Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Шок - квартира з котами на Словацького

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Рисюня » 02 июл 2014, 11:13

Дівчина з нашого форуму передала 1000 грн-побажала зберегти анонімність. На даний момент на стерелізацію кошти зібрані. Корм куплений. мисочки,горшочки є. На жаль на стерелізацію не всі звіти можу предоставити, оскільки не всі ветеринари їх видають. За перетримку теж не має звітів. Але щодо витрат на корм звіт зісканую і предоставлю. Коти щиро вдячні всім, хто долучився своїм часом,силами та коштами, щоб спасти їх з того пекла:)
Рисюня
 
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 18 авг 2011, 23:22

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение nickie » 03 июл 2014, 20:21

Звіт від Терези:
На стерилізацію витрати становлять 3750 грн (бо тільки 6 з них - хлопці, решта дівчата :ac: ) + 440 грн на корм.
Дякуємо усім, хто допоміг фінансово! :ax: Збір коштів наразі призупиняємо! :ax:
Отже, надходження: 976.19грн + 796 + 696.50=2468.69 грн (+1000 від ананімної форумчанки :ax: )
Решту коштів я сьогодні також Терезі передала:
Изображение
Последний раз редактировалось nickie 03 июл 2014, 20:27, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение cay.pollard » 03 июл 2014, 20:27

а перетримки хіба не платні? може не варто припиняти збір коштів?
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение nickie » 03 июл 2014, 20:29

Припинила за проханням Терези. Вона куратор. Думаю, якщо знадобиться ще за якийсь час, оголосимо новий збір. Наразі вистачає.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Одрі » 03 июл 2014, 20:41

Думаю,що в більшості всі з нас знають Терезу і знають,що вона голодуватиме,а коштів не попросить.Тому я б не слухала у цьому випадку,а продовжувала б збір коштів.Цей мішок корму така кількість котів зїість за пару днів.Тому кошти потрібні будуть в першу чергу і на їду.Тань,то Тереза від скромності відказалася :ab:
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение cay.pollard » 03 июл 2014, 20:47

я теж так вважаю. після припинення збору знову кошти будуть іти кволо. ну але це моя думка...

просто, поки тема в "топі", треба зібрати максимум коштів. як будуть зайві - Тереза знатиме де їх діти, я впевнена
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение nickie » 03 июл 2014, 20:48

Та я то все розумію, тільки я - фін. куратор, і я не маю повноважень проти волі куратора продовжувати збір коштів - то буде як мінімум підозріло. Я пропоную, за тиждень-два, продовжити збір, якщо не вистачатиме, і сама готова в міру можливості допомагати. Я не усуваюся :)

Дівчата, треба ударно шукати господарів цим котикам! Вони просто сильно налякані, але не дикі і цілком ніжні і ласкучі. Якби їх покупати - то вони б взагалі красенями стали :) Відійдуть за пару днів від стерилізацій, трохи від*ідяться і все буде добре! :)
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение cay.pollard » 03 июл 2014, 20:53

треба. тільки от по викупаним вже готовим котикам немає жодного дзвінка((( якби би роздати віх беспроблемних, кожен з нас міг би котику на кураторство взяти, а так... :ai:
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение nickie » 03 июл 2014, 21:01

все розумію, сама те ж спостерігаю. Та посада куратора для того і є - людина бере на себе відповідальність за долю тварин, і відповідно приймає рішення. А хто не хоче бути куратором - ну то така доля, що мають не втручатися, навіть якщо не погоджуються з поглядами-переконанняими. Якось так.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение sola » 03 июл 2014, 21:17

Тереза бере на себе забагато зобов"язань і не зовсім контролює ситуацію.
Сьогодні була в котів - після одноденної перерви, до того була щодня.
З вівторка кураторрство взяла на себе Тереза.
Коти сидять без світла, без їжі, без води, без пеленок, на мокрих шматах (які я стелила ще в понеділок), наповнювач теж повністю мокрий. І це в підвалі, де за такої погоди теж досить вогко!
А що найгірше - в одній клітці сиділо 6 (!) котів, буквально одне в одного на голові.
В маленькій клітці сидить двоє з останньої партії - не п".ть і не їдять 100%, воду розливають, корм розкидають.
Очевидно, що і без спілкування з людьми.
В таких умовах вони не мають жодного шансу вийти зі стресу!

Поприбирала, настелила багато свіжих пеленок. Пересадила одного кота з клітки де було 6 в клітку, де було 4 (хоча б така елементарна арифметика людям, які за ними доглядають доступна?)
Нагадую: Ми винайняли в О.Б. суто підвал. Вона не зобов"язувалась там прибирати, наливати воду, міняти пеленки. Це маємо робити ми самі. Поки в клітках було по 3-4 тварини вистачало 1 разу на добу. Тепер, коли одну клітку забрали, і котів там 12 на одну одномісну і дві тримісні клітки, прибирати і приходити до них треба частіше.
Шкода котів - вони зараз в гірших умовах, ніж були в тій квартирі. А Тереза занадто скромна, щоб попросити людей, приходити доглядати за тваринами.

Піду завтра на 17.00. Якби хтось міг підскочити в першій половині дня, було б добре. І котам потрібно секонд на підстилки - бажано теплі светрики!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение rita-lviv » 03 июл 2014, 21:28

Дорогие мои, а вам всем не кажется, что вы устроили концлагерь и , что дальше их ждёт, может всё таки включать здравый смысл ? Чтобы, хоть малую часть из них пристроить , надо ждать глубокой зимы, когда будет ,,рынок сбыта,, а сейчас по котятам один звонок в неделю.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение cay.pollard » 03 июл 2014, 21:29

я пропоную все ж таки продовжити збір коштів, напряму на картку і телефон Терези... тим самим порятувавши Терезу від зайвої скромності і пов*язаних із нею проблем.

5211 5374 1338 5506
Крамаренко Тереза Богданівна
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Одрі » 03 июл 2014, 21:32

Хочу уточнити,що Тереза не бере на себе багато,на неї багато скидають,не питаючи про її можливості і бажання і про її змогу.
Последний раз редактировалось Одрі 03 июл 2014, 21:45, всего редактировалось 1 раз.
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Ліда » 03 июл 2014, 21:37

я пропоную все ж таки продовжити збір коштів, напряму на картку і телефон Терези... тим самим порятувавши Терезу від зайвої скромності і пов*язаних із нею проблем.

5211 5374 1338 5506
Крамаренко Тереза Богданівна


Я теж такої думки, це буде справедливо.
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение sola » 03 июл 2014, 21:51

Одрі писал(а):Хочу уточнити,що Тереза не бере на себе багато,на неї багато скидають,не питаючи про її можливості і бажання і про її змогу.

Тереза доросла людина. Якщо натяк на мене - я на неї нічого не скидала, я і далі вважаю, що цих котів гуманніше, реалістичніше і чесніше приспати. Але якщо ми вже цього не зробили, то треба дбати про те, щоб вони жили в умовах, які хоч трошки б відрізнялися від ЛКП Лев.
То поприбирати завтра до обіду хто може піти?
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Рисюня » 03 июл 2014, 22:12

Я завтра прибираю-ключ в мене.
Рисюня
 
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 18 авг 2011, 23:22

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Рисюня » 03 июл 2014, 22:22

Прошу не критикуйте за кожен крок, важко щось робити коли все що зробиш, кричать, що неправильно. Щоб не бути на місці жінки зі Словацького у психлікарні, припиню поки що заходити на форум -це для добра тих тварин ,за якими я взялася доглядати. Найкращою допомогою для мене і котів буде припинення АТО скерованого в мій бік.
Рисюня
 
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 18 авг 2011, 23:22

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Велена » 04 июл 2014, 00:12

А давайте снизим градус дискуссии, котам от ссор лучше точно не будет. :ah:

Не совсем поняла на чем по финансовому вопросу порешили. Вконтакте написать, что сбор приостановлен или поменять в посте номер карты?

ЗЫ: Володя вечером забрал обоих Таниных на стерилизацию.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Одрі » 04 июл 2014, 02:10

sola писал(а):
Одрі писал(а):Хочу уточнити,що Тереза не бере на себе багато,на неї багато скидають,не питаючи про її можливості і бажання і про її змогу.

Тереза доросла людина. Якщо натяк на мене - я на неї нічого не скидала, я і далі вважаю, що цих котів гуманніше, реалістичніше і чесніше приспати. Але якщо ми вже цього не зробили, то треба дбати про те, щоб вони жили в умовах, які хоч трошки б відрізнялися від ЛКП Лев.
То поприбирати завтра до обіду хто може піти?

Це був натяк на те,що читати таке про Терезу було вкрай неприємно,ще й виходячи з того,що ми всі її знаєм,вона не нова людина для нас :ac:
І оскільки в цій темі я не допомагаю нічим,окрім перепостів в соцмережах,то писати більше не буду,бо я так бачу,що то мій коментар про Терезину скромність ,спричинив появу всіх коментарів нижче.
А ще на мій погляд тему треба почистити,щоб їй не було місце незабаром в чулані.Але це вже модераторам вирішувати
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение sola » 04 июл 2014, 09:13

Від того, що ми не будем називати речі своїми іменами, котам, звісно, стане ліпше.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Велена » 04 июл 2014, 11:54

Таня моя шла по Словацкого, нашла еще кота. Она уверена, что оттуда же - по-первых, место, во-вторых, похож на остальных внешне, анемичный с БЛОХАМИ, и подтверждающий сентенцию о том, что на улице им смерть - в шоке до полного ступора. Похоже, что нам больше не звонят, а просто выпускают новых найденных.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение sola » 04 июл 2014, 21:06

Після інформації від Velena про те, що знайдено ще одного кота, зателефонувала до п. Юрія. Він сказав, що не виключає, що кіт їхній. А по ходу між іншим повідомив, що в квартирі є ще один кіт (на питання, чому не подзвонив, як тільки знайшов, сказав, що не мав часу.)
Завтра працюю до 14.30, після цього підійду і заберу цього кота. За словами п. Юрія, там вже нема більше де ховатися, тому зловити його буде просто, спробую сама, без Володі.
Тільки б не випав з вікна - я коли там ввечері проходила, вікна були відчинені. Додзвонитися - попередити, щоб закрили, не вдалось.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение Велена » 06 июл 2014, 11:47

Забрали вчера с Ксеней очередную "последнюю кошку" из квартиры, передали Оле. В очередной раз попросили хозяина звонить, если найдется кто-то еще, а не выпускать. Видели и обработали от паразитов подобранную Таней под домом на Словацкого.
Танина решила жить в коробке, пугливая, но ест. Не трогали лишний раз, для фотосета не вытаскивали.
Изображение
Изображение

А эта красавица уехала с Олей.
Процесс обезблошивания
Изображение
Изображение
Изображение
блохи
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение cay.pollard » 09 июл 2014, 21:33

вибачаюсь за безсердечність - але клітка ще потрібна? в нас тут інвалідік намалювався(
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Шок - квартира з котами на Словацького

Сообщение sola » 09 июл 2014, 21:56

Ви про маленьку? Вона в мене. В мене в ній кошеня з ЛКП сидить - з епілептичними приступами. Мушу спостерігати, бо від частоти приступів залежить подальша доля. :(
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Пред.След.

Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.