Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Коти на вул. Остроградських - допомога зі стерилізацією

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Коти на вул. Остроградських - допомога зі стерилізацією

Сообщение sola » 04 июл 2014, 21:12

На телефон ЛКП Лев надійшла скарга з будинку по вул. Остроградських, 8, кв. 17
Телефону, на жаль, нема.
В 2-му під"їзді в підвалі близько 12 котів, є кошенята. Просять котів постерилізувати, кошенят прилаштувати, заспокоїти сусідів, яким коти заважають.
Хто може під"їхати поговорити, пофоткати, організувати Володю?
Я так розумію, що то десь вгорі між Сахарова і Стрийською.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Коти на вул. Остроградських - допомога зі стерилізацією

Сообщение nickie » 06 июл 2014, 15:44

Якщо ще ніхто не зголосився, завтра після роботи під'їду, оціню ситуацію.
Пс: хто має бажання провести стерилізацію котів і НАДАТИ ЧЕК, звертайтесь до мене, компенсую. (Від закордонних волонтерів- тому чек, щоб перед ними мені відзвітувати).

Ппс і оффтопік: то ми тепер мусимо кожен окотячений рідвал евакуйовувати і стерилізувати? В мене в районі тоді- Виговського 2,4,6,8, а також 1,3,5 і 7. Думаю ідея зрозуміла :/
Конструктивно: пропонуюОфіційно зазначити, зо ми не евакуйовуємо котів, бо просто нема куди. І під'їдемо оцінювати ситуацію і допомагати зі стерилізаціями ТІЛЬКИ за у ови, що після стерилізації всі коти повернуться на попереднє місце проживання. І накше- хай труять/вивозять не ставлячи нас до відома. Всіх не врятуємо.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Коти на вул. Остроградських - допомога зі стерилізацією

Сообщение sola » 06 июл 2014, 17:58

Дякую, Таню. Володя дає квитанцію.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Коти на вул. Остроградських - допомога зі стерилізацією

Сообщение nickie » 07 июл 2014, 20:22

Була сьогодні.
Нікого не застала, лишила в дверях записку зі своїм номером телефону.
Підвали всі закриті. Я обійшла по периметру будинок, де змогла (все захаращено, засрали двір), позаглядала у віконечка підвалів. Котячого запаху жодного нема, якоїсь антисанітаріїї також. Жодного кота не застала (була в самий дощ, певно сховались). Зате коли вже йшла, помітила 5 кошенят - імовірно, звідти, хоча не впевнена. Одне руде, два звичайних теббі смугастика (я їх називаю *зелені*), і дві черепашки - одна ОК, а в одної більмо на оці. З виду не вірусні. Місяці 1.5-2.
Лишила ім корму.
Фото, вибачте, як вже є - вони дикі і не дають наблизитись, знімала з зумом дуже сильним. :(

Як знатиму щось більше- напишу.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Коти на вул. Остроградських - допомога зі стерилізацією

Сообщение nickie » 08 июл 2014, 17:00

В неактуальні.

Дзвонила мені жінка з Остроградських, Деякий час тому одній сусідці набридло, що в підвалі живуть коти, Не придумали нічого кращого, ніж підвал забити дошками. Як виявилося, в ньому лишилося 8 котів. Ця жінка, що мені дзвонила, десь насилу дістала ключ від підвалу і їх поторохи переловила і випустила в двір будинку (коти дикі, її покусали), Після того, як випустили на вулицю, коти собі десь з того двору перебралися геть. Словом, тепер підвали закриті, котів нема, всі щасливі. Якось так.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов


Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.