Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

 
 
Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 05 фев 2010, 01:03

Після виходу в ефір радіопередачі сьогодні було більше 50 дзвінків. Фізично змогла відповісти лише на близько 30.
Пропоную тимчасово припинити запис на стерилізацію до з"ясування точної "пропускної спроможності" клінік.
До акції долучився веткабінет на Левандівці, завдяки Саші Стаєнному, вони погодились простерилізувати п"ятьох звірят в межах акції. Нараз маємо записано на стерилізацію 34 тваринки, з них - 5 собак і 29 котів.
Последний раз редактировалось chucho 18 фев 2010, 10:12, всего редактировалось 1 раз.
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение а-лиса » 05 фев 2010, 01:31

Таня,звонки еще будут и будут,Вы должны быть к этому готовы... Записывайте все звонки желающих, с пометкой-кураторы,бабушки (малоимущие) или просто желающие бесплатно простерелизовать,после 23 февраля,постараемся помочь некоторым ,которые не попадут под акцию.
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 05 фев 2010, 10:24

Я це тепер вже розумію...Не думала, що буде стільки дзвінків...Прошу людей, щоб дзвонили після 18-00.
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Одрі » 05 фев 2010, 11:15

Значить є ще свідомі люди
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 05 фев 2010, 13:22

Мережа Світлани Валентинівни зарезервувала 16 місць під нашу акцію. Список людей у мене вже є сформований.
Буду дзвонити цим людям, і якщо вони не передумали, в понеділок передам список Світлані Валентинівні.
Сьогодні дзвінків трохи менше, кажу людям, що нічого поки пообіцяти не можемо, але в "базу" вношу. Звісно, всі дзвінки прийняти не можу...Але настирні, думаю, додзвоняться. В мене є перелік пропущених дзвінків, по мірі можливості буду передзвонювати на ці номери.
Також прохання якось поінформувати людей, що свій ліміт ми вже вичерпали... :ah: А то, як сказав Саша Стаєнний, до 23-го може пів-Львова подзвонити :bn:
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 05 фев 2010, 21:13

Списки на прийом у клініки Світлани Валентинівни та ЛКП "Лев" вже остаточно сформовані - це 6 собак та 15 котів(кішок).
Ще 2 собаки і 29 котів на черзі. З понеділка почну формувати списки на Левандівку та Пекарську, а згодом на Володимира Великого, Сихівську та Пильникарську. Можливо долучиться ще хтось і ми зможемо усіх задовільнити...
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Grey » 06 фев 2010, 20:25

Сьгодні старенький сусід розказує, що він чув по радіо, про акцію 23-го лютого, БЕЗКОШТОВНА ВАКЦИНАЦІЯ тварин.Хто щось чув про вакцинацію?Чи дідусь недочув?
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение vivi » 06 фев 2010, 20:49

Недочув, однозначно. Хоча найчастіше люди недочувають, що ми віддаємо тварин - "а я по радіо чула що ви берете!"
А що, дідусю саме провакцинувати когось є принципова потреба? Бо, як дуже треба, то і з вакцинацією можна щось придумати...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение nickie » 10 фев 2010, 17:43

А у нас на Науковій біг-борд про акцію повісили! Так що напевно кількість бажаючих ще збільшиться :ab: chucho, тримайтеся!
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 10 фев 2010, 23:21

nickie писал(а):А у нас на Науковій біг-борд про акцію повісили! Так що напевно кількість бажаючих ще збільшиться :ab: chucho, тримайтеся!

Вільних місць залишилось обмаль. Всього записала 75 "пацієнтів" . З них 16 тваринок записано в клініки СВ, 5 - на Рудненську, 5 - в ЛКП "ЛЕВ", 7 - на Пекарську, 4 - на Пильникарську, 17 - на Володимира Великого (це вже перебор), 11 - на Сихівську. Залишається 5 "місць" на Сихівську і 2 (коти) на Пильникарську. Крім того є люди, які через певні обставини (роди у кішки, вік і т.д. і т.п.) записались на майбутнє. Таких 10.
Операції на Володимира Великого та на Сихівській проводитимуться за умови часткової оплати. Це - 30 грн- кіт, 60 грн-кішка, а собака - залежно від ваги. Подібна ситуація з Пильникарською - там повністю безкоштовно простерилізують лише двох котів. Ще двох котів - по 50 грн. і двох кішок - по 100 грн.
Багато людей погоджуються на такі умови, я їм пояснюю, що це собівартість шовного матеріалу і анастезії, робота ж ветлікаря буде безкоштовною. Але є досить людей, які не в змозі оплатити навіть таку суму. Деякі, як відчувається по розмові, справді у скрутному становищі, багато з них опікується бездомними тваринами, маючи по кілька своїх. Але є і люди, які просто принципово не хочуть платити - кажуть: а по радіо говорили, що буде безкоштовно...я - пенсіонер, мені "положено" :dy:
Тим, що у скрутному становищі, думаю варто допомогти. Точну кількість цих людей знатиму до кінця тижня, коли ще раз всіх пообдзвонюю. Я буду готова виділити гривень 600 з власного бюджету - раз вже взялась- буду "розхльобувати" до кінця :bw:
Тих же хто хоче зловити "халяву", і позбавляє таким чином можливості скористатись пільгою людей, які дійсно її потребують, буду ставити в чергу :bn: У цій ситуації просто шкода бідних тваринок - підопічних таких людей :bh:
У зв"язку із широкомасштабною рекламою акції і не настільки масштабними можливостями клінік, готуюсь до купи лайна на свою голову :dc:
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение nickie » 11 фев 2010, 11:36

chucho, ви - молодець! :ax: :ax:

А на рахунок операцій по собівартості - то 60 і навіть 100 грн за кішку це дуже хороша ціна. Якщо є люди, якім насправді важко оплатити навіть цю суму, - може б ми зібралися хто по скільки і допомогли таким? Бо користі від цього біде незрівнянно більше - не буде викинутих цуценят на мороз та приречених кошенят на Краківському. Я думаю, що 3-4 кішки оплатити зможу (якщо ще є вільні місця на ті операції пособівартості). Може ще хтось з форумчан долучиться - хоч на одну операцію?

І ще трохи оффтоп - я наприклад була приємно здивована кількістю бажаючих простерилізувати тваринок. Я думала - буде набагато менше. :ah: Отже, може ми не дарма боремось! :bp:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 11 фев 2010, 11:43

На операції по собівартості залишилось буквально 4 місця...Думаю сьогодні вони вже будуть зайняті - вийшла чергова радіопередача і дзвінки надходять один за другим...
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение joulu » 11 фев 2010, 11:49

nickie, chucho, я долучусь
"Байдужість - це параліч душі, передчасна смерть." А.П. Чехов
Аватара пользователя
joulu
 
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 26 ноя 2009, 14:18

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение nickie » 11 фев 2010, 11:58

я долучусь у будь-якому випадку :ab: Я просто мала на увазі що по собівартості більше тварин би прошло :ab:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение larik » 11 фев 2010, 12:02

пора организовывать фонд помощи владельцам, желающим стерилизовать свое животное, но ограниченных в средствах :ad: . осознание необходимости стерилизации приятно удивляет.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Ujy » 12 фев 2010, 12:05

хорошая мысль:) кстати, действительно хорошая мысль! :bo:
Ujy
 

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 12 фев 2010, 21:23

Ще один веткабінет готовий зробити 23 лютого 10 кастрацій котів чи кобелів

Олена Борисівна
тел. 262 73 71
вул. Любінська 156, кв. 68 (наступна зупинка за "Шекспіром")
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 12 фев 2010, 21:31

sola писал(а):Ще один веткабінет готовий зробити 23 лютого 10 кастрацій котів чи кобелів

Це повністю безкоштовно?
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение moresai » 12 фев 2010, 22:06

nickie писал(а):А у нас на Науковій біг-борд про акцію повісили! Так що напевно кількість бажаючих ще збільшиться :ab: chucho, тримайтеся!

На сколько мне известно, на бигборде указан телефон нашего общества, а это означает, что Наташа, героично взявшая на себя обслуживания этого телефона, будет холодной. Она и без того уже принимает эти звонки, т.к реклама пошла. Плюс все сумашедшие и не только звонят на этот номер и без того. А, Нташа, мне страшно за твои уши - ты на двух телефонах. Если мне в день поступает максимум 20-15 звонков, то на твою голову сваливается минимум 60 :dy: и всем надоооо, и все хотят и срочно и в приказном порядке - "вы жеж общество". Наташа, теперь бигборды - ДЕРЖИСЬ (да тебе не привыкать - ты уже проффи) :ax:
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение sola » 14 фев 2010, 19:47

Так, на Любінській повністю безкоштовно.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение stanislawchik » 22 фев 2010, 11:04

а чому тема затихла ?
підтвердіть ще раз які клініки завтра стерилізують тварин безкоштовно ?
stanislawchik
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 07 фев 2010, 18:40

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение Одрі » 22 фев 2010, 11:14

Стас,щоб записатися на стерилізацію,потрібно подзвонити по цьому номеру 8-096-218-14-05 і якщо є ще місце,то Таня запише
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 22 фев 2010, 11:18

Тема не затихла, а в самому "розпалі" :ab: Не пишу, тому що все йде по плану - люди дзвонять і дзвонять....Причому і нові і вже записані, щоб щось уточнити чи перепитати...Продовжую записувати опікунів, а тим, хто хоче простерилізувати свою єдину домашню тваринку раджу зайнятись цим самотужки...Правда не всі розуміють і дехто ображається - як це - сусідку записали, а мене ні?
Завтра - буде простерилізовано більшість записаних тваринок. Клініки Світлани Валентинівни почали стерилізувати ще вчора. Завтра везу на стерилізацію кицю однієї немічної бабусі...Дуже хвилююсь, щоб все пройшло добре.
Детальний звіт про кількість простерилізованих тварин дам після завершення акції, коли отримаю дані від клінік.
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение chucho » 23 фев 2010, 23:43

Акція сьогодні офіційно стартувала. Дуже прикро, що люди відмовляються в останній момент - сьогодні двоє подзвонило мені зранку і сказали, що їм не виходить приїхати...Шкода, адже були інші бажаючі, але поміняти плани було вже запізно...
Вчора дзвонили із газети "Високий Замок" і , наскільки мені відомо, вони були зранку у клініці на Сихівській, брали інтерв"ю у однієї із "моїх клієнтів", фотографували її кицю. Дуже хвилююся, щоб стаття на дала якогось негативного резонансу... Тому зранку обдзвонила власників клінік і попередила про масштабність акції та попросила щоб вони доклали максимум зусиль для того, щоб акція пройшла успішно і дала позитивний результат.
Також дзвонила кільком людям, які сьогодні простерилізували своїх кішок - претензій ніби ніяких... Правда мене трохи здивувало, що у клініці на Сихівській жінці сказали приїхати завтра з кицькою на капанку...Можливо я не надто на цьому розуміюся...але чи не достатньо було призначити колоти якийсь антибіотик вдома самостійно?
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: 23 лютого - Міжнародний день стерилізації тварин

Сообщение nickie » 01 мар 2010, 14:34

Стаття про Акцію у Високому Замку -
http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=80287
Нажаль, це єдина стаття про акцію, яку я знайшла. Решта (майже на усіх ресурсах) - про акцію 2 березня ЛКП з ЗУТЗТ.
Шкода, що про нашу акцію мало написали :ac:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Пред.След.

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.