Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Волонтери на Науковій - близько 20 котів

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Волонтери на Науковій - близько 20 котів

Сообщение sola » 09 июл 2014, 12:53

На ЛКП Лев надійшла скарга від мешканців будинку № 21 по вулиці Науковій.
В дворі- підвалі є близько 20 котів, грозяться потруїти.
Хто може підійти-подзвонити і розібратися?
Тел. 097 758 05 65
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Волонтери на Науковій - близько 20 котів

Сообщение nickie » 10 июл 2014, 11:47

Я попередньо ходила вчора з роботи через той двір, але з людьми не зідзвонювалася ще (соррі, я вже 10 днів без жодного вихідного працюю, я зараз не маю просто душевних сил, щоб на мене визвірювалися ще й там).
Двір як двір, бачила тільки 2 котів, В багатоповерхівці відкрите КОЖНЕ підвальне віконечко - то що, вони очікують, що жодному котові не прийде в голову тиди зайти? :dl: А так, то в нас в районі кожен дім такий окотячений, і навіть не уявляю що з тим всим робити, Спробую запропонувати стерилізацію, але якщо скажуть забирати котів, то скажу, хай роблять з ними що хочуть. (Ну бо куди.)
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Волонтери на Науковій - близько 20 котів

Сообщение nickie » 14 июл 2014, 22:07

Була сьогодні. Котів близько семи, і троє кошенят 1 міс. Сусідам заважає те, що коти мітять в підїзді, деруться і кричать. Я пояснила, що це нормальна поведінка некастрованих котів. Я пояснила, що протягом десь 3 тижнів після кастраціїї така поведінка мине, і вони спокійненько доживатимуть собі далі.
Люди не проти щоб ми стерилізували і повернули котів. :bp: (Радію, бо йшла і думала, що робити, якщо вимагатимуть забирати 20 котів).

Домовилися, що мій телефон передадуть бабусі-опікунші, до якої вони ідуть в руки, і вона допоможе їх половити на стерилізацію.
Тепер по факту - потрібно зібрати на стерилізацію близько 7 котів-кішок. Прошу *благословення* на збір коштів на мою картку, якщо ніхто не заперечує.
Викличу Володю, вже як з опікуншою переговоримо.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Волонтери на Науковій - близько 20 котів

Сообщение sola » 14 июл 2014, 22:15

Благословляю :angelic-blueglow:

Дякую Вам, Таню!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Волонтери на Науковій - близько 20 котів

Сообщение nickie » 15 июл 2014, 08:31

Дякую! :)

Герої теми. Є один досить симпатичний котик а-ля тайського (?) кольору. Може б комусь припав до душі. Кращого фото нема нажаль.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов


Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.