Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

 
 
Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 27 янв 2010, 19:36

В останній вівторок лютого, тобто 23 числа, організація Humane Society International проводить Міжнародний день стерилізації. А перед тим - упродовж усього лютого - активну агітацію серед населення за стерилізацію як безпритульних, так і домашніх тварин.

У Львові будуть встановлені сітілайти (це такі великі плакати на вулиці), які агітуватимуть за стерилізацію. (Наразі міськрада ніяк не отелиться з приводу, скільки таких сітілайтів вони нам поставлять (6, 8 чи 10) і чи зможуть вони це зробити до виборів :bw: )

А тоді - безпосередньо 23 лютого - деякі ветеринарні клініки дали згоду стерилізувати тварин безкоштовно.
Наразі це:
Айболит + мережа Світлани Валентинівни (Кульпарківська, Сихів, Стуса, Тургенева)
тобто 5 клінік.

Питання № 1: Кого ще варто (треба? можна?) залучити? Хто залучиться сам? Промислова? ЛКП? Як вважаєте?

Умова, за якої клініки згодні стерилізувати безкоштовно - попередній запис. І це зрозуміло: кому сподобається, якщо раптом в один день набіжить купа бабульок і вистроїться в чергу?!
Звідиси

Питання № 2: Рекламуючи акцію по радіо і в пресі - який телефон давати? 243 41 53 ? Чи не буде це забагато для Наталі і Жені?

Це треба буде вислухати людину, визначити, хто в неї і де територіально, скерувати в клініку, або найближчу, або де є вільні місця. Словом - три тижні координувати дзвінки, яких буде невідомо скільки - або багато, або мало...
Може, хтось, хто має трохи часу, би взявся робити це з домашнього телефона?

Питання № 3: Рекламуємо акцію через сітілайти і - конкретніше - по радіо і через газети.
Хто має контакти телебачення? Газети "Експрес"?

Питання № 4: Які ще є з цього приводу ідеї? Пропозиції?
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Grey » 27 янв 2010, 21:10

А чи не можна було б викласти на форумі телефони тих клінік , які безпосередньо готові безкоштовно чи з великими знижками стерилізувати, хоча б для форумчан.Я , наприклад, записала би вже двох бажаючих своїх знайомих хоч завтра.А для Наталі то явно завеликий клопіт, всеодно всіх бажаючих треба переадресовувати до ветеринарів.А ЛКП таким чином може рекламуватися, як веткабінет, я думаю вони теж зацікавлена сторона.
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 27 янв 2010, 21:20

Я маю мобільний з прямим міським номером - 243-53-56. Можу взяти на себе роль оператора :ab:
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение nickie » 28 янв 2010, 11:25

Grey писал(а):А чи не можна було б викласти на форумі телефони тих клінік , які безпосередньо готові безкоштовно чи з великими знижками стерилізувати, хоча б для форумчан.Я , наприклад, записала би вже двох бажаючих своїх знайомих хоч завтра.А для Наталі то явно завеликий клопіт, всеодно всіх бажаючих треба переадресовувати до ветеринарів.А ЛКП таким чином може рекламуватися, як веткабінет, я думаю вони теж зацікавлена сторона.


Підтримую - якщо викласти адреси і телефони клінік, які 100% будуть тим займатися - я думаю, попіаримо цей захід (в твіттері, в ЖЖ, у львівських спільнотах тощо). Треба буде тільки ще придумати текст про користь стерилізації (точніше - що вона не зашкодить :ab: ) Ще подумала - на захід.нет та зік (ресурси з новинами) теж статті закинути - як було про день захисту чорних котів. У них здається досить велика аудиторія читачів.
Думаю є досить багато людей які б зголосилися простерилізувати тваринок.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 28 янв 2010, 16:11

Можу взяти на себе роль оператора
chucho ! :dh:


Адреси клінік, які погодились взяти участь в програмі:

"Айболить" - кабінет ветеринарної медицини
м. Львів, вул. Пекарська 57
тел.(0322)76–73–47

Ветеринарний кабінет
м. Львів, вул. Лікувальна 7
тел.(0322)292–19–77

Клініка ветеринарної медицини домашніх тварин
м. Львів, вул. Тургенєва 57В
тел.(0322)298–57–47

Лікувально–діагностичний центр ветеринарної медицини домашніх тварин
м. Львів, вул. Стуса 38
тел.(0322)298–33–53

на Сихові: 79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 8 Телефони: (032) 2432202
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение nickie » 28 янв 2010, 17:24

Це вже точно? Можна починати піарити?
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Grey » 28 янв 2010, 17:58

Коли можна записуватися і по якому всеж таки номеру?
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 28 янв 2010, 21:29

Пропоную давати мій номер, а я скеровуватиму людей у найближчу до них клініку
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение evazlata » 28 янв 2010, 21:59

Знакомые решились на стерилизацию питомцев, раз бесплатно.Но на Тургенева им сегодня ответили, что они ничего об этой акции не знают.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 29 янв 2010, 15:07

на Тургенева им сегодня ответили, что они ничего об этой акции не знают


Отже, ще раз сьогодні подзвоню до власниці мережі - Світлани Валентинівни і нагадаю про нашу домовленість.

Все-таки хотілось би, щоби люди дзвонили до chucho, а вона вже координувала, причому не просто давала номери телефонів, а саме сама передзвонювала в клініки, а потім клієнтам. Бо якщо в клініки почнуть дзвонити десятки неадектватних бабульок, які десь щось чули, а тепер вважають, що їм усі винні (а це, як це не сумно, таки найпоширеніший тип опікунів :( ) , то клінікам це швидко набридне, і вони, чого доброго, відмовляться брати участь.

І ще: Всі клініки будуть обмежуватися тою кількістю, яку вважають за можливе для себе. Так що, якщо хтось готовий постерилізувати безплатно двох котів - що ж, маємо подякувати і на тому не вимагати більшого.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

До акції долучається також ЛКП "Лев"
вул. Промислова, 56
тел. (0322) 52-30-41
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 29 янв 2010, 15:38

Тоді я бачу це так:
1.Людина мені дзвонить, ми з нею визначаємось в якій клініці їй зручніше буде стерилізувати свого улюбленця. Я беру в цієї людини номер телефону, прізвище а також кого вона стерилізуватиме (собаку чи кота, хлопчика чи дівчинку)
2.Дзвоню в клініку і записую цю людину на прийом
3.Дзвоню цій людині і повідомляю на котру годину і куди їй під"їхати.
Так буде нормально?
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 30 янв 2010, 18:34

Так буде нормально?

Супер!!!

До Дня стерилізації долучилися також клініки на Пілнікарській і В. Великого

Ветеринарний кабінет вул. Пильникарська 8а (0322)74–23–79.
вул. Володимира Великого, 22 (032) 2980868, (032) 2436068
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 30 янв 2010, 18:41

Ось такий текст для розсилання ЗМІ записала. Є зауваження? Пропозиції?
Збираюсь розсилати в понеділок

23 лютого – Міжнародний день стерилізації тварин

Цьогоріч Львів уперше долучиться до всесвітньої акції – проведення Міжнародного дня стерилізації тварин: у цей день, 23 лютого, ветеринарні кабінети Львова стерилізуватимуть і каструватимуть собак та котів безкоштовно!

Масштабний захід, ініційований Львівським товариством захисту тварин, призначений для двох категорій населення: по-перше, для малозабезпечених громадян, які, усвідомлюючи необхідність стерилізувати своїх улюбленців, не можуть оплатити операцію. І, по-друге, для так званих опікунів – людей, що самовіддано дбають про вуличних тварин у своїх мікрорайонах і, як ніхто інший, знають, яка трагічна доля чекає на народжених на вулиці цуценят та кошенят.

В акції із безкоштовної стерилізації погодилися взяти участь практично всі львівські приватні веткабінети. Це – клініки мережі «ВетСервіс» (Лікувальна 7, Тургенєва 57, Стуса 58, Хоткевича 8), веткабінет «Айболить» (Пекарська 57), веткабінети на Пілникарській 8А та В. Великого 22, а також ЛКП «Лев» (Промислова 56).

Звертаємо увагу зацікавлених львів’ян на те, що безкоштовні операції 23 лютого здійснюватимуться лише за попереднім записом.
Запис веде волонтер Львівського товариства захисту тварин за телефоном 243 53 56

Ініціатор проведення Міжнародного дня стерилізації тварин (Spay Day) – авторитетна міжнародна організація Humane Society International (Інтернаціональна Гуманна Cпільнота). Ця благодійна громадська організація існує від 1954 року і налічує понад мільйон членів.
Міжнародний день стерилізації тварин проводять щорічно в останній вівторок лютого, тобто цього року він припадає на 23 лютого. А впродовж усього лютого проходять найрізноманітніші заходи, приурочені до цього дня і спрямовані на популяризацію стерилізації та кастрації.
Започаткований 1992 року День стерилізації протягом 15 років був лише американським, однак три роки тому він отримав статус Міжнародного дня.
Як декларує на своєму сайті організація Humane Society International (http:// www.hsus.org), головна мета Дня стерилізації – переконати якомога більше людей стерилізувати своїх хатніх улюбленців. Цій меті служать найрізноманітніші інформаційно-освітні акції. Крім того, волонтери організовують збір коштів на фінансування стерилізацій безпритульних тварин та тварин малозабезпечених власників, лотереї, аукціони, благодійні концерти, «дні відкритих дверей» у притулках.
Протягом Американських днів стерилізації за перші 15 років було стерилізовано понад 1,5 мільйона тварин! Враховуючи, що нестерилізована кішка народжує щороку до 18 кошенят, а нестерилізована собака – до 20 цуценят, зрозуміло, що учасники Міжнародного дня стерилізації не допустили народження тисяч і тисяч нікому не потрібних і приречених на загибель малюків.

Тел. для довідок: 097 594 92 84 (Ольга Сидор, sydorola@ukr.net )
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 30 янв 2010, 18:43

І ще для агітації та інформування населення можна використовувати ось такі листівки. Хто хоче - скачуйте, друкуйте, роздавайте!
Вложения
23 02 2010.doc
(763 КБ) Скачиваний: 239
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Grey » 30 янв 2010, 21:23

Я чомусь не впевнена, що стерилізуватимуть зовсім безкоштовно, скажімо робота хірурга, може і не оплачуватиметься , а шовний матеріал, антибіотики, анастезія.Я впевнена, що ці ньюанси треба з'ясувати завчасно, щоб люди могли розрахувати свої можливості.І ще, опікунам прийдеться перетримувати тварин поопераційний період в домах, а не в клініках, до цього , можливо, теж не всі готові, в ЛКП собак перетримували 10-12 днів.Координаторів прошу уточнити ці деталі.
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 31 янв 2010, 19:45

чомусь не впевнена, що стерилізуватимуть зовсім безкоштовно, скажімо робота хірурга, може і не оплачуватиметься , а шовний матеріал, антибіотики, анастезія.Я впевнена, що ці ньюанси треба з'ясувати завчасно, щоб люди могли розрахувати свої можливості.


Стерилізуватимуть безкоштовно. Але не необмежено. Орієнтую власників клінік на "краще менше, та краще". Щоб не дай Бог не напартачили і не дискредитували ідею.
Тому в рекламі прошу наголошувати: акція спрямована насамперед для малозабезпечених власників і опікунів. Перевірити це ми не можемо, тож покладаємося на совість людей.

І ще, опікунам прийдеться перетримувати тварин поопераційний період в домах, а не в клініках.


Так, звичайно. Перетримувати, забезпечувати післяопераційний догляд, евентуально віднести на зняття швів (не всі хірурги володіють технологіями, при яких не потрібні попонки і зняття швів). Будемо про це говорити в радіопередачі та інтерв"ю, а також в попередніх індивідуальни бесідах з опікунами при записі.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sanechka » 31 янв 2010, 22:26

В "однокласниках" розмістила оголошення, з новиною від модераторів.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Ujy » 01 фев 2010, 10:29

якщо можна викладіть тут саму картинку, що в оголошенні, в форматі jpg чи іншому
Ujy
 

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение dzzvinka » 01 фев 2010, 11:33

sola писал(а):Ось такий текст для розсилання ЗМІ записала. Є зауваження? Пропозиції?
Збираюсь розсилати в понеділок

ну класно все :))
пропіарила в спільноті ua_cats http://community.livejournal.com/ua_cats/216509.html
Последний раз редактировалось dzzvinka 01 фев 2010, 11:46, всего редактировалось 1 раз.
я люблю котів!
Аватара пользователя
dzzvinka
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 18 дек 2009, 11:38

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение nickie » 01 фев 2010, 11:44

sola писал(а):І ще для агітації та інформування населення можна використовувати ось такі листівки. Хто хоче - скачуйте, друкуйте, роздавайте!



А можна, будт ласка, зображення з листівки викласти бульшого розміру? Друкується не дуже чітко, і перепостити важко. Дякую наперед!
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 01 фев 2010, 18:59

Листывки я мала на увазі для того, щоб бабцям-опікункам номер телефону давати і можна було робити двосторонніми.
Але можна і великі :ab:
Вложения

[Расширение jpg было запрещено, вложение больше недоступно.]

[Расширение jpg было запрещено, вложение больше недоступно.]

Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Grey » 01 фев 2010, 22:38

Оля, так собак будуть стерилізувати, чи лише котів? І в яких клініках? А на листівках то собачка є :ae:
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение nickie » 02 фев 2010, 18:21

В мене питаннячко: чи відома приблизна загальна кількість тварин, яких можуть просстерилізувати в цей день (по програмі)? Чи варто нам широко рекламувати цю акцію? Тобто якщо наприклад кожна клініка по 2-3 тварини стерилізує, вийде десь близько 20 тварин. А раптом бажаючих зголоситься більше (бо шару за гроші не купиш :ab: )? Я це до чого - чи розповсюджувати інформацію по спільнотах тощо? Чи просто обмежитися роздаванням флаерів бабусям-опікуншам? :ah:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Grey » 03 фев 2010, 19:53

Собак стерилізуватимуть? Оля, відгукніться! :bs: :bs: :bs:
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Grey » 04 фев 2010, 20:19

Народ, реклами вже не потрібно, Таню засипали дзвінками.А оскільки точні цифри ще уточнюються, вона не в змозі всім відповісти.По собакам працюватиме ЛКП точно.Детальніша інформація трохи пізніше.
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

След.

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.