Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Бездомну собаку збила машина, консультація.

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение Denys » 31 авг 2015, 11:17

Den Petrovich
Добрий день!
Прошу допомогти консультацією.
В суботу ввечері знайшов на вулиці збитого собаку, з носика йшла кров, хрипів, ледь дихав. Взяв машину і завіз її у веткабінет Рекс. Діагноз: поламана верхня щелепа, нижня щелепа поламана і вивихнута, ну а що в голові ніхто не знає. Лікар сказав, що якщо 4 дні проживе то далі буде жити. Вправили нижню щелепу, вкололи антибіотик, ще щось від набряку тканин і все. Собачку тримаю в гаражі. Вона нічого не їсть і не пє, ледве дихає. В туалет вже 1.5 доби не ходила. З носика кров перестала йти, шприцом її пою водою. Роблю що можу. Лікар казав показати її через 4 дні.

Тому маю питання:
1) підказати хорошого спеціаліста, який з бездомного собаки не буде дорого брати. (чи може вже триматись клініки Рекс?)
2) Де можна залишити песика тимчасово поки стан його не стабілізується, бо гараж не мій і власник може не витерпіти. Готовий оплачувати лікування і після роботи навідувати.

Буду вдячний за любу інформацію!

Денис
(097) 979-87-84
Denys
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 31 авг 2015, 10:41

Re: Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение cay.pollard » 31 авг 2015, 19:52

пробуйте домовлятись з стаціонарами - панча 5, ряшівська 5, клініка ДокторВет (Ряшівська 27а здається).
дешево не буде, але можливо на стаціонарі шанси собаки збільшаться. + завше можете просити допомоги коштами у соцмережах
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение Denys » 01 сен 2015, 10:16

Дякую за інформацію!
Сьогодні їдем на Панча 5. Якщо шанси є то будем боротись, якщо лікар скаже, що тварина буде все життя неповноцінна, то буду усипляти.
Denys
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 31 авг 2015, 10:41

Re: Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение Denys » 02 сен 2015, 10:47

Добрий день!
Дякую всім за інформацію, за телефонні дзвінки та СМС!

На жаль вчора попри всі мої старання внаслідок необдуманих дій собачка загинула. Не померла, а саме загинула!
Зранку собачка вела себе активніше, добре поїла, попила, почала до мене хвостиком махати, сходила в туалет. Тобто позитивні зміни були очевидні. В обід ми з'їздили на рентген. Обстеження підтвердило попередній діагноз - перелом верхньої щелепи та переломи нижньої щелепи. З рентгеном і позитивним настроєм ми поїхали до лікаря на Панча 5.
Після огляду було прийнято рішення поправити щелепу, трохи потягнувши її на себе і зафіксувати її в такому стані на 3 тижні, щоб вона зросталась. Тобто зв'язати мордочку. Все це відбувалось під наркозом. Все йшло добре, до завершення. Песику зав'язали мордочку. Я спитав у лікаря чи зможе собака дихати носом, оскільки в неї поламана щелепа і там набряк + були виділення з носа. На що отримав відповідь, що так зможе, там все одно є отвори крізь які буде проходити повітря. Собачка почала йорзати, видавати звуки, але мене заспокоїли , що це нормально бо є деякий дискомфорт. Я довірився лікарю і в процес не вмішувався. Тут лікар почав робити масаж серця, прослуховувати грудну клітину і..... сказав, що в собачки не б'ється серце. Висловив співчуття і сказав, що вона не витримала наркозу. Я був в шоці, все сталось раптово, ніщо не віщувало біди. Я забрав собачку і поховав її в гарному місці.

Потім, ввечері коли емоції притихли я почав аналізувати ситуацію і зрозумів, що собаку просто задушили.
Тому маю пораду для всіх хто звертається до ветеринарів:
1) Ніколи не ставте наркоз тварині якщо: тварина має проблеми з диханням або ослаблена внаслідок втрати крові чи безпритульна і відповідно загальний її стан ослаблений.
2) Завжди слідкуйте за ветеринарами, питайте що він робить, як, для чого, які є при цьому ризики. Записуйте які ліки дають тварині. Слідкуйте за своїм улюблинцем і якщо вам здається, що тварині стає погано, то зупиняйте процедуру.

На жаль я ці знання отримав дорогою ціною.

Я переконаний, що лікар мав попередити мене про ризик. Оскільки собака мала закритий рот, носом важко дихала, втратила кров внаслідок травми і була безпритульною з ослабленим організмом. Всі ці причини самі по собі підвищують ризик зупинки серця. Тому потрібно було почекати кілька днів, відгодувати її, дати вітамінів, дочекатись коли дихання носом відновиться і тільки тоді давати наркоз і зв'язувати мордочку. Це я зараз зрозумів, а лікар має це знати і попереджати про наслідки.

Себе я також виню, оскільки все відбувалось на моїх очах, а я не зорієнтувався. Шкода...

Тому бажаю всім успіхів і надіюсь, що моя історія когось навчить.
Denys
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 31 авг 2015, 10:41

Re: Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение lorana » 02 сен 2015, 20:14

Денис, величезне Вам дякую, що не пройшли мимо!
Denys писал(а):Себе я також виню, оскільки все відбувалось на моїх очах, а я не зорієнтувався. Шкода...

Так на жаль часто буває, що одразу можна не зорієнтуватись, а подумати, коли пізно(( ми вчимось на своїх помилках... Тільки от шкода що часом вони дістаються такою ціною(( Але постарайтесь не звинувачувати себе, собачці Ви цим вже не допоможете. Краще думайте про те, що свої остані години вона провела так як можливо не проводила у житті, поруч з людиною яка про неї турбувалась і не ображала.
Біжи на радугу, малеча.
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение cay.pollard » 02 сен 2015, 23:25

прикра історія, але - не завше є можливість чекати поки тварині покращає, іноді приходиться ризикувати та давати наркоз. якщо є така проблема - йти туди, де є реаніматор - наскільки я розумію це Альфавет та Персенківка. я вам їх не радила, адже там не має стаціонару.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение Denys » 04 сен 2015, 13:20

В даному випадку можна було почекати, оскільки собачка нормально приймала їду з шприца. Вже навіть облизувала себе язичком і нормально ковтала.
Тепер я теж буду орієнтуватись на клініки де є реаніматор. Нехай буде дорожче, але з меншим ризиком.
Щодо стаціонару на Панча 5, то він тільки для котів, бо це жилий будинок і вони не ризикують брати собак, які можуть вночі гавкати.
Denys
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 31 авг 2015, 10:41

Re: Бездомну собаку збила машина, консультація.

Сообщение moresai » 04 сен 2015, 15:30

Дуже прикра ситуація...
Шкода що так сталося. Впринципі я порадила Панча, ми до них часто звертаємось. Зараз там лікується подібна ситуація зі щелепою.
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов


Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.