Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение sola » 01 апр 2015, 13:06

Хто зі мною знайомий давно, знає, що я всіляко уникаю публічної критики ветеринарів, бо добре розумію, що випадки бувають різні, і пацієнти бувають різні, і господарі, і волонтери, і їхня інтерпретація... І кожен має право на помилку.
Помилкою з нашого боку було звернутися з приводу стерилізації вуличної кішки до ветеринара Андрія з Сихова.
Минулого тижня Андрій постерилізував двох вуличних кішок з Симоненка. Дику кішку випустили одразу, ласкаву залишила в себе Ксеня.
Вчора, тобто через тиждень після операції, в кішки розійшлись всі шви, випали внутрішні органи, кишки.
Що пережила Ксеня і її діти - можете собі уявити.
Інший лікар негайно приїхав, забрав кішку, заклав кишки назад, зашив, поставив дренаж, капельниці тощо. На жаль, прогноз все одно невтішний, бо є підозра на розрив сечовика - це такий тоненький, як волосинка, канальчик, по якому сеча з нирки потрапляє в сечовий. Якщо це підтвердиться, шансів немає.
За словами лікарів, які перешивали, операція була виконана халатно, шов зроблений погано. Деталей не знаю, бо не розуміюся в цій технології, але наш ветеринар теж не схильний просто так паплюжити колег, так що все це правда.
На жаль, як там та друга кішка, яку випустили, ми не знаємо.

Не хочу постити цю інформацію в соцмережах, бо розпочнеться черговий "срач". Але тут, на форумі, думаю всі "свої" - тобто волонтери, які багато стерилізують. Тому закликаю: не варто звертатися до Андрія з Сихова і рекомендувати його іншим.
Уявляєте, якої шкоди завдає така халатність нашій справі - як переконати людей, що стерилізація потрібна, корисна і безпечна, якщо трапляються такі лкарські "косяки"!?


Velena викладе фотографію, як виглядала кішка за кілька годин до катастрофи
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение Велена » 01 апр 2015, 13:53

sola писал(а):Velena викладе фотографію, як виглядала кішка за кілька годин до катастрофи

Не за кілька годин, а за годину, навіть менше.

Это была последняя кошка, которую я пощелкала, Ксеня мне звонила в истерике, что пытается зажать руками кровотечение и удержать выпадающие кишки, когда я еще дома куртку снять не успела. То есть объективно час прошел.
Изображение

Когда фотографировала, поймала себя на мысли, что судя по морде (выражение, положение ушей), у кошки что-то болит.
Изображение
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение evazlata » 01 апр 2015, 14:20

Это была последняя кошка, которую я пощелкала, Ксеня мне звонила в истерике, что пытается зажать руками кровотечение и удержать выпадающие кишки...
Это были не выпадающие кишки, а просто висевшие гроздью и волочашиеся за кошкой, которую я пыталась поймать, когда она, обезумев,металась по ванной, под ванной. Я просто держала их одной рукой, кровь текла между пальцев, а второй придавила кошку, чтоб она не двигалась. Когда Володя уехал с ней, то я нашла в ванной еще кусочки кишок(((( Если она выживет, это будет чудо(((
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение cay.pollard » 01 апр 2015, 14:47

может я неправа, но считаю нужным написать фамилию ветеринар - насколько знаю, это Андрей Куйбида.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение Галина Михайловна » 01 апр 2015, 14:52

Боже,какой кошмар!У него стерилизовала Ира, очень уж не хотела у Володи, прошло больше недели, не знаю,Да, это Андрій Іванович Куйбіда, некоторые даже хотели обращаться к нему за лечением.Только что звонила Ире, она у него лечит кошку с защемленням нерва и кота с мочекаменной, не знаю, способен ли он на адекватное лечение...
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение evazlata » 01 апр 2015, 15:46

Только что звонила Ире, она у него лечит кошку с защемленням нерва и кота с мочекаменной, не знаю, способен ли он на адекватное лечение...
Я к нему обратилась в первый раз, и только по поводу стерилизации. Поэтому не вправе утверждать, насколько он компетентен в консервативном лечении. Я этого просто не знаю. Он может быть хорошим терапевтом, но неважным хирургом, не знаю.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение erika » 01 апр 2015, 21:40

Добрий вечір,особисто знайома з Андрієм,і в шоці з того що тут написано , стерилізувала своіх троьх кішок так як живемо в особняку, коти вже на другий день ходили по дворі, і все гаразд,ще в нас є собака яку теж неодноразово він лікував,у нас в селі,бо ми живемо під Львовом теж люди стерилізували кішок і від жодноі людини нечула нічого поганого,а те що ви звернулись до людини перший раз так як ви написали, і таке сталося,та ще через тиждень, моім котам на 10-12 день шви знімали,на мою думку якщо були поставлені погано шви все розлізлося ще на другий день,і ви правильно відмітили що ви до нього звернулись перший раз ітому немаєте право стверджувати який він лікар,
erika
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:35

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение Ветер » 01 апр 2015, 22:27

Ужасный случай. Такая красивая кошка, хоть бы выжила. Ну как так можно то...
Аватара пользователя
Ветер
 
Сообщения: 280
Зарегистрирован: 27 мар 2011, 07:39

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение evazlata » 02 апр 2015, 01:04

Чек за эти злосчасные стерилизации. Что со второй кошкой -неизвестно. Завтра пойду искать, поспрашиваю, она жила возле базарчика, ее там все кормили.
Изображение
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение evazlata » 03 апр 2015, 08:31

erika » 01 апр 2015, 22:40
Добрий вечір,особисто знайома з Андрієм,і в шоці з того що тут написано , стерилізувала своіх троьх кішок так як живемо в особняку, коти вже на другий день ходили по дворі, і все гаразд,ще в нас є собака яку теж неодноразово він лікував,у нас в селі,бо ми живемо під Львовом теж люди стерилізували кішок і від жодноі людини нечула нічого поганого,а те що ви звернулись до людини перший раз так як ви написали, і таке сталося,та ще через тиждень, моім котам на 10-12 день шви знімали,на мою думку якщо були поставлені погано шви все розлізлося ще на другий день,і ви правильно відмітили що ви до нього звернулись перший раз ітому немаєте право стверджувати який він лікар,

Вы пишете, что Вашим кошкам снимали швы, значит другим методом шил? Потому что я просила саморассасывающиеся швы, ведь кошки уличные и я планировала сразу выпустить.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение *Svetlana* » 04 апр 2015, 00:16

Что с кошечкой, она жива?
Аватара пользователя
*Svetlana*
 
Сообщения: 3761
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 22:31
Откуда: Киев

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение Велена » 04 апр 2015, 01:39

Жива. Борется. НА стационаре, на капельницах, с дренажем в животе.
Судя по тому, что сама пописала, наихудшие прогнозы не подтвердились.
Выдыхать еще рано, естественно.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение rita-lviv » 04 апр 2015, 10:30

Что со второй кошкой, которую сразу выпустили ? Что говорит её куратор, видел ли её ?
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение sola » 04 апр 2015, 13:38

Що з другою кішкою, наразі невідомо. Там, де вона живе, її не бачили, але то ще нічого не означає. Надіємось на краще.
З рудою кішкою ніби все більш-менш: сьогодні-завтра будуть виймати дренажну трубку.


Щодо ситуації з цією інформацією і цим постом:
Ініціатива оприлюднення цієї інформації цілком належить мені, Олі Сидор.
Я маю безпосереднє відношення до даної ситуації, оскільки - в зв"язку з загруженістю нашого постійного ветеринара - саме я шукала альтернативу: де ще у Львові можна недорого і якісно стерилізувати вуличних кішок.
Саме я знайшла координати ветеринара Андрія і запропонувала Ксенії скористатись його послугами, про що дуже шкодую.
Я відчуваю відповідальність за цей невдалий "експеримент" і повністю несу відповідальність за оприлюднення цієї інформації.
Ні в Ксенії, ні у ветеринара, який врятував кішку, я на це дозволу не питала. Вважаю правильним не приховувати цю інформацію, оскільки інтереси тварин ставлю вище за намагання зберегти чиюсь репутацію чи "добрі стосунки".

За скромними підрахунками за десять років зоозахисної діяльності мною було ініційовано і оплачено стерилізації близько 500 тварин. Вважаю, що цей досвід дозволяє мені робити висновки про те, як має і як не має виглядати постерилізована кішка, і критикувати ветеринара за неналежно проведену операцію.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение *Svetlana* » 04 апр 2015, 14:38

Ольга, с моей точки зрения, Вы поступили правильно. Страна должна знать своих "героев" и каждый должен понимать риски, на которые он идет, обращаясь к тому или другому врачу. Выбор есть и каждый его делает сам и потом сам несет ответственность за принятое решение. Но для того, чтобы человек мог взвесить степень риска, нужна информация, как позитивная, так и негативная. Если бы у Вас была подобная информация, то Вы бы не обратились к этому врачу, может быть кому-то это послужит предупреждением, осведомлен - значит вооружен.
Аватара пользователя
*Svetlana*
 
Сообщения: 3761
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 22:31
Откуда: Киев

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение erika » 04 апр 2015, 17:35

багато цікавого знайшла по цьому випадку і майже всі звинувачують вас у неправильному догляді за твариною,,,,,, Наталія Драч
Олічко, Спитайте про догляд киці у тієї жінки,киця ж у перший день билася з її котами ? було ?киця могла й вмиватися вигризати шов,я з таким на власні очі стикалася.У киці активний характер,і впершу чергу це їй нашкодило.В такому випадку якщо киця в перший же день після операції б"ється її потрібно було обмежити в рухах,якщо під час вмивання вигризає шов,для цього є попона...Олю і зауважте шов розійшовся через тиждень,тобто якщо волонтер досвідчений,(я звичайно в цьому не сумніваюся,бо знаю про кого йде мова,просто не догледіла)то ж вона повинна була побачити що щось зі швом не так,та зателефонувати Андрію,впевнена він би 100 % приїхав,і все б виявив..до моїх підопічних приїзджає в Городок,при першому моєму виклику,а у цій ситуації по Львову..Але ж ніхто не дзвонив,нічого не говорив,значить волонтер-не догледіла,і це потрібно визнати..Я читала що там на форумі пишуть..(там їм їсти не дай лиш би когось обмовити з болотом з мішати)..У мене на сторінці є фото недавно стерелізованих киць Андрієм..Киці почуваються прекрасно...Уже десятки таких киць прилаштовані.та тішать своїх господарів..І в жодному...повторюю в жодному випадку..ніяких навідь дрібних проблем не було..тому впевнено стверджую Андрій досвідчений ветеринар,хірург,терапевт..Це людина яка відповідально ставиться до своєї роботи..і якщо тваринки бездомні..то ця відповідальність подвоюється..Бачу що тут у коментарях і пише волонтер з м.Золочів,бачите і там все гаразд...операції,стерелізації проходять на УРА !!! І киці живі,здорові !!!
4
erika
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:35

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение erika » 04 апр 2015, 17:36

Крик-Про-Допомогу Зоокосмос
Даний пост особисто мене дуже обурив і засмутив, категорично не згідна з обвинуваченнями в сторону п. Андрія. Давно опікуюсь безпритульними тваринками, більшість з яких потребує серйозного і тривалого лікування. І в цьому мені завжди допомагає саме цей ветлікар. Як людина дуууже ввічливий та уважний до тваринок. В будь-який час можу зателефонувати до нього і отримати дієву пораду. Таким чином порятована не одна моя знайда. . Поскільки я з Золочева, п. Андрій знаходить час і приїздить, щоб стерилізувати, каструвати, вакцинувати моїх підопічних. Операції проходять бездоганно, без ускладнень, шви дуже швидко затягуються, киці добре себе почувають. Рекомендую саме цього ветеринара і всі знайомі, звернувшись до п. Андрія, залишаються задоволеними його роботою...і доречі, за зовсім символічну плату. Останні операції моїм кішкам лікар проводив 2 тижні тому, все чудово..+ допомагає вже більше ніж півроку моїй важко хворій киці Лісі на рак жити і радіти .. Тому, не варто звинувачувати п. Андрія у всіх гріхах, запевняти людей у його халатності, робити всякі антиреклами... просто слідкуйте краще за своїми підопічними. Бо він справді кваліфікований спеціаліст, буду надалі рекомендувати його і думки своєї не зміню.
erika
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 апр 2015, 20:35

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение rita-lviv » 04 апр 2015, 18:08

Информация полезна , она правдива и по-моему нет смысла вообще оправдываться. Надеюсь вы сообщили о последствии операции горе-врачу.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение evazlata » 04 апр 2015, 19:51

багато цікавого знайшла по цьому випадку і майже всі звинувачують вас у неправильному догляді за твариною,,,,,, Наталія Драч
Олічко, Спитайте про догляд киці у тієї жінки,киця ж у перший день билася з її котами ? було ?киця могла й вмиватися вигризати шов,я з таким на власні очі стикалася.У киці активний характер,і впершу чергу це їй нашкодило.В такому випадку якщо киця в перший же день після операції б"ється її потрібно було обмежити в рухах,якщо під час вмивання вигризає шов,для цього є попона...Олю і зауважте шов розійшовся через тиждень,тобто якщо волонтер досвідчений,(я звичайно в цьому не сумніваюся,бо знаю про кого йде мова,просто не догледіла)то ж вона повинна була побачити що щось зі швом не так,та зателефонувати Андрію,впевнена він би 100 % приїхав,і все б виявив..до моїх підопічних приїзджає в Городок,при першому моєму виклику,а у цій ситуації по Львову..Але ж ніхто не дзвонив,нічого не говорив,значить волонтер-не догледіла,і це потрібно визнати..

Ерика, простите не знаю Вашего настоящего имени, хотя Вы прекрасно осведомолены обо мне, отвечу. Кошка не дралась, она была изолирована в ванной, потому что после стерилизации я всех новых животных изолирую. Какая попона? О чем Вы? С врачом была договоренность, что он делает качественную операцию, с саморассасывающимися швами, я планировала ее выпустить в подвал на след. день, не забыли. А теперь Вы пытаетесь меня обвинять и оправдывать ветеринара. В тот момент, когда все внутренности выпали, и я была в шоковом состоянии (не дай Б-г Вам это пережить), я кричу детям, дать мне телефон( они тоже, видя кровь по всей ванной в шоке) и звоню Андрею,т.е. он был в курсе что с кошкой. И уже поехал ко мне, но я посчитала, что у меня на кухне он не сможет оказать кошке помощь, здесь нужен стационар. Я Андрея не обвиняла, и тем более удивилась, что больше он мне не позвонил, ни на второй день справиться о здоровье кошки, ни на третий, вообще никогда. Очень удивилась, что у него есть претензии к Володе, и ко мне. Я понимаю, что сейчас против меня начата кампания, выносится на всеобщее обсуждение моя личная жизнь, я узнаю это сейчас от разных людей. Я не считаю нужным обвинять кого-то, считаю, что есть Высший суд. Этот пост просто как информация. Каждый делает свои выводы. Справедливости ради замечу, что у кота. которого он мне покастрировал, все в порядке.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение Велена » 04 апр 2015, 22:02

evazlata писал(а): Кошка не дралась, она была изолирована в ванной, потому что после стерилизации я всех новых животных изолирую.
Подтверждаю. Для фотографирования этой коши мы с Ксеней переместились в ванную. Сначала сфотала ее там на руках, потом на руках же в кухне, и Ксеня унесла ее обратно в ванную.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение Ліда » 04 апр 2015, 22:16

Як на мене, Оля правильно зробила, що виклала інфу на форумі (зауважте, не вона опублікувала це в соцмережах, бо, як і передбачала, почався "срач"). Кожен вирішить для себе сам, звертатись до цього лікаря, чи ні.
А звинувачення Ксені у неналежному догляді - просто відсутність інших аргументів (про перехід на особистості взагалі мовчу).
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение rita-lviv » 04 апр 2015, 23:45

Информация была поставлена для волонтёров, у которых по несколько сотен стерилизаций, повторяю никто никого не обвиняет, а только констатируют факт.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение Ветер » 05 апр 2015, 08:50

как там кошка себя чувствует? Держится?
А вторую, которую сразу выпустили, так и не видели больше?
Аватара пользователя
Ветер
 
Сообщения: 280
Зарегистрирован: 27 мар 2011, 07:39

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение evazlata » 06 апр 2015, 00:27

О второй кошке не знаю, не ходила сегодня туда, это далековато от меня. А рыжая сегодня чуть поела сама.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: ОБЕРЕЖНО - недобросовісний ветеринар

Сообщение Велена » 08 апр 2015, 03:51

Коша тьфу-тьфу стабильна, поэтому позволю себе еще пару ее фото с того злополучного дня выложить.
Вдруг кому-то приглянется настрадавшаяся коша с дефектом глазика
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

След.

Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.