що вона кожний день стояла на своєму посту – збирала пожертви небайдужих людей, які віддавала мені, коли я, повертаючись з роботи, їхала на притулок, за які купувалися крупа, молоко котам, ліки, оплачувалася праця 3-ьох працівників, водія та утримання автомобіля.

Нормальній людині не важко собі уявити, які гроші можуть бути зібрані у такий спосіб, як вони збиралися Павліковською. І на ЦІ гроші можна було зробити все те, що тут описано? Тоді я кидаю свої роботи і йду стояти з ящиком для пожертв :ae:
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение joulu » 22 мар 2010, 15:16

От от власне! Мене також страшенно порадувала "оплата трьом працівникам, водієві і утримання авто". Повна нісенітниця. Тут і справді нема чого виправдовуватися, і так все ясно.
"Байдужість - це параліч душі, передчасна смерть." А.П. Чехов
Аватара пользователя
joulu
 
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 26 ноя 2009, 14:18

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение sola » 22 мар 2010, 18:46

Як то кажуть, не скажу за весь притулок, а все, що стосується котів - маячня від першого до останнього слова. Людям, які не розуміють, що утримання котів у концтабірних уомвах притулку було знущанням, не можна знову довіряти тварин!
Я теж за те, щоб не реагувати на цей лист - шкода сил.
Але от поновлю в радіопередачах фразу про те, що "Львівське товариство захисту тварин ніколи не збирає гроші на вулиці", бо бачила пані Павліковську в суботу біля Південного, то про безкоштовну стерилізацію вона вже і не заїкається - збирає знову "для бєдних жівотних". Так що пора нагадати, що до притулку це все не має жодного відношення. :aq:
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение lorana » 26 мар 2010, 14:57

Стараюсь по мере возможности просматривать форум, комментировать редко есть возможность. Слежу за этой темой с самого начала. Каждый раз порываюсь что-то написать, но в то же время просто нет слов. Но вот что хочется сказать так это то, что очень рада, что попала в приют после 2006 года. Сейчас, когда пиарю приют и конечно же людей там работающих, в первую очередь Наташу и Марину, то слышу немало «положительных» откликов о приюте, а самое ужасное то, что многих уже не переубедишь :ac: Приведу несколько примеров. Первый самый известный факт это конечно же то, что приют требует деньги за пристройство собак, сама долго была уверенна в этом мифе :ea: . Дальше, врать не буду из первоисточника не слышала, но когда мой знакомый пиарил приют еще одному знакомому из какой-то общественной организации тот ответил «Допомогти? Притулку? НІ!!! Ми їм виділили близько 100 тис. грн. і досі не знаємо де ці гроші.» А это уже из проверенного источника, люди собрали кучу хенда для приюта и привезли, на что им ответили, что тряпье не нужно помогайте деньгами, а хлам забирайте :ai: Одна женщина предлагала за свой счет провести вакцинацию приютских животных, причем сама бы и провела только согласие надо было, но даже так нашим «великим» зоозащитникам это не надо было. Эти примеры так навскидку, не особо напрягая память. Оправдываться действительно не имеет смысла, да и не перед г-жой Орленко же это делать? А вот что радует так это то, что даже по форуму видно что собралась дружная команда единомышленников, которая медленно, но уверенно растет, а вот у вышеупомянутой госпожи такого нет, и вряд ли будет, да и не поймет она никогда, предлагаю ее вместе пожалеть :ak:
Всем удачи в нелегком деле! :ax: :ax: :ax:
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение vivi » 08 апр 2010, 19:42

А що ж можуть сказати про автора відкритого листа інші мешканці Брюхович?
Думаю, цьому повідомленню місце тут:
Елена Бойко писал(а):Я вообще - то не о вариантах - об этом чуть позже. А о кошмарах. Перед Пасхой - 2 апреля! - пошла в Брюховицкий лес за цветочками. То есть накопать для пересадки себе во двор первоцватов. И случайно среди дач набрела на огромный мусорник, на нем - около ста будок, больше половины - с цепями, ошейниками...Но собак не видно и не слышно. Мои дворняги ( как раз из подобранных, но оставшиеся жить навсегда...) стали шнырять по этим будкам и нашли ТРИ ЖИВЫХ собаки, очень перепуганные, спрятались в будках и боялись даже тявкнуть.Собаки были на цепях, вокруг - све в дерьме, в мисках - ни еды, ни воды...УЖАС! А из одной будки торчал довольно - таки большой топор. Я жутко испугалась, решила, что это бомжи на заброшенной даче держат собак для ...поедания, извините за откровенность! Пормчалась домой, набрала в бутыли воды, набросали в кульки какой - то еды, побежали туда уже с мужем и приятельницей, накормили и напоили этих бедолаг. №-4-5-апреля мы туда снова ходили, носили псам еду и воду, я за это время уже всех местных алкашей и бомжей расспрашивала, говорят - там держала много собак "сумасшедшая баба", которая часто ходит с целой сворой по Брюховичам, но куда они делись - они не знают. В пошлом году эти собаки искусали ребенка - прямо при ней! - родители обратились в милицию, но собаки све равно бегали по дачам. И потом отец этого покусанного ребенка около 11 собак в лесу расстрелял...Но тут же у этой женщины появились новые собаки, около десяти, я и сама ее видела уже весной на помойке возле вокзала.
Потом я звонила и Наташе из "Милосердия" - она сказала, что где - то на дачах держали собак бывшие активисты, которые теперь активно в СМИ проливают приют грязью. Несмотря на праздник, буквально в понедельник позвонила местному депутату сельсовета, и он...ПОДТВЕРДИЛ: помойка действительно принадлежит г-же ГАЛИНЕ ОРЛЕНКО, числится ее дачей, где она "организовала приют". По всему центру Львова эти дамочки "из актива" стоят с ящиком для пожертвований, собирают деньги якобы для приюта "Милосердие". На самом деле эти деньги идут на оплату заказных статей в газетах, а ГДЕ и КАК содержат брошенных животных эти гадины - извините за резкозть, но иначе не назовешь! - теперь могут увидеть все. К сожалению, я не умею поставить фото на этот форум, но скинула все фото Наташе Кузнецовой, кого интересует - можете обратиться к ней, и она вышлет.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение а-лиса » 09 апр 2010, 00:25

Фотографии дачи-приюта Орленко . Фото Лены Бойко. Именно в этом " приюте" ,а не в лесу ( мне в этот же день позвонил участковый )были растреляны собаки, на некоторых будках остались дырки от пуль ,собаки все были на цепях и бежать не могли.... То ,что творят эти женщины,не поддается здравому смыслу,мы и на этой даче были(в какой то теме мы с Мариной даже несколько фото выставили) и воочию наблюдали,как свора собак бегущая за Галей и ее сестрой , бежит и сметает все на своем пути,дети в рассыпную,местные собаки дерутся с этой сворой,это словами не передать.... Это же творилось и в нашем приюте и возле приюта при руководстве Орленко. . И это называется любовь к животным?!
Фотографий очень много,выставлю часть,картина и по ним вырисовывается.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
:dc: на табличке написано ДИРЕКТОР , какой директор -такой и офис ....
Изображение
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение moresai » 09 апр 2010, 21:21

да уж...хорошие фотографии и офиссс директора тоже под стать. Мне очень жаль ту собаку в будке - столько мисок вокруг......
Зная хозяйку не по наслышке , а по делу - раз в три дня ежели проведает собачёнку , и то хорошо. Мусорная широкая душа .
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение Джек » 11 апр 2010, 00:07

Говоря словами классиков юмора..."А где наш начальник транспортного цеха?",то бишь-"lviv_sobaki"...? До встречи 26.04.10 в 12.00...Если кишка не тонка, ответьте за весь этот смрад перед людьми...,которые на Вашу статью только лишь еще больше сплотились...огромное СПАСИБО!!!
Добродетель опровергается, если спрашивать, «зачем?»…
Аватара пользователя
Джек
 
Сообщения: 84
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:12
Откуда: г.Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение Джек » 09 окт 2010, 12:10

На днях нас посетила Галина Орленко. Как Вы видите с какой целью. Можете себе представить на минутку, чтобы было , если бы "ОНИ" возвратились...

http://www.youtube.com/watch?v=ZxzYBlAGXFc

Ну а здесь я просто повторюсь,не могу удержаться.

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Вот эти нувориши-Орленки,Шкуропаты,Павликовские,Сенченки и ежи с ними хотят возвратиться через суд для наведения "НОВОГО" порядка...
Добродетель опровергается, если спрашивать, «зачем?»…
Аватара пользователя
Джек
 
Сообщения: 84
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:12
Откуда: г.Львов

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение Grey » 09 окт 2010, 20:10

Володя молодець.Навколо такого керівництва ми з вами, шановні форумчани, напевно не змогли б згуртуватися :bw:
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: !!! Стан львівськоко притулку - Відкритий лист + !! ФОТО !!

Сообщение sanechka » 10 окт 2010, 00:54

Без коментариев! Просто капец тётка...
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

След.

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.