Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштування

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштування

Сообщение cay.pollard » 05 май 2013, 18:54

Вконтакт:

Катя Ливенцова https://vk.com/id183421344
"Доброго дня! Звертаюся по допомогу до волонтерів та усіх небайдужих до тварин людей. Ці п'ять малюків, яким менше ніж 6 місяців, живуть разом з мамою-кішкою на території однієї автостоянки (де саме напишу в приват). Дуже гарні, милі, лагідні та грайливі створіння йдут до людей, бо хочуть мати дім та люблячих господарів, тож давайте допоможемо їм в цьому!!! До себе, на жаль, взяти не можу, бо маю 5 своїх котиків. Всі запитання в ЛС! Катя."

і оновлення від сьогодні:
"Христос Воскрес! Шановні волонтери та небайдужі до тварин люди, знову звертаюся до вас по допомогу!!! Вчора писала про шістьох котиків, які живуть на території автостоянки (де саме, напишу в приват), сьогодні прийшла їх годувати і, як виявилося, вони почали там всім заважати. Я дуже прошу всіх, допоможіть врятувати малюків, подаруйте їм дім у таке велике свято!!! Всі питання-в приват! Катя."

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Кошенята в небезпеці, Вконтакт

Сообщение evazlata » 05 май 2013, 21:44

Cay, раз Вы открыли здесь тему то Вы- куратор или сокуратор, я правильно понимаю? Вы чем-то можете помочь? Девочек надо бы стерилизовать, тогда бы и пристроились быстро.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Кошенята в небезпеці, Вконтакт

Сообщение cay.pollard » 05 май 2013, 23:29

нет. куратор - Катя. я перепостила. могу стереть, курировать еще животных сейчас не могу
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Кошенята в небезпеці, Вконтакт

Сообщение evazlata » 15 май 2013, 11:54

Среди этих "котят" уже 4 беременных. Скоро здесь будет еще один пост, помогите пристроить 20 котят. Чтобы этого не случилось, обращаюсь к тем, кто эту тему открыл, разместил, и вообще ко всем, кто может помочь. Их надо срочно стерилизовать. Нужно собрать 1000 грн. Деньги можно перечислять на мою карточку 4149 4377 3154 3425 Лавская Оксана
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Кошенята в небезпеці, Вконтакт

Сообщение sola » 15 май 2013, 22:38

Цими котами займаємося ми з Терезою.
Доповідаю:
На тому місці є 5 кішок, 2 котики і два старі котища.
Кішки - 3 вагітні, одна не вагітна, одна (ніби!) годує кошенят, яких вона десь ховає.
На даний час зроблено:
1) двох кішок (одну вагітну, одну невагітну) стерилізовано і випущено назад. Кішок простерилізовано в борг: 2 х 250 = 500.
2) рудого молоденького котика забрали на перетримку (платну), лікуєм йому рани і проблеми зі шкірою, відгодовуєм (бо дуже худющий!) і будем прилаштовувати. Рудого вибрано, бо він найбільш нещасний, але водночас найбільш соціальний і персективний.
3) виловлено ще одну кішку - вагітну (+ ще 250 гр до боргу).

Найближчим часом буду старатись виловити ще 2х кішок, які залишилися.
Практично нереально буде виловити пухнасту вагітну "черепаху". Боюсь, що вона нас перехитрить і народить.
Спрбую вияснити ситуацію з тою "годуючою". Коли переконаємося, що в неї кошенят нема або що вони вже дорослі, її теж будемо стерилізувати. Наразі спостерігала за нею вже кілька разів - щось на стурбовану долею кошенят мамку вона мені не дуже подібна.

Крім фінансової, потрібна ще допомога у прилаштуванні хоча б декількох котів. Другий рижик і чорна киця з білим, яка була постерилізована позавчора, дуже соціальні. Якби хтось мав змогу взяти їх на перетримку, привести в порядок і прилаштовувати з дому, було б дуже добре. Або оплатив перетримку (200 гр. на місяць).
Будемо дуже вдячні.

Там же живуть ще 2 коцури - чорний і білий. Причому, якщо судити з окрасу приплоду, то альфа-коцуром є чорний.
Обидва дуже колоритні - з рваними вухами, кусаними загривками, великими яйцями. Все, як належиться.
Чорний - ручний, білий - дикий. З ними поки що нічого не буду робити, от би тільки від бліх обробити....
Зараз виставлю кілька фоток з того місця.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение sola » 15 май 2013, 23:03

Изображение
http://fotki.yandex.ru/users/super-priska/view/789490/
Стерилізована, дуже лагідна, контактна кішечка. Колір - чорний, якщо хто не зрозумів. При нормальному харчуванні шерсть стане чорною.

Ось коти-антагоністи:
Изображение
http://fotki.yandex.ru/users/super-priska/view/789489/
Изображение
http://fotki.yandex.ru/users/super-priska/view/789487/

А це - молоде покоління. Рудий (персиковий) котик - кандидат на прилаштування.
Кішечка була вагітною, сьогодні постерилізована, ще не випущена.
Изображение
http://fotki.yandex.ru/users/super-priska/view/789486/
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение KBITKA » 16 май 2013, 21:58

Я дуже добре знаю цього чорного кота Мурчика. Йому вже десь років 8. І він все своє життя живе на цій території.
Не знаю, чи є у вас плани на кастрацію цих котів, але їх після цього не можна буде випускати там же. На цій території багато інших коцурів - вони їм життя там не дадуть.
KBITKA
 
Сообщения: 214
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 00:35

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение evazlata » 18 май 2013, 22:10

Поступило на карточку Приватбанка:
17.05 от Сабан Руслана Юрьевна - 100 грн.

Спасибо большое!
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение evazlata » 20 май 2013, 23:21

Приход на карточку Приватбанка 20.05 от Шулимовой И.Е.-100 грн. Спасибо!!
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение evazlata » 28 май 2013, 21:55

Кошик Иванна Григорьевна -100 грн.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение nickie » 02 июн 2013, 10:33

Перевела только что 50 грн со своей карточки (было поступление от неизвесного отправителя 14.05).
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение cay.pollard » 07 июл 2013, 23:02

кошенятку з цієї автостоянки зараз необхідна терміново перетримка. хлопчик, 1 місяць. зараз в Каті - але як не знайде куда діти - випустить на вулицю. писати Каті в лічку. відгукніться
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение moresai » 30 авг 2013, 12:25

Что тут? Как дела у котов?
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение cay.pollard » 30 авг 2013, 17:26

куратор - Екатерина, но насколько я знаю - там все еще остались нестерилизованные кошки и неподобранные котята( срошу
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение cay.pollard » 31 авг 2013, 12:20

сообщение от Екатерины

"Там всё без изменений, все есть, никто никого не забрал. Я их кормлю 2 раза в день. Плюс ещё двоё трёхмесячных малышей, было трое, одного словила и отдала на передержку. Мама-кошка всего этого семейства не стерилизованная, пыталась словить ещё месяц назад, чтобы стерилизовать, не даётся."

имхо, здесь и дальше нужна помощь
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение cay.pollard » 17 ноя 2013, 23:36

Катя знову написала, що їй потрібна допомога. Невпіймані стерилізовані киці знову народили, є 8 кошенят і багато проблем...
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение Catherine_Liv » 09 дек 2014, 18:16

Доброго дня всiм! Очень давно ничего не писала по поводу котиков на автостоянке, но новостей много, в том числе и печальных. Кошечку с белыми лапками и грудкой-Асю (на фото) 20 февраля 2013 года задавила машина, два кота-антагониста, как назвала их Ольга, больше не появляются на территории автостоянки. Персикового котика-Рыжика (на первом фото) кто-то из "добрых людей" больше года назад ударил в глаз, мне удалось спасти его, но вот зрение в глазу, увы, бельмо. Выжившие котики так до сих пор и остаются там, это: персиковый мальчик (Рыжик), кот.слеп на один глазик, две стерилизованные чёрненькие с белыми животиками и манишками девочки (Аля и Лола), стерилизованная девочка-черепашка (Чита), нестерилизованная пушистая черепашка-мама (Чера) этого семейства и трёхцветная нестерилизованная девочка (Бася). Мама-кошка рожает постоянно, из второго приплода мне удалось устроить одного котёнка, ещё двоих в прошлом декабре в возрасте 6 месяцев загрызли собаки, которые повадились бродить по территории. Из третьего приплода котят не осталось, хотя было 8, их всех отравили. Из четвёртого приплода двое котят умерло, а троих получилось пристроить в хорошие руки. Сейчас я нахожусь в другой стране (уже 5 месяцев), котиков кормит моя мама, каждый день по 2 раза на протяжении почти двух лет, но... Им очень опасно там оставаться, машины, собаки, а главное люди, которые постоянно пытаются их отравить. Очень прошу помощи у волонтёров, НЕ ОСТАВЛЯЙТЕ ИХ, ПОЖАЛУЙСТА!!! Спасибо Ольге Сидор, которая взяла одного котика на передержку и помогла стерилизовать девочек! Очень прошу помочь в стерилизации мамы-кошки и в устройстве котят, все очень ласковые, социальные, хотят иметь свой дои и любящих хозяев! +38093 997 32 46-номнр телефона моей мамы.
Catherine_Liv
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 09 дек 2014, 17:55

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение foxi » 18 фев 2015, 22:41

как здесь дела?
Аватара пользователя
foxi
Старожил
 
Сообщения: 1770
Зарегистрирован: 28 июн 2010, 21:49
Откуда: Киев, Борисполь

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение cay.pollard » 04 мар 2015, 00:43

коты актуальны. и стерилизации актуальны
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти на автостоянці - допомога на стерилізацію+прилаштув

Сообщение cay.pollard » 15 май 2015, 19:34

инфа от Кати. печальная:


Доброго дня всім! Новини по котикам, на жаль, сумні((( Раніше я повідомляла, що одну з стерилізованих кішечок задавила машина у лютому 2014. І ось сьогодні мені мама повідомила, що 2 дні тому ще одну стерилізовану дівчинку-черепашку теж задавила машина((( отже, Ася і Чіта більше не з нами((( плачу весь день, не можу з цим змиритися!(((
23:12:47
Ще одна чорненька стерилізована дівчинка зникла майже 2 місяці тому(((
Наразі, на автостоянці залишаються: персиковий хлопчик (фото 3), який сліпий на одне очко (Рижик), чорненька з білим животиком і манішкою стерилізована дівчинка (Аля) нестерилізована триколірна дівчинка (Бася) та нестерилізована мама цього сімейства пухнаста черепашка (яка, до речі, нещодавно народила, на жаль, мертвих малюків). Наразі я проживаю в іншій краіні, моя мама годує котиків два рази на день, але ій дуже важко у 68 років, хворе серце. Може знайдеться серед волонтерів чи серед людей, які люблять тварин, хто зможе допомогти зі стерилізацією двох кішечок та з прилаштуванням котиків. Дуже прошу ім допомогти, адже існує загроза іх життю!(((

из котов на фото - жив только рыжий:
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.